25.Yüzyıl Türk Uyarı Levhaları...This İs Kopuş...

[KooZ]

New member
- Kurbanlik sibernetik organizmalarinizin titanyum kaplamalarini Türk Hava Kurumu’na bagislayiniz.
-Dikkat!..Meteor düşebilir..
-Lütfen uzaya tükürmeyiniz.
- buraya uranyum döken eşşektir..
-Türbeye chip, süper iletken materyal, fiber optik kablo bağlamayiniz..
- buraya cöp dökeni terminator .......
- silikon bazli, display ozellikli kaldirim taslarinin degismesinden dolayi verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz…(Çemişgezek Büyükşehir Belediyesi)
- galaktik yol, indirme bindirme yapılmaz.
- oy kullananlar lütfen parmaklarınızı radyasyonlu sıvıya istenmeden batırınız..
- galaktik yolculuklarda lütfen ışın silahınızı görevli androidlere veriniz.
- bina ici isinlama kabini 4 kisiliktir. 12 yasindan kucuklerin yanliz binmesi yasaktir.
-ışınlanırken burun karıştırmak bünye kısa devresine yol açabilir.
- süpersonik atomik lazer güç üniteli testereyle odun kesilir..
- lutfen yerlere chip atmayiniz
- seyir halindeyken flymobil tuvalet deposunu boşaltmak yasaktir..
- Van kedisi ve sivas kangal kopeginin klon cihazina sokulmasi yasaktir..
- telepati hattinda frekanslarin saglikli işlemesi için yuksek sesle konuşmayiniz, geğirmeyiniz
- işinlanma odasina evcil hayvanla girmek yasaktir..
- buraya çöp döken mutanttır..
- galaksi hava boşluğunda sollama yapmayınız
- dikkat azami hız 30 ışık yılı..
- trafik uyarı simgelerini işın tabancasıyla yakmayınız
- lutfen jupiter ayilarına kabuklu yemis atmayin.
- bu bölümde sanal sigara icebilirsiniz..
- kapalı yerlerde uranyum ve uranyum ürünlerinin kullanılması TCK xyzkl numaralı yasası gereği yasaktır…
- dikkat türk çıkabilir ve de düzebilir..

lütfen androide pasonuzu istemeden gösteriniz.
seyahat esnasında güneşe yakın bölgelerde osurmamaya özen gösteriniz.
dikkat ! uzay gemisi çıkabilir ...
- robotlara hidrolik yağ ikram etmeyiniz ...
- galaktik yolculuk sırasında insan ve android lerin ikramlarından almayınız ....

[KooZ]

New member
birazı kendimindir ama genellikle [ç]alıntıdır:D

faith37

New member
ışınlanırken burun karıştırmak bünye kısa devresine yol açabilir:D
güzelmiş eline sağlık

oykun77

New member
eline sağlık koz güzel calışma olmuş

sato

New member
ehiii güsel olmuş :D

terteren

Altın Üye
güzel çalışma eline sağlık

codec

New member
Teşekkürler Kooz şu stresli anımızda yüzümüzde gülücükler oluşturdunya.Dur ben bunu mail grubumada gondereyim meşhur ol :)

sadeness

New member
% 100 garanti komik.....

İNGİLİZCEDEN TÜRKÇEYE DİREK ÇEVRİLERDEN

Chicken translation: Piliç çevirme
Leave the door december:Kapıyı aralık bırak
Clean family girl: Temiz aile kızı.
Your hand is on the job your eye is on playing: Elin işte gözün oynaşta
Sensitive meat ball: içli köfte.
Urinate quickly,satan mixes: Acele ise şeytan karışır
There is no saturation to her observations: Onun gözlemelerine doyum olmaz
Man doesn't become from you: Senden adam olmaz
Enter the desk: Sıraya gir
Look my ram, I'm an Anatolian child, if I put, you sit.: Bak koçum ben Anadolu çocuğuyum bir koyarsam oturursun
Aeroplane out of the fart, say hi to that sweetheart: Osuruktan tayyare,selam söyle o yare Master do something burning-turning in the middle: Usta Ortaya yanardöner bisi yapsana Exploded egypt has escaped to my bosphorus: Boğazıma patlamış mısır kaçtı
In every job there is a no: Her işte bir hayır vardır
She is such a mother's eye girl: Çok anasının gözü bir kız
Don't die my donkey, don't die: Ölme eşeğim ölme
Don't make me number: Bana numara yapma
I will sew fig tree to your January! :Ocağına incir ağacı dikeceğim.

Ünlüler Çiftliğinden (unutuldu mu bilmiyorum ama baya komik buyrun!!)
Tiny (Ceren Cerengil’in köpeği Tiny’yi tanımayan yok artık di mi?) Ünlüler Çiftliği aracılığıyla, atalarının yaşadığı evrim sürecini tamamen tersine çeviren bir hareket yapmış, doğaya dönmüştür. 1. GÜN: Nereye geldik biz ya?.. Ceren’in yıllarca şehir trafiğinde Hummer’la gezdikten sonra doğanın bağrına yaya vaziyette gelmesi de enteresan bu arada tabii! 2. GÜN: Ceren’den enteresan olmasınlar, hakikaten birbirinden enteresan insanlar var burada. Ben ne zaman dilimi çıkarsam dilini çıkarıp dudağını yalayan bir tip var mesela. Bak şimdi yapmadım, o yine yaptı. 3. GÜN: Ceren’den kötü sinyaller alıyorum. Havladığım zaman bana ‘Alo’ şeklinde karşılık veriyor. Cep telefonu olmadan iki gün geçirmesi inanılmaz. 4. GÜN: Aha, delirdi! Demin havladığımda Ceren beni kucağına aldı, parmağını göbeğime bastırıp kulağına götürdü. 5. GÜN: Ceren’in bir alt modeli şeklinde bir kadın var burada. Bavulun dalağını yarmış olan hani... ‘Süt sağayım bari’ diyerek tavuğun üstüne yürüdü. Onun durumunu da pek parlak görmüyorum. 6. GÜN: Ceren bugün beni şarja takmaya çalıştı, çok endişeliyim. 7. GÜN: Yalanan arkadaş, sürekli soğuk espri yapan adamla iyi anlaşıyor. Otla beslenen adamla, bavulları taşımaya yardım eden çocuğun arası iyi. Ceren ‘Bugün ekmeği ben yapacağım’ dedi, beni fırına atmakla tehdit ederek vazgeçirdiler. 8. GÜN: Otla beslenen adam, soğuk espri yapan adama bir espri daha yapması durumunda beslenme şeklini radikal bir şekilde değiştireceğini ve insan etine ilgi duymaya başlayabileceğini söyledi. 9. GÜN: Ceren’in acilen yeni ayakkabı ve çanta alması lazım. İneklere bakışını hiç beğenmiyorum. 10. GÜN: Ceren yine göbeğime parmağını bastırdı, sıkılıp ısırdım. ‘Telefonu titreşime mi almıştım, ha ha ha hay!’ dedi. Artık kurtulmaz bence... 11. GÜN: Ceren ineğe ‘Louis Vuitton, möööö! Louis ha ha ha hay!’ şeklinde hitap etmeye başladı. 12. GÜN: Bir kız var sessiz hani... Sevgilisi kıskanıp üzülmesin diye tavukların yanına taşındı. Ceren sabah önüne gelen yumurtayı ‘Ben onun yumurtasını yemem ha ha ha hay!’ diyerek reddetti. 13. GÜN: Olay bence bitmiştir. Ot yiyen eleman, soğuk espri yapan arkadaşa ağlayarak girişti. Ağlamasının sebebi aslında şiddetten tiksinmesiymiş. Bavul taşıyan çocuk ‘Yeterin leeeeeen!’ diye koşarak uzaklaştı. Ceren’in alt modeli, tavuk kalmadığını, artık sessiz kızı kesip yiyebileceklerini söylüyor. Ceren ‘Bunun sim kartı bitti galiba’ diyerek üstüme geliyor. Elinde balta var...

Evli bir çiftin diyaloğundan kesitler

- Beni seviyor musun?
- Hayır şu anda gazete okuyorum
- Ne beni sevmiyor musun
- Ben öyle bir şey demedim
- Hayır dedin
- Bak yine konuşma öğretiyorum diye kızacaksın
- Ne konuşması
- Sen şimdiki zaman kullanarak "beni seviyor musun" dedin
- Eeeeee ne olmuş
- Şimdiki zaman demek o anda yapılan işle ilgili zamandır ben gazete okurken seni nasıl seveyim
- Biliyordum zaten aynı anda iki iş yapamayacağını
- Ne ilgisi var şimdi bunun gerzeklikle
- Sana gerzek mi dedim
- İma ettin, iki işi birarada yapamaz falan gibi laf ederek
- Bunun gerzeklikle ne ilgisi var, fakat hoşuma gitti sen iki işi birarada yapamazsın
- Sen de doğru cümle kur
- Beni gazete okumadığın, ya da gazeteni bitirdiğin zaman sevme ihtimalin var mı
- Sevmekten kastın ne
- Sen adamı çatlatırsın
- Çatlamak isteyene ben birşey yapamam, sevmekten kastın ne onu söyle, bir çok sevme şekli var
- Ne gibi
- Aşkla sevmek,sevgiyle sevmek,şehvetle sevmek vs.vs.vs.
- Gazeteni bitirdikten sonra beni aşkla sevme ihtimalin var mı
- Nasıl aşkla
- Onun da mı çeşitleri var
- Tabii, sevgili aşkı,ilahi aşk, karşılıksız aşk vs. vs. vs.
- Gazeteni okumayı bitirdiğinde beni sevgili aşkı ile sevme ihtimalin var mı, Allah Allah ben salak mıyım yahu basit bir soru nereye geldi. Cehenneme kadar yolun var, cevap verme istemiyorum
- Peki nasıl istersen, bana bir su verir misin
- Nasıl su istiyorsun
- Bayaaa
- Biz de bayaa su yok
- Canım saçmalama
- Ne saçmalaması,önce bir bardak mı,bir şişe mi,bir maşrapa mı su istiyorsun onu söyle
- Bana bir bardak su verir misin
- Nasıl bardak
- Ne demek nasıl bardak
- Olur mu canım, kristal bardak var, adi cam bardak var, bira bardağı var
- Bana bir adi cam bardak su verir misin,mahsus yapıyorsun di mi
- Niye mahsus yapayım
- Deminkinin intikamı bu galiba
- Demin ne oldu
- Beni seviyor musun diye sormuştun ya
- Ne zaman
- Demin
- Demin ne demek,kaç zaman önce anlamına geliyor
- ...................
- Niye sustun
- Düşünüyorum
- Ne düşünüyorsun
- Evliliğimiz niye bu hale geldi
- Ne hali
- Yalın hali değil tabii
- Niye gelmiş
- Senin espri yeteneğinin olmaması nedeniyle
- Sen de var mı
- Herkes çok esprili olduğumu söylüyor, geçen gün Selma
- Selma kim,o şıllık yardımcın mı
- O şıllık değil
- Şıllık değil de ne sana göz süzüp gerdan kıvırıyor benim önümde
- Kadın güzel giyinip havalı görünüyor diye kıskanıyorsun
- Ben kötü mü giyiniyorum
- Öyle demedim
- Ne dedin ya
- Off be yeter
- Off be yeter di mi
- Yeter tabii ne istiyorsun gecenin bu vakti
- Bunca yıllık evliyiz bana birkez sevdiğini söylemedin
- Söylemek şart mı
- Ne yani sessiz film oynar gibi hareketlerini mi takip edeceğim, söylemesen nasıl anlaşılır
- Ben senin kocanım tabii ki seni seveceğim
- Nasıl yani mecbursun diye mi
- .......................
- Yine sustun, hep susarsın zaten,bir de cump yatak, ne konuşursun, ne bir fikir söylersin
- ........................
- Bir başkası varsa hayatında söyle zorluk çıkarmam
- ............
- Naci
- .......................
- Naci, Naci diyorum
- Babam uyumuş anne bağırma. :vur

Bekleme Eylemi Üzerine Çeşitlemeler

KLASİK TEPKİ: "Sıraya geç kardeşim" NEOKLASİK TEPKİ: "Şeker kardeşim sıraya geçiver" REALİST TEPKİ: "Sıra var" SURREALİST TEPKİ: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" ROMANTİK TEPKİ: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz" NATURALİST TEPKİ: "Sırana geç" MODERN TEPKİ: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da" POST-MODERN: "Sırana geç lan ayı!" UZLASIMCI: "Acelesi olmasa öne geçmezdi; üzmeyin garibi" DEVRİMCİ: "Alt yapı sorunları çozülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek" KADERCİ: "iki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür.. FELSEFECİ (septik-kuşkucu): "Ön ve arka kavramları gorecelidir.O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir" KANT'CI: "Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa,adam yok olur" KOTÜMSER VAROLUŞCU: "Herkes bir gun ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek" İYİMSER VAROLUŞCU: "Sıkmayın canınızı,su anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor" HUMANİST: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince,aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."

OSMANLI UYARI LEVHALARI
-Kutlamalarda havaya ok atmak tehlikeli ve yasaktır. -At sırtında iken haberci güvercinle konuşmak yasaktır.. -Dikkat..! Fayton çıkabilir. -Seyir halindeki sandaldan sarkmak tehlikeli ve yasaktır. -Seyir halindeyken faytoncuyla konuşmak yasaktır.. -"Kanat takip uçmak yasaktır" (galata kulesi müdürlüğü) -18 yasından küçük veledlere tütün ve mamulleri satışı zinhar yasaktır... -Yeniçerilik cağı gelmiş er kişilerin dikkatine... bu er kişilerin, tecil işlemlerinin başlatılabilmesi için, yoklama süresi geçmeden, tez vakitte kayıtlı bulundukları tekke, zaviye ve medreselerden öğrenci belgesi getirmeleri gerekmektedir... -"Develer sağdan gidiniz" -Kervan yolları umum müdürlüğü -Saray kapısı, park yapmayınız. -Dikkat, mancınık atış sahası dikkatli geçiniz... -İdam esnasında cellatla konuşmayınız.. -Viyana'dan Musul'a kadar tam teşekküllü deve kervanlarımız emrinizdedir (Kervansaray Turizm) -Yeniçerilerin kazan kaldırması nedeniyle kazan satışı geçici bir süre durdurulmuştur.. -Surlardan sarkmak tehlikeli ve yasaktır.. -Orta Asya'dan gelip cihad için yedi düvele giden akıncılar, hareket saatiniz gelmiştir, lütfen atlarınızın başına... - Selamlıktan dost tutmak yasaktır.. - Çamurlu nalla avluya girmeyiniz" --Topkapı sarayı avlu idaresi.. - Temiz bir cevre için tezek muayenesini yaptırınız.. - Faytona orta kapıdan binmek yasaktır.. - Bu alanda Bizanslı avlamak yasaktır... -Faytonlar için yolcu indirme-bindirme yeri durmak yasaktır.. - Bu alanda cenk eylemek yasaktır.. - Viyana 250 km, tahran 1850 km - 80 yaşından küçüklerin tütün, alkol ve emsallerini içmesi yasaktır.. (4. Murat) - Lüzumsuz yanan kandillere üfleyiniz.. - En sağ şerit tulumbacılar içindir, lütfen bu şeridi kullanmayınız - Faytona binince saray kimliğini göstermek mecburidir.. yeniçeri kimlikleri geçersizdir.. - İtinayla karadan gemi yüzdürülür... - Hanin önüne beygir bağlamak yasaktır... -Kesici ve delici silahlar sandalcımıza zarar verdiğinden yolculuk boyunca kılıcınızı lütfen kılıfında tutunuz.. - Savaş alanına çocukla girmek tehlikeli ve yasaktır...

2090 Yılının Levhaları
-Dikkat!.. Meteor düşebilir. - Lütfen uzaya tükürmeyiniz. - Buraya uranyum döken e...... - Türbeye chip, süper iletken materyal, fiber optik kablo bağlamayınız. - Silikon bazlı, display özellikli kaldırırm taşlarının değismesinden dolayı verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz.(Mars Büyükşehir Belediyesi) - Galaktik yol, indirme bindirme yapılmaz. - Oy kullananlar lütfen parmaklarınızı radyasyonlu sıvıya istenmeden batırınız. - Galaktik yolculuklarda lütfen ışın silahınızı görevli androidlere veriniz. - Bina içi ışınlama kabini 4 kişiliktir. 12 yaşından küçüklerin yanlız binmesi yasaktır. - Işınlanırken burun karıştırmak bünye kısa devresine yol açabilir. - Süpersonik atomik lazer güç üniteli testereyle odun kesilir. - Lütfen yerlere chip atmayınız. - Telepati hattında frekansların sağlıklı işlemesi için yüksek sesle konuşmayınız, geğirmeyiniz - Işınlanma odasına evcil hayvanla girmek yasaktır. - Buraya çöp döken mutanttır. - Galaksi hava boşluğunda sollama yapmayınız. - Dikkat azami hız 30 ışık yılı. - Trafik uyarı simgelerini ışın tabancasıyla yakmayınız. - Lütfen jupiter ayılarına kabuklu yemiş atmayın. - Bu bölümde sanal sigara içebilirsiniz. - Kapalı yerlerde uranyum ve uranyum ürünlerinin kullanılması TCK xyzkl numaralı yasası gereği yasaktır. - Lütfen androide pasonuzu istemeden gösteriniz. - Seyahat esnasında güneşe yakın bölgelerde gaz çıkarmamaya özen gösteriniz. - Dikkat ! uzay gemisi çıkabilir. - Robotlara hidrolik yağ ikram etmeyiniz. - Galaktik yolculuk sırasında insan ve androidlerin ikramlarından almayınız...

Çirkin Kızın webcam kaderi
Kamera açan kız çirkinse... insanın çirkini güzeliyle dalga geçilmez ama geyik buya Farzedin ki msnde bir kızla konuşuyorsunuz.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktınız kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil ! Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : waw mükemmelsin ! Kız : tşk ederim erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüşelim senle Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ? erkek : anne baba akraba mı senin ? Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : görmüyom , gözlerimi kapattım! Kız : bak kimseye cam açmam aslında erkek : benim suçum neydi ? Kız : nasılım ? erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ? Kız : hayır vermedin , neden ? erkek : iyi ! Kız : iyi görünüyor muyum ? erkek : aaa maymun mu besliyon ? bu arada sen nerdesin camerada görünmüyon Kız : hayvan ! erkek : tamam kamera açılıyor. Kız : aaa kamerayı neden kapattın ? aaa çevrimdışı olmuş !

:durdurun :durdurun

psychohack

New member
Look my ram, I'm an Anatolian child, if I put, you sit.: Bak koçum ben Anadolu çocuğuyum bir koyarsam oturursun
Aeroplane out of the fart, say hi to that sweetheart: Osuruktan tayyare,selam söyle o yare.

bunlar muthişş yaaa:durdurun :durdurun :clap :clap emegine saglık cok gs olmuslar...

meral_tuan

New member
:)))))))))))))))))))))))))))) %100 komik bence de :))))) Evli çift bitirdi beni yaaaaaa:))))) Hepsi ni okuyamadım :$ :D

HTML