2 günüm kaldı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar çok acil olarak Siyasal Gelişme konusu hakkında makalelere,tezlere,köşe yazılarına elinizde ne varsa ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz cok sevinirim...

phonemon

Banned
yumurta .öt ağzına gelince mi çırpınmaya başlıosun??? :d en kısa zamanda ilgili arkadaşlar bakarlar ama sende boş bırakma araştırmacı ol.....

phonemon' Alıntı:
yumurta .öt ağzına gelince mi çırpınmaya başlıosun??? :d en kısa zamanda ilgili arkadaşlar bakarlar ama sende boş bırakma araştırmacı ol.....

Cok cırpındım bişey bulamadım o yüzden arkadaşlardan yardım istedim...Bunun yumurtayla , .öt ağzıyla alakası yok bulamazlarsa canları sağolsun.Tek istediğim bir yardımda nasihate ihtiyacım yok teşekkür ederim yinede baktıgın için...

phonemon

Banned
janım bu kadar gurur meselesi yapma ben sana sadece sıkı bi araştırmacı olmanı söledim hepsi o bende mustafa kemal üniv. okuorum. :D ama ne ya parsın bazı şeyleri senin araştırıp bulman daha tazikli olur AR-GE tmm bu kadar nasihat yeter:p

phonemon' Alıntı:
janım bu kadar gurur meselesi yapma ben sana sadece sıkı bi araştırmacı olmanı söledim hepsi o bende mustafa kemal üniv. okuorum. :D ama ne ya parsın bazı şeyleri senin araştırıp bulman daha tazikli olur AR-GE tmm bu kadar nasihat yeter:p
Bişey demiyorum eywallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML