2070 yılından bi adamın mektubu

Çok üzücü bi durum

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
emeğine sağlık
ben bunu geçen sene nevruz bayramında izlemiştim
ve çok etkişlenmiştim

DÜNYAMIZI KORUYALIM

Newwave

Altın Üye
Bu dünya hepimizin koruyup güzelleştirip 2050 lere 70 lere güzel
bir miras bırakmak zorundayız emeğine sağlık ayrıca.

NeCcko

Altın Üye
herşey insanlar için kendi sonumuzu hazırlıyoruz, ne kadar yırtınsakda sonumuz boyle olacak

lmCro*

gєвzєтєαм
TşkkrLer cok yaraLı ve anLamLı bi konu acmıssın ..

-HaKiKaT-

Altın Üye
Biz bunun videosunu okulda izlemiştik..Öğretmenler izletti..İçin cız etmişti...Teşekkürler samet güzel paylaşım ..

MONTANO

New member
kusura bakmayın Gaybı Allah bilir,Boşuna böyle saçma senaryolar yazmayın kimse bilmez belki dünyaya 10 yıl boyunca yağmur yağdı belki iklimler tersine döndü,Geleceği kimse bilemez.

gurcan_b

New member
aynen mektupta dedigi gibi herkes koruyalım edelım dıyor ama somut olarak yapılan hıcbırsey yok.
ornek olarak butun dunya sadece bırgun uretımını durdursa ulasım araclarını durdursa belkı para kaybederız ama dunyamız en azından nefes alır. bunu senede 10 gun yapsan dunya kendını yenıden temızlemeye baslar bence.

kusura bakmayın Gaybı Allah bilir,Boşuna böyle saçma senaryolar yazmayın kimse bilmez belki dünyaya 10 yıl boyunca yağmur yağdı belki iklimler tersine döndü,Geleceği kimse bilemez.
gaybı Allah bılır bunu herkes bılıyor ama gıdısat bunu gosterıyor arkadas.
madem oyle senınde kaderın bellı ozaman herseyı akısına bırak gıbı bı mantık varmı dınde.
Yüce Allah kullarına ne dıyor sız ustunuze dusen ozenı gosterın ondan sonrasını benden dıleyın.

_black_sun

New member
kesinlikle müthiş bişey gerçekten olabilecek şeyler
paylaşım için teşekkürler
birazdaha dikkatli yaşayalım çevremizi koruyalım

xonox

New member
gerçekten süper bir payşalım olmuş

gösterdiğin duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum sana

HTML