2 kişiye 150 mb alana sponsorum

emfrees

New member
Arkadaşlar aldığım bir bayilik paketi var orada elimde 2 domain yeri kalmış 150mb yer, bunu paylaşmak istiyorum para falan istemiyorum, sadece 75/75 verecem bu alanlar ancak yetişen alır diye bir durum olmasın diye, iyi bir projesi olanlara vermek istiyorum,,, ASP+PHP+CFM destekli ve + toplam 30tane de mail....
bekliyorum

TSM

New member
sponsor derken,konuyu açar mısın?

bu arada bayi paketin ne kadarlık süre olarak?

Yuc3L

New member
emfrees - bi domain war alabilsem görüşürdük :)
tabi hostta referans kuvvetli ise ;)

emfrees

New member
arkadaşlar demek istediğim şu websahibi'nden 15domainlık bir bayi paketi almıştım,
3 ay önce, birçoğunu ben satım yada kulandım, elimde 2 adet domain hakkı ve 150 mb alan kaldı, ve bu 2 alanı da vermek istiyorum öylesine, sadece alan domain sizden... PARA istemiyorum

bened sponsorum :) 2 kişiye 100mb php mysql alan cpanel + fantastico waaar :) (kızma dark agnel abi nickimden dolayı nooluy hoşuyma gitti sen bitanesin tabiki:))

SenSiz

Banned
SPONSOR LAR ÇOĞALDI BAYAA :D BENDE SPONSORUM 50 MB 1 KİŞİYE ALAN VERİYOM BENDeDE fantastico fln war :)

dark abi ne iş bu senin amca olunmu ?? ama bu senin kadar olamaz :D aslaa :)

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
dark_agnel' Alıntı:
bened sponsorum :) 2 kişiye 100mb php mysql alan cpanel + fantastico waaar :) (kızma dark agnel abi nickimden dolayı nooluy hoşuyma gitti sen bitanesin tabiki:))
SenSiz = dark_agnel = 81.214.80.205 :eek:

emfrees

New member
ya nekadar güzel bukadar sponsor var ama isteyen yok çok tuhaf valla, insanlar gidip 50-10 ytl para verip alan alıyorlar burda bedava istemiyorlar, valla bana böyle bir teklif gelseydi herhalde hemen atlardım, hani desem şartlar koyduk insanlara uymuyor amena, ama ortada birşey yok, neyse allah akıl fikir versin...

SAYGILAR

SenSiz

Banned
abi devil abi :D sendeki domainlerden birini yani boşsa bana yönlendirebilirmisin ?? ip li bazen açmıyoda :):):)

HTML