35'inden sonra koca bulmak

karapapatya

New member

Gerçekleri kabul edelim

"35 yaşından sonra koca aramak gerçekten farklıdır. Artık dikkate almanız gereken altı önemli fark vadır:

Aciliyet: 35 yaşını geçtiniz ve evlenmek istiyorsunuz. Çocuk istiyorsanız biyolojik saatiniz de tıklıyor olabilir. Arkadaşlarınız ve aileniz "Neden hâlâ evlenmedin?" sorularıyla sizi bunaltıyor olabilirler. Ve bir evli çiftler denizinde yalnız dolanmaktan ölesiye bunalmış olabilirsiniz. Acil durumlar eylem gerektirir. Oturup kendiniz için üzülemezsiniz ya da kaderin kapınızı çalmasını bekleyemezsiniz. Meseleyi hemen kendi ellerinize almanız gerekir.

Daha az bekar erkek:
35 yaşın üzerindeki bekar kadınlar kadar bekar erkeklerin de olması gerekir değil mi? Oysa, 2000 sayımına göre 35 yaşın üzerideki 18 milyon bekar erkek varken, bu yaşlardaki kadınların sayısı 28 milyon! Farkın birçok nedeni var, bunlardan biri de birçok erkeğin kendilerinden genç kadınlarla evlenmesi. Siz de bu gerçeği kabullenin ve onlara en iyi ulaşma yolunun ne olduğunu bulun.

Değişen bedenler:
Bir başka acı gerçek. Çiftleşen gıdılar ve selülitler ortak düşmanlarımız. Arkadaşlarınız botoks yaptırmaktan ve estetik ameliyatlardan söz ediyor. Bir koca bulmanız için zayıf ya da güzel olmanız gerekmez ama genel olarak görünüşünüzü düzeltmek için harekete geçseniz iyi olur.

Bagajlar: 35 yaşını geçtikten sonra büyük olasılıkla 25 ve 30'unuzda sahip olduğundan daha fazla bagajınız vardır. Sizden çok fazla şey bekleyen bir işiniz, tüm enerjinizi alan çocuklarınız, sizi suçluluk hisleriyle sömüren anne ya da babanız olabilir. Belki kilo, çekingenlik ya da özsaygı eksikliği gibi kişisel sorunlara sahipsiniz.

Alışkanlıklar: Yaşınız ilerledikçe eski alışkanlıkları kırmak güçleşir. Büyük olasılıkla kendi yolunuzu çizmişsinizdir. Uzun yıllar içinde oluşan ve koca bulmanızı engelleyen bu alışkanlıkları gerçekten kırmak için sisteminize bir şok vermek lazımdır.

Yalıtılmış yaşam: 35'ten sonra, yaşamınız daha yalıtılmıştır. Artık binlerce bekar erkeğin dolaştığı bir üniversite kampüsünde değilsiniz. Her gece, arkadaşlarınızla, bekar erkeklerin bol miktarda olduğu partilere veya barlara gitmiyorsunuz. Çalıştığınız ortam da yeni ilişkiler kurmanıza uygun değil. Yaşamınızı değiştirmek için gerekli araçları pazarlama tekniklerimde bulacaksınız."

gerilla_21

Banned
ben daha 21 yaşındayım gencim yakışıklıyım :D en kısa zamanda da evlenmeyi düşünüyorum tabi birisini bulursam :D

karapapatya

New member
21 yasındasın en kısa zmnda evlenmeyımı dusunuyosun :s

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
:) vallahi yaniii bu yaştaa:) ben 27den önce evlenmeyi düşünmüyorum şahsen önce meslek kariyer..

karapapatya

New member
cocukda yaparız karıyerde misalı :p
yok almıyım ıkısınıde artık gecti bizden :)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Aaa niye öyle düşünüyorsun yaş kemale erdimi napacaksın hayat yanlız başına geçmez çekilmeski..

react

Admin
Süper Moderatör
cekılır cekılır bal gıbıde cekılır
ama nefessız

karapapatya

New member
bencede çekılır
yalnızlık guzel şey.

HTML