31 yaşına gelen adam

CmAvirex

New member
bu hikaye kesinlikle bana ayittir

31 yaşına gelen adam

bir zamanlar 30 yaşında bir adam warmıs. bu adam gelmiş geçmiş masturmasyon yapmıs 31 yaşına kadar.31 yaşında adamın hep basına kötü kötü olaylar geliomus.evde durdugu yerde deprem oluyomus falan filan.bu adam bi bilgenin yanına gitmiş

bilge demiş

-ne oldu yavrum

adam

-kanka benim başıma böle kötü olaylar gelio

bilge

-yaş kaç??

adam

-31 ne oldu :S

bilge

-ooooo!!!! kopmuşsun sen.sen banyodan cıkma....

adam

-neden??su parasını senmi vercen :S

bilge

-anladın sen onu!!!

herneyse gelip geçer adam 62 yaşına gelir

gene başına kötü kötü olaylar gelir.hatta adam silah zoruyla travesti olur.gene aynı bilgenin yanına gider

bilge

-sen şu eski adammısnın ne oldu sana yoksa....hayır bu olamaaz sen 62 yaşına kadar nasıl yaşarsın.oha oha yaşayan ölü herakde

adam

-abi bu durumda ne yamamız lazım ayol...

bilge düşünür düşünür derki

-travesti falan demicen hepsine kaycan...işi bitirir

adam

-hem yapıyon işi bide para vermiyon...

bilge

-kardeş sen 31 yaşından 62 yaşına kadar gitmekle büyük bi başarı yaptın..aha senin resmin ve ismini bu duvara yapıştırcam.ilk 31 den 62 yaşına kadar yaşıyan adam die

adam şaşırır derki

-abi ya sen kaç yaşındasın hiç 31 62 yaşına gelmedinmi

bilge

-olm biz ozaman lar cenabet yaşamanın yollarını bulduk senin gibi miydik hepimiz abazaydık.yani bize bişi olmaz

bukadar devamını getiremedim

saçma olmuş diyenlerde olcaktır ama emeğe saygı

xseqerx

New member
hay senin emegine ... tövbe tövbe... iyi bende yaziym; kimse kizmasin, emek harciycam simdi durup dururken, sacma diyenlerde olur ama olmasin... emege saygi;
nasrettin hoca bigün bindigi dali kesiyomus, ya hoca napiyosun denize maya calinir mi demis ordan gecenler, hocada yapistirmis cevabi : parayi veren düdügü calar... al sana emek... emek adi altinda bos seyler paylasmayin!!! günlügünü bari yazsaydin...

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
bilge demiş

-ne oldu yavrum

adam

-kanka benim başıma böle kötü olaylar gelio

Yarıldım valla:D:D

HTML