3-4 tane fıkra beğenirsiniz umarım +18 olanıda var(yorumsuz bırakmayın)

_EmelD_

New member
2 tane adam bir çiftlikte çalışıyormuş. Birinin karısı varmış diğeride bekarmış. Bekar olan diğerinin karısını çok arzuluyormuş. Bir gün kafaya koymuş ben artık o kadınla birlikte olcam diye. Karı-koca aşağıda çalışırken adam yukarı çıkıp pencereden bakmış ve adama :
-sen napıyorsun orda
+karımla çalışıyorum
-doğru konuş senin o yaptığın uluorta herkesin gözü önünce yapılmaz :durdurun
+ya ne yapıyorum kardeşim ya
-burdan hiç öyle gözükmüyor ama gel yukarı bi demiş.
adam yukarı çıkarken diğeri camdan iple inmiş ve o arada karısını ... diğer adam yukarı çıkmış ve pencereden bakmış ve ne görsün adam karısını ****yor. ve bağırarak demiş ki:
-ulan hakketten de burdan öyle görünüyomuş.

Temel birgün yolda gidiyormuş. Ama yolda baya dik yani bi yokuş. Temel kamyonet kullanıyor. Sonra arabanın freni patlıyor. Temel bakmış ki yol ikiye ayrılıyor bi yerde pazar binlerce insan var diğer yerde bi çocuk ve hemen hızlıca düşünüp o kadar kişiyi ezmektense çocuğu eziyim daha iyi diyor. Öbür gün gazetede kocaman bir başlık pazara giren kamyon dehşet saçtı 150 ölü 85 yaralı. temele sormuşlar" o kadar kişiyi eziceğine neden sadece bi çocuğu ezmedin".Temel"bende öyle düşündüm ama çocuk pazara doğru gidince"...

Acemi şoför yoldan geçen bir yayaya hafifçe çarpıp yere yıkmıştı.
Hemen inip adamı yerden kaldırdı.
Kaldırıma çıkmasına yardım etti, sonra:
Bakın, dedi. Yine şanslıymışsınız, şurada bir doktor muayenesi var.
İyi ki kaza burada oldu.
Adamcağız halsiz bir şekilde gülümseyerek cevap verdi:
Biliyorum...O doktor benim çünkü.

Atesli bir ask gecesinden sonra, Pinokyo'nun kiz arkadasi sikayet etmis..
-"Bir daha seninle sevismeyecegim.. Fena halde tahris ediyorsun.. Içime kiymiklarin saplaniyor."
Pinokyo dogru babasi Gepetto'ya kosmus..
-"Bir çare bulmazsan derdime hiç kiz arkadasim kalmayacak" diye.
-"Çare basit" demis Gepetto..Sana sadece bir parça zimpara kagidi lazim.."
Aradan birkaç hafta geçmis. Gepetto Baba Pinokyo'ya rastlamis yolda..
-"Nasil gidiyor, kizlarla hayat simdi?" diye sormus.-"Kizlar mi?" demis Pinikyo.
"Kizlara ihtiyaci olan kim?.."

üstsün zekadan kafayı yiyen emekli pilot evinin çatısını tamir ederken iş bitimine yakın parası biter.Çok gururlu olan pilot kimseden borc istiyemez ve düşünür. Bir mektup yazar ve postaya verir.Tasnif memuru mektubu görünce çok şaşırır. Çünkü mektup allaha yazılmıştır. Açar ve arkadaşları ile okur. ALLAHIM BU KULUN ÇOK SIKIŞTI ÇATI YARIM KIŞ GELMEDEN BİTİRMEM LAZIM KİMSEDEN İSTİYEMEDİM 350 YTL İHTİYACIM VAR . postacılar üzülür ve aralarında para toplayarak pilota posta havalesi ile göndereiler. Ertesi gün bir mektup daha postacılar yine merakla acıp okurlar ALLAHIM HİKMETİNE SUAL OLMAZ LAKİN BİRDAHAKİ SEFER BANKA HAVALESİ YAP POSTACILAR 50 YTL Yİ YEMİŞLER

Biri ağır işiten üç yaşlı kadın evlerinin önünde oturmuş eski günlerden konuşmaktadırlar. Kadınlardan biri iki elini yan yana getirip yumruk yaparak.

-Eskiden aha böle böle kırmızı kırmızı domatesle olurdu. Şimdikile gibi hormonlu deldi misgibi goka yimesi pek güzel olurdu! der.

Bunun üzerine yaşlı kadınlardan diğeride kolunu götererek.

-Eskiden böle böle zalatalıkla olurdu. Şimdikile öylemi, gabak gibi dadı duzu yok der.

Bu ikisinin ne dediklerini anlamaya çalışa sağır yaşlı kadın lafa karışır.

-Ne dedğinizi pek duyamayon emme o tarif ettiğiniz adamı bende tanıyom

:hhman:BEĞENDİYSENİZ YORUM YAPIN O BENİM İÇİN TEŞEKKÜRDEN DAHA DEĞERLİ:hhman:

ayrıca verildiyse özür dilerim arama yapmadım çünkü her fıkranın farklı isimleri oluyor ve gözden geçirmek biraz zor değilmi :utan

_EmelD_

New member
arkadaşlar diğer fıkralarıma bakın 15 tane fıkra yazdım yorumsuz bırakıyorsunuz nerde emeğe saygı :(

tugy

New member
-Ne dediğinizi pek duyameyon emme o dediğiniz adamı ben de tanıyom....abi süper ötesi gerçekten.

HTML