2. yazım BİLMEDİKLERİMİZ

bizim_neco

New member
31 aralık 2002 gecesi hayatımın en büyük dönüm noktasıdır çünkü o gece milli piyango yılbaşı çekilişini kazanmıştım
o altı rakamı duyduğumda ne kadar sevindiğimi anlatamam ancak bu sevinci paylaşabileceğim pek yakınım yoktu
yanlızca halam vardı onunlada aram pek iyi değildi yanlızca yeliz vardı sevip değer verdiğim.
param vardı artık ama ben bu parayı çarçur etmek istemiyordum büyük bi apartman yaptırıp sabit bir kira gelirim
olmasına karar verdim
şehir içi arsa fiyatları çok yüksek olduğundan şehire yakın bir kasabada
büyük ve üstünde harap halde büyük bi bina olan bi arsa buldum
ve ilerde değerleneceği düşüncesiyle arsayı alıp inşaata başladım ve uzun uğraşlar sonunda büyük apartmanı bitirdim a ve b bloklarında toplam 80 daire vardı
50 ye yakınını düşük fiyatlarla kiraya verdim diğerleri boştu en üstteki daireyede yelizle ben yerleştik ilk ay herşey normaldi sonra bazı garip olaylar
olmaya başladı ilk önce 3 numaralı daireki ailenin küçük kızı kayboldu
3 aralık günüydü günlerce aradık sonunda binanın arka tarafında bi çukura yarı gömülü olarak bulundu
elbiseleri yırtıktı ve otopsi raporunda tecavüz belirtilerine rastlanmıştı polisler günlerce etrafta dolaştılar herkesi sorguladılar ama 8 yaşındaki
kıza bunları yapanları bulamadılar bu olaydan sonra güvenlik görevlileri tuttum iki adam geceleri binada dolaşıyorlardı bir kaç gün herşey normaldi
sonra güvenlik görevlilerin den birini 13 aralık günü binanın etrafın da parçalanmış halde diğer görevli buldu tekrar heryer polislerle doldu
arkadaşını bulan görevli istifa etti polisler her yeri aradılar herkesi sorguladılar gene bunu yapanı bulamadılar bir kaç aile taşındı artık
kimse geceleri dışarıya çıkmıyordu güvenlik şirketindende kimse burda çalışmak istemiyordu buraya geldiğimizden beri yelizde garipleşmişti
artık eskisi gibi konuşmuyordu sürekli burdan gitmek istediğini söylüyordu ama ben kendisini sürekli geçiştiriyordum sonunda yelizi annesinin yanına
gönderdim birkaç gün dinlenmesini söyledim 24 numaralı dairede 3 genç kalıyordu 23 aralık günü sabah çığlıklarla uyandım 3 genç yanmış vaziyette
bahçede yatıyordu polisler herkesi sorguluyorlardı gerçekten çok korkunçtu polisler deliye dönmüştü çünkü üç vahşice cinayettinde suçlularını bulamamışlardı
yelizi arayıp gelmek için acele etmemesini söyledim ve günlerce cinayetler hakkında düşündüm ve sonunda bişeyi farkettim ilk olay 3 aralık ikinci olay
13 aralık üçüncü olay 23 aralıkta olmuştu yani 3 ocakta ters bişeyler olucaktı yelizi arayıp yılbaşını orda geçirmesini söyledim 3 ocak gecesi gerçekle
yüzleşicek ve ne olduğunu öğrenicektim sonunda o gün geldi hava kararır kararmaz dışarı çıktım ve bahçede beklemeye başladım ortalık ıssızdı zaten apartmandada pek kimse
kalmamıştı çoğu taşınmıştı saat 23:00 olduğunda yerdeki toprağın kıpırdamaya başladığını gördüm ilk başta deprem sandım ama deprem değildi bu başka bişeydi bu bilmediğimiz bişeydi doğal bi hareket değildi hemem polisi aradım hemem gelmelerini istedim telefonu kapattığımda yerden onlarca çürümüş insan çıkıyordu koşmak için arkamı döndüğümde arkamdada onlardan vardı bana vurmaya başladılar yere düştüm bana vurmaya devam ediyorlardı polis nerde kalmıştı beni ne zeman öldüreceklerdi polis yetişebilecekmiydi başıma aldığım bir darbeyle kendimden geçtim uyandığımda yoğun bakım ünitesindeydim başımda polisler vardı beni yerde ölmek üzereyken bulduklarını çevremde kimsenin olmadığını söylediler ama ben onları görmüştüm sorgulandıktan sonra kasabayı araştırmaya başladım ve internette bi haber buldum kanlı hapishane isyanını polisin bastırdığını yüzlerce mahkumun öldürüldüğünü yazıyordu sonra öğrendiklerimse bu olayların sebebini açıklıyordu o hapishane benim aldığım arsaydı ve öldürülen mahkumlar toplu halde hapishane bahçesine gömülmüştü herşeyin yapan onlardı herşeyin sorumlusu onlardı ama buna polisleri inandırmak mümkün değildi 3 cinayet olayıda faili meçhul olarak kayıtlara geçti ben ise yelizin yanına gittim ordan bi ev alıp orda yaşamaya başladım ama her gece o kabuslar goruyorum ilaç kullanıyorum psikolojik tedavi görüyorum ama işe yaramıyor artık uyumak istemiyorum çünkü ne zaman uyusam geliyorlar..
31 aralık 2002 günü hem hayatım en güzel günü hemde kabuslarımın ve beş insanın ölümünün sebebidir.
(kimse böyle şeyler yaşamasın diye apartmanı boşaltıp etrafına 3 metrelik duvar ördürdüm kapı yaptırmadım)

bu yazı tarafımdan yazılmıştır
alıntı değildir
tamamen hayal ürünüdür
gerçekle hiçbir alakası yoktur

lütfen yorum yapın emeğe saygı

Boschwer

M€SHGUL
Emegine saglik heyecan verici gerilimliydi tüyleri ürpertmeden HIZLICA okudum :).
Güzel bir senaryo olabilir ALFRED duymasin!

HTML