2008 Model Itiraflar

AArif_45

New member
Adaletsiz dünya!
Tavada kızarttığı sucuklarla konuşan ablamın bile bir sevgilisi var!

hayatbu, Kadın , 29 , İstanbul

Alışveriş
Maddi sıkıntı nedeniyle alışveriş yapamayan arkadaşım hayıflanıyor. "Bu aralar kilo dışında alabildiğim hiçbir şey yok!"

rammsteinhastası, Erkek , 27 , Muğla

Hatırlatma
Kendime not: Kızlar "Pantolonunun arkası tozlanmış, dur temizleyeyim." yalanına artık inanmıyorlar.

alayinakibritsuyu, Erkek , 26 , İstanbul

Kaderin tokatı
"Bu niye böyle oldu ki?" dedi. "Kader." dedim. "Şöyle olsa daha iyi olurdu ama..." dedi. "Kader." dedim. "Peki değiştirebilir miyiz?" dedi. "Kader." dedim. Tokatı yiyince "Ne oluyor ya?" dedim. "Kader." dedi.

kırmızı_beyaz, Kadın , 26 , Eskişehir

İnşaat mühendisi
Ben ''Ne iş yapıyorsun?'' dedim o "Mühendisim." dedi. Ben ''Ne mühendisi?'' dedim; o ''Amele.'' dedi. Sustum...

red_applee, Kadın , 28 , İzmir

Aşıhsın!
Eski işyerimden bir arkadaşın cep telefonuma çektiği mesaj: "Kızım, anlamıyor musun? Ben sana aşıhım, neden yanımda deyilsin ki?" Bence de tabii, neden deyilim ki? Çocuk aşıh işte.

danger_gril, Kadın , 20 , Eskişehir

Lezbiyen değilim ben ya!
En yakın kız arkadaşıma 1 Nisan dolayısıyla şaka yapayım dedim, "X'cim ben senden hoşlanıyorum galiba..." diye mesaj attım, hala tepki vermedi. Acaba 1 Nisan için olduğunu söylesem mi ki?

birumuzalsam, Kadın , 24 , Ankara

Yerin dibi
Karşıdan geliyordu, elleri cebindeydi tıpkı benim gibi. Kulağımda kulaklık vardı tıpkı onun gibi. Bir an için bana baktı ardından ben ona baktım. Tam yan yana geldiğimizde gözlerini benden alamayarak bakmaya devam etti, bir şey diyecek gibiydi ama cesaret bulamayıp vazgeçti. Yine de çok mutlu oldum, tıpkı filmlerdeki gibi bir sahne yaşamıştım! Tabii bir de bunlara sebep açık fermuarım olmasaydı! Off!

yüreğimebasabasa, Kadın , 26 , Sinop

Neydi?
Anneme "Sana MSN adresi alayım. Nick'in ne olsun?" dedim. Yüzüme baktı ve "Öldürtme kendini bana!" dedi. Artık ne anladıysa...

anjeliQ, Kadın , 33 , Bursa

İşaret parmağı
Kokular, çamaşırlar, kırmızı ruj, her şey hazırdı. Bekledim ve kapı çaldı nihayet. Hey Allah'ım, delikten bakma gereğini neden hissettirirsin ki? Peki sen niye kapının önünde burnunu karıştırırsın be adam! Sonra mı? Hadi canım siz de!

ortametraj, Erkek , 26 , İstanbul

Denedim
Otomatik kapının tam ortasında durmak kapının kapanmasına engel değilmiş. Tecrübeyle sabittir.

ÇÖLÇİÇEĞİ, Kadın , 28 , İzmir

Ah şu teyzeler
Kocaman bir alkış da, mini eteğiyle otobüs bekleyen genç kıza yaklaşıp, herkesin duyabileceği şekilde; "Ateş seni çağırıyor!" diyen teyzeye gelsin lütfen. Reklam mıydı teyze, neydi o öyle?

danger_gril, Kadın , 20 , Eskişehir

Ağda
Dün bacağımı almak için yapıştırdığım ağda bandını hala çıkart(a)madım, evden çıkmama 1 saat var ve hala ağda bandı ile birbirimize bakıyoruz. Bugün de kimse fark etmese bari...

minnoşunaşkı, Kadın , 32 , İstanbul

Bu hikayedeki mal
Köprü girişinde öndeki aracı sollamak isterken arkadan hafifçe çarpan ve trafik polisinden gelen "Boş yolda öndeki araca çarpmayı nasıl başardınız?" sorusuna "Valla nasıl olduğunu anlayamadım, ben o ara cep telefonuyla konuşuyordum." diyen şuursuz benim. Aklım sıra istemeden oldu izlenimi verecektim. Peh!

ahbizayıflasam, Kadın , 34 , İzmir

Plajda
Son günlerin popüler filmini izledikten sonra bütün psikolojim bozuldu! Aylardır yaptığım rejimlerin, pilateslerin boşa olduğunu anladım. Ne kadar uğraşsam da kadın kılığına girmiş Sarp Apak kadar güzel olamayacağım. Buyrun buradan yakın!

ilepetzög, Erkek , 29 , İzmir

Ayıyla uyumaya alışmak
"Oyuncak ayıyla uyumak için biraz büyük değil misin?" dedim. "Hiç de bile, bir ayıyla beraber uyumaya alışmam lazım." dedi. Teşekkürler canım, ben de bir lahana bebek alayım bari kendime

birumuzalsam, Kadın , 24 , Ankara

İğrenç miyim?
Acaba çekimime kapılıp yılmadan usanmadan peşimde koşan onca erkek, tüm bu çabanın "Keşke ellerim de ayaklarım gibi kokabilseydi de o kokuyu içime çekebilmek için iki büklüm olmak zorunda kalmasaydım." diye düşünecek kadar iğrenç bir kız için olduğunu bilse bu derece ısrarlı olur muydu?

cankırıkları, Erkek , 32 , Çanakkale

Dayakçı
Dövdüm mü? Dövdüm! Ayağımı sert bir şekilde çarptığım salondaki sehpayı dövdüm mü? Evet dövdüm. 32 yaşındayım pişman değilim. Hak etmişti.

adrenalinimben, Kadın , 26 , Ankara

Çekici
Arabamın başında bekleyen ve ''Nerede kaldı bu çekici?'' diye bağıran polis memuruna; ''Geldim işte, benden çekicisi var mı?'' diyerek arabaya binmeye yeltenen pişkin benim. Peki binebildim mi? Hayır. Niye surat astın ki polis amca; espri yapıyordum ben...

kafamçokkarışık, Kadın , 21 , İzmir

Sarhoş değilim!
Sen bütün gece bardaki yakışıklıyla bakış, bir yandan da masadakilerin gazıyla gelsin fondipler, shot'lar... En sonunda yanlışlıkla erkekler tuvaletine gir ve böğüre geğire kusarken o kapıyı açsın! Hala şansım var mı acaba? Zira tuvalet deliğine isabet ettirebildiğim konusunda derin kuşkularım var.

_yapmaaaa!, Kadın , 26 , İstanbul

Röntgen(ci)
Karnımdaki ağrının apandisit tehlikesi taşıyıp taşımadığını öğrenmek için gece gittiğimiz acil bölümünde, çekilen karın röntgenimin önüne sıra sıra dizilmiş bir halde, radyolog, doktor ve bilimum hastane eşrafı ve yanımda refakatçilerimle birlikte sütyenimin bir tarafında tel olduğunu diğerinde ise olmadığını net bir şekilde topluca öğrendik, onayladık ve dağıldık. Ağrının sebebi mi? Hangi ağrı?

yeschill, Kadın , 25 , Erzincan

Kablo
Sevdiği kızla konuşurken telefon kablosunu boynuna dolayıp nefesi kesilen kaç kişi vardır acaba? Bunlardan biri benim arkadaşım da...

xprode, Kadın , 21 , Ankara

Olabilir
"Kardeşinin bisikleti 3 tekerlekli mi?" diye sordum; "Yok, pembe." diye cevap verdi. Başka bir şey demeden oradan ayrıldım.

vurdumduymazz, Kadın , 36 , Ankara

Çaktırmadın!
Kocam telefonla konuşuyor. Salona giriyorum. Yüzü birden değişiyor ve devam ediyor konuşmaya. "İyiyim, evdeyim! Evet evdeyim! Sen nasılsınız?"

guest30, Kadın , 31 , İstanbul

Sistem
Sabah gittiğim doktor regl olamayışımın sebebini vücut sistemimin bozulmuş olmasına bağladı. Öğlen büroya geldim. Şirketin sistemi yüklediğim antivirüs programları yüzünden çökmüş. Allah'ım bana sistemli bir şekilde bir şeyler anlatıyorsun ama nedir anlamadım.

sutcenter, Kadın , 28 , İstanbul

Yurdum doktoru
Kalbime zaman zaman giren ani ağrılar nedeniyle kardiyolojiye başvurdum. Muayene sırası bana geldi ve doktor; "Şikayetiniz nedir?" dedi. "Doktor bey kalbim ağrıyor." dedim. Gelen cevap; "Olayı lütfen kalp diyerek dramatikleştirmeyelim" oldu. Peki ne diyelim doktor bey, ne ne?

xdeğilçarpı, Erkek , 26 , Yurtdışı

Dikkat uçan kuş
Uçan bir martıya da çarptım ya; başka bir şey demiyorum, diyemiyorum, demeyeceğim de...

yamuk prenses, Kadın , 25 , Samsun

Mesleki deformasyon
Gece uykunuz kaçar, film arşivinden Meet Joe Black çıkarılır ve 3 saat boyunca izlenilir. Gecenin 3'ünde filmin ve yalnızlığın etkisiyle arkadaşlık sitesine üye olunur. Hemen hemen tüm profiller incelendikten sonra "İşte bu!" diyebileceğiniz bir adam ilginizi çeker, mesaj atılır. İş ilerler, MSN adresleri verilir, kamera açılır. Her şey olumlu giderken arkadaşa ne işle meşgul olduğu sorulur. Cevap: "SİDİ tükanım var!" Şahıs anında engellenir ve arkadaşlık sitelerine tövbe edip 'aşkı kim kaybetmiş ki ben bulayım' avuntusuyla uykuya dalınır.

GARİLİ, Erkek , 39 , İzmir

Yaşasın kötü günüm!
''Bugünün dünden güzel, yarından kötü geçsin...'' dedim. ''Senin kötü geçsin terbiyesiz!'' diye cevap verdi. Teşekkür ettim!

viney61, Erkek , 47 , Ankara

Oh olsun
Kalabalık bir caddede ekip otosundaki memurun "06 XXX, bekleme yapma, bekleme yapma!" anonsuna, camı açarak, şantiyede kullandığımız megafonla "Patlama gidiyorum." diyen ve yüklü bir ceza yiyen salak bendim.

3Quark, Erkek , 33 , Ankara

Yoksa?
Ne zaman yeşillikler içerisinde bir yayla görsem aklıma yaylanın güzelliği değil, çimenlerin ne kadar yeşil olduğu ve inek olsaydık bunları yemenin ne kadar güzel olacağı geliyor... Yoksa hakikaten kızların dediği gibi öküz müyüm?

erizipel, Kadın , 26 , Çanakkale

Türk kası
Bir alkış da göbeği için, "O bir birey, onun oy hakkı bile var!" diyen, kilolarıyla fazla barışık sevgilime gelsin.

nightcall, Erkek , 25 , İstanbul

Kaldırırlar... Kesin...
Yurdum polisi anons yapıyor. "34 XX XXX, kaldır arabanı oradan. Kaldırsana kardeşim!" Kısa süreli bir sessizlik oluyor, araç sahibinin umursamaz rahatlığı karşısında polismiz tekrar devreye giriyor. "Kaldıramazsan kaldırırlar bak gülüm! Ona göre ben diyeceğimi dedim..."

amayazıkbana, Kadın , 23 , İstanbul

Kendim içinse namerdim
Kendimi "Allah'ım evde kalırsam annem çok üzülür, lütfen anneme hayırlı bir damat nasip et." diye dua ederken yakaladım. Kimi kandırmaya çalıştığımı sanıyorsam artık...

dişikarga, Kadın , 28 , Konya

Bireysellik
Anneme, "Hayatıma giren erkekler neden bu kadar çabuk çıkıyor? Bendeki şanssızlık genetik mi?" diye sordum. "O senin bireysel salaklığın, bizi bulaştırma!" dedi. Hemen sustum.

ateşinizvarmıydı, Kadın , 29 , Samsun

İlk görüşte aşk
Hafiften sarhoş olduğum bir gece polislere yakalanınca "Nereye böyle?" diyen yakışıklı yurdum polisine "Hadi sana gidelim!" dedim mi? Dedim. Geceyi de nezarette geçirdim mi? Geçirdim. Ama ilk görüşte aşk nerede kaldı?

dinc1907

New member
eyvallah :D

Yerin dibi
Karşıdan geliyordu, elleri cebindeydi tıpkı benim gibi. Kulağımda kulaklık vardı tıpkı onun gibi. Bir an için bana baktı ardından ben ona baktım. Tam yan yana geldiğimizde gözlerini benden alamayarak bakmaya devam etti, bir şey diyecek gibiydi ama cesaret bulamayıp vazgeçti. Yine de çok mutlu oldum, tıpkı filmlerdeki gibi bir sahne yaşamıştım! Tabii bir de bunlara sebep açık fermuarım olmasaydı! Off!

HTML