2009 Ortalama Yükseltme Sınavları

malum1970

New member
Sayın arkadaşlar 2009 yılı yaz dönemi meslek liseleri 9. sınıflar ortalama yükseltme sınavları tarihleri ne zaman bilgisi olan varmı?acil bilgi ........

antioksit

New member
kardes karneyi aldıktan sonra cuma günü yani .. pazartesi günü velinle birlikte hangi dersleri seciyorsan imza atıp hemen 1 hafta sonra sınavlar baslar ve 1 hafta içinde butun sınavlar biter .. senin 3 tane zayıf bırakman lasım 10.sınıfa gecmen için yani 7 taneyse bunların en fazla 4 tane sınav hakkın oluo 4 ünüde vermen lasım en kötü ihtimall .. tadımcı olduysam ne mutlu BasarıLAr

tufaN`

HH Clan Team
Düz liselerde 22 haziran - 10 temmuz arasıymış.

sergen14

New member
arkadaslar benm yıl sonunda 3 tane 1 .. 2. dönem notlarımda 4 tane 1 var sınıf gçmem için ortalama sınavında 1 tane birimi düzeltirsem sorumlu geçebilirmiyim ?

meydannnnn

New member
sergen14e

sergen14 arkadasım 2.döneme deil yıl sonuna bakacaksın benimde aynı 2.dönemde 3 tn yıl sonunda ise 2 tane ama ben 3 dersten ortalama yükseltmeye gircem birini versem geciyorum..(2.sınıfım ben)

Buda demek oluyorki arkadasım sende 4 sınava girceksin eğer 4 tane sınavdan 1 ini verirsen geciyorsun :durdurun

sergen14

New member
sergen14 arkadasım 2.döneme deil yıl sonuna bakacaksın benimde aynı 2.dönemde 3 tn yıl sonunda ise 2 tane ama ben 3 dersten ortalama yükseltmeye gircem birini versem geciyorum..(2.sınıfım ben)

Buda demek oluyorki arkadasım sende 4 sınava girceksin eğer 4 tane sınavdan 1 ini verirsen geciyorsun :durdurun

tşkler de ben 9.sınıfım mat fiz. kim. bide bilgisayar 1 geldi 2. dönem yani şimdi bilgisayarı versem geçioyorm dimi _? bide ben atl yim ? Bİde ben 4 tane değilde bir tane sınavdan da girebiliyorm dimi ? :SS buna da yardımcı olrsanız içim rahatlıcak valla :D

black.rap

New member
benim de yl sonu 4 tane ortalam yükseltmeye gircem 22 haziranda başlıyomuşş.işin yoksa yazın millet otursun sen yazılıya gir hak mı bu yaww?

sergen14

New member
yok kardeş öğrendim ben . 4 tane 1im var atl lerde 20 haziranda (önümzdeki hafta) 1 hafta boyunca giricez sınavlara kurtarısak geçiosun direk. yada sorumlu geçiosun işte ben şimdiden çalışmaya başladım 4 ünü de verip direk geçicem:S

yani black.rap kardeş şimdi o ders dersini verdin mi kafan rahat eder rahat rahat yazlığına da gidersin tatiline de.. eğer veremmessen yazın çok çalışır temmuzda vrirsin.. yada şimdi verirsen 2 tanesini verirsin sorumlu geçersin tabii ben atl yim bizde böyle geçerli düz liselerde fln nasıl onu bilemem ... :S

nyle35

New member
Ya ben bişey sormak istiyorum.Anadolu lisesi 9.sınıfta okuyorum.1.dönem hiç zayıfım yoktu ve 2. dönem 6 tane 1 geldi.Yıl sonu ortalamaları bu derslerin hepsi 2. Ortalamam ise 2,32 Şimdi 4 dersten ortalama yükseltmeye giricem.Bu dört dersten 2 alırsam ortalamam 3.00 olmasa bile geçer miyim sorumlu olarak?

herroli

Türkoğlu Türk
Kardeş git bir zahmet okula bak.genelde hep panoya asarlar sınav tarihlerini.
Orda hangi dersin sınavı,hangi günmüş ve saat kaçtaymış görürsün.
Bizim okulumuzda böyle oluyor.Sizdede böyledir büyük ihtimalle.

cihat çapa

New member
Sayın arkadaşlar 2009 yılı yaz dönemi meslek liseleri 9. sınıflar ortalama yükseltme sınavları tarihleri ne zaman bilgisi olan varmı?acil bilgi ........
Değerli kardeşim,az evvel Meslek Lisesi Müdür yardımcısından almış olduğum bilgiye göre,Listeler yarından itibaren (22-Haziran) asılacak ve sınavlar 29-Haziranda başlıyacakmış.Asılacak olan listelerden sınava gireceğin günü öğrenebilirsin....

HTML