30 bin maillist karsiligi domain

smtdursun

New member
arkadaslar elimde 30bin kadar maillist war hepsi kendimin admin yada mod oldugum sitelerden cekilmistir karsiligINDA DOMAIN ISTIYORUM YADA DEISIK ALTERNATIFI OLANLARDA NE WEREBILECEGINI YAZSINLAR ANLASIRSAK WERIRIM

ceyi35

New member
valla kardeş ben bişey veremem. bişeyim yok çünkü. yeni oluşturuyom. hayrına verirsen dua ederim sana bol bol.

ceyi35

New member
dediğim gibi daha ortada fol yok yumurta yok. ama fikir var. ben şimdiden meilleri toplamaya başlıyım dedim. senin site ne ile ilgili.

smtdursun

New member
bende pfp fusion lu war forum falan war icinde zaten dersane zamani geldi fazla ilgilenemeyecem

usta istiyosan benim siteye ortak ariyodum kabul edersen gel siteyi yonetebilirsen sana boyle bisey teklif ediyim ben zatenartik fazla ugrasamiyorum

ceyi35

New member
teklifin için sağol arkadaşım. arkadaşımla bizim daha değişik planlarımız var. zaten bir forumu aktif tutabilecek kadar arşivim vede zamanım yok benim. iş güç malum. siteyi hayata geçirince pm'den haberleşebiliriz, meillist'i vermeyi düşünüyorsan. reklam karşılığı tabi. bu arada meillerin geçerlilik durumu nedir.

0ğuzhan

New member
70 bin mail list war bendede :) kategoriler şeklinde..

yaş grupları

üniversiteler

ülkemizdeki ünlü okullar vs vs :) ilgilenenler pm ye msn yollasın :)

ne mi istiyorum.. gelince anlaşırız ihihi :)

efsanexxx

New member
Mail listler kolay iş arkadaşlar önemli olan bu maillere mail gönderimi yapan programı bulmak.

Bir çok program var ama saglam program bulmak mesele.

diegodelanda

New member
bende isanslısı war o olayın isteyen weririm ayrıca yoplu sms programıda war.kontü yüklüonuz binlerce kişiye aynı anda sms.ama mail için kontüre gerek yok.

alisavasan

New member
uyar mı?

arkadaslar elimde 30bin kadar maillist war hepsi kendimin admin yada mod oldugum sitelerden cekilmistir karsiligINDA DOMAIN ISTIYORUM YADA DEISIK ALTERNATIFI OLANLARDA NE WEREBILECEGINI YAZSINLAR ANLASIRSAK WERIRIM
şöle yapalım
gönderecek program varmı sende tek maillist bişeye yaramas oda warsa
http://www.arkadasimolurmusun.com dan sana bir platin yada gold üyelik verebilirim sınırsız
istersen siteden ulaş bana
eywallah

doxxa

New member
nerede?

arkadaşım, mail listesi için sana nasıl güvenelim. piyasada o kadar bundan çok satanşlar varki... çoğuda bir isimden onlarca mail adresi olarak türetilşmiş şekilde. bence bir miktar örnek dosya yüklemelisin?

LaMbOrCi

New member
ooooo siz ne diyorsunuz bende 10 , 12 milyoon civarı mail list var gelms gecmis en iyi arsiv benimde es dostla cabalarımızın karsılıgı :D :D ilgilenen olursa PM atabilir :)

ch3lisky

New member
Arkadaslar maillist yapmak zor degilki niye bu kadar ciddiye aliyosunuz. 20 000 maili ben 1 gunde rahat bulurum. Pm atin yeter...

gokhan_rs

New member
e-mail gönderme olayı sakat iş belirli bir miktardan sonra siteniz ve ip adresi kara listeye giriyor(eğer web serverdan atıyorsanız) ve tüm mailler junk klasöre düşüyor.

HTML