3 büyük değil,Tek büyük var

aaBa

New member
Medyada cok duyarsınız malum 3 büyük takım lafını.. (İstanbul basını) TRABZONSPOR bir hiç olarak görünüyor ama birşey demeye gerek yok aşağıdaki resim bir çok şeyi açıklaklıyor zaten.

İstanbul saltanatını 6 kez yıktık yine yıkacağız.
...........7 geliyor ...7

ceshminaz

New member
Bu nasıl bi içlemedir ki bu kadar köpürmüşsün. Kendi takımına inanman, güvenmen çok hoş şeyler fakat rakipleri de "ezik" tabiriyle nitelendirmen senin aslında ne kadar ezik olduğunun bi göstergesi!
Hem madem yıkmaya filan gidiyonuz İstanbul'a, ordan da bi balkanlara, avrupaya filan uğrayın bi kaç kupa da ordan alın ;)
Futbolda rekabet bu değildir. Seviye Lütfen..

ßLu£

Banned
Üç BüyükLer İstanbuLun Önde GeLen Üç Takımıdır.MeseLa Ankarada Atıyorum Ankaraspor Ve Ankaragücü Önde GeLdiği İçin Oranında Büyüğü OnLardır.

Bi Çok TrabzonLu Aynı Dertten Veryansın Ediyo Bizim MaçLarımızı Derbi oLarak GörmüyoLar Bizi Hiçden SayıyoLar Diye.
Derbi Aynı Şehrin KüLüpLerinin KarşıLaşmaLarına Denir Benim BiLdiğim Medya Ne Yapsın??.

Son oLarak Bizi Hiçden SayıyoLar Diyosun Ama Konu BaşLığın Üç Büyük Yok Tek Büyük Var :saskin

LeaDerLyCa

New member
Açıkcası medyanın uydurmasından başka birşey değil .. Trabzonspor anadoluda şampiyon olan tek takım ve bir tane gazeteci bunu 3 büyük yazdı die herkez tutturdu öyle gidio ..

yi6it

New member
Valla ben reklamlarda filan görüyorum.. 4 büyük takımın bardağı hediye filan felan diye .. Bence ayrı gayrı bi durum yok abartmış arkadaşımız.... Tek büyük olmayın .. 4 Büyük takımın içinde yer alın en iyisi olun.

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
Hahahaa sadece gülüyorum
Daha 2 sene evvvel kıbrıs rumlarına elenen siz değilmiydiniz
Avrupada ne yaptınız
Şampiyonlar ligi ne biliyormusunuz
Lafla büyüklük olmaz

kuzay

Pesimist
aaBa ben mesajın editmeden önceki halini gördüm ve yakıştıramadım sana ezikler yapan ayıp olmuş.. şurda ligde en iyi oynayan sizsizniz herkes de bir sempati kazanmışsınız böyle bir konu açmakla ne elde ettiğini anlamak zor gercekten sadece antipatik oluyorsun :)

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
Gereksiz msjLar siLindi. . .
Biras daha seviyeLi yorumLar yapaLım. . .

aspes

New member
trabzon bu sene şampiyon olur gibi görünüyor.. tabii ki de lig tarihinde şampiyonluk gören 4 takımdan biri olduğu içinde ayrıcalıklı bir takım.. benim gözümde Beşiktaş ne ise Trabzon'da odur (Fener'i ayırın) .)
hak ederlerse bu sene ipi göğüslesinler ama haddini de bilmeli herkes.. 30 sene sonra gelebilecek şampiyonlukla kabarmamak lazım .. devamlılık önemli.. biz UEFA kupasını aldık içimize oturdu kaldı.. hani nerde 10 senedir Galatasaray Avrupa'da.. aynen Trabzon'ada derim.. burda şampiyonluk alırsın tamam seneye Avrupada ses getirmezsen susacaksın kardeşim.. ben susmasını biliyorsam sende susacaksın.. yok Şampiyonlar Liginde yarı final çeyrek final falan oynarsan ve de ilerki senelerde de başarına devam edersen sen büyük takım olmaya devam edersin benim gözümde..

HTML