2008 Ford Mustang GT baska soze gerek yok

djann

New member
Arkadaslar bu araci denedim super kalkiyoo yaa denemenizi gonulden isterim daha ne diyeyim

Year: 2008
Make: FORD
Model: MUSTANG GT
Mileage: 16100
Transmission: AUTO
Engine: V8 - 4.6 LT SOCH

LOOPUSED

Altın Üye
müthişmişşş.. saolasın

anatoliya

New member
bu galeri nerde ya sırf spor ve sürati sevenler için otomobil satıyo güzel araba be bu arabayı türkiyede kullanmak biraz yürek birazda siskinbir cüzdan ister offf offf loto sıksın ilk bu arabayı alıcam ....

Tunyukuk

New member
Resimlerdeki site adreslerini editlesen iyi olur :victory

djann

New member
bu galeri nerde ya sırf spor ve sürati sevenler için otomobil satıyo güzel araba be bu arabayı türkiyede kullanmak biraz yürek birazda siskinbir cüzdan ister offf offf loto sıksın ilk bu arabayı alıcam ....
arkadasim malesef turliyede degilim amerika orlandodayim her aldigim yeni arabalari satmadan once buraya koyacagim.

Su an bir adet pontiac grandprix tuning yapiyorum az tuning ama oz olacak yakinda koyacagim :victory

Resimlerdeki site adreslerini editlesen iyi olur :victory
ozur dilerim bir daha ki sefere daha dikkat edecegim ozur dilerim tekrar

ManUtd

Nevşehir Lee
binmiştim bu araca.bizim bi arkadaş kullanmıştı 1-2 ay ve süper gidiyo.
en güzeli de sesine hastayım:D

neoas

New member
Araba türkiyede 350€ kiralık istiyen birgünlükte olsa sahibiymiş gibi hatta dahada iyisi bir polisiye filmdeymiş gibi kullanabilir.Bana sormayın araştırın bulursunuz epey bi var.,son noktadaysa 2010 model Mustang Shelby GT500 kompresör ve intercooler destekli 5.4 litre hacminde V8 motora sahip. Azami devri 6250 olan motorun gücü 540 beygir.

HTML