3D Sword master Max ve maya için

ikoray

New member
Merhaba arkadaşlar.Araba modellemelerden sonra swordmaster isimli karakterin modellenmesinin anlatıldığı bir tutoriali sizlere sunuyorum.Bir kübün nasıl olupta adım adım bir karaktere dönüştüğünü anlatan resimli ve yazılı anlatımlı elektronik kitaptır.

Pdf okuyucu foxit reader 1.5 MB BURADAN

3D SWORDMASTER MAYA için 30 MB BURADAN

3D SWORDMASTER 3d MAX için 33 MB BURADAN

ikoray

New member
Beğendiğinize sevindim arkadaşkar.Kenara atıp durmayın.Enazından birkaç kere uyygulayalım.

max7

New member
süper tutorial gerçektende sağol. ((maya tutoriallarının devamı gelirse güzel olur :) ))

ikoray

New member
Teşekkür ederim max7.Elimde yabancı bir siteye ait rapidshareye verilmiş mayada apache helikopter modelleme animasyon için rapid linkleri var .Nerdeyse 100 part.Belki 5 GB vardır.Buradan mı vereyim, veya Özelden mi?.Veya böyle 100 partlık bir tutoriali (partlar 50lik) isteyen olur mu?

max7

New member
ilgin için sağol. ama 5 gb indirmikle bitmez ya :) ona cesaret edemem yinede çok sağol

optic

New member
Teşekkür ederim max7.Elimde yabancı bir siteye ait rapidshareye verilmiş mayada apache helikopter modelleme animasyon için rapid linkleri var .Nerdeyse 100 part.Belki 5 GB vardır.Buradan mı vereyim, veya Özelden mi?.Veya böyle 100 partlık bir tutoriali (partlar 50lik) isteyen olur mu?
ya dostum gönder, istersen 100gb olsun.. hersey lazim, maya ile ilgili

sag ol:clap

bashkara89

New member
saol kardeş gayet iyi oluo bu dersler hackhellde 3d kısmını yeni keşfettim geç olsun güç olmasın demişler

HTML