2 Ay OLdu Cizmeye Basladim. Bakin BakaLim Begenecekmisiniz ?

psycho25

New member
arkadaşım biz bunlara nası bakalım? ilk önce resimleri upload et photobucket.com gibi bi siteye sonra o linki
şeklinde ver buraya o zaman forumda resimlerin görünür :goz:

cequen

New member
ya yok arkadaslar yaptim zaten ama nie bole bisi yazio burda anlamadim!! bilgisayar tikandi yaparken simdide yapamiyorum:) daa sonra bilgisayar duzelince tekrardan yapicam kusura bakmayin:)

crazyowl

New member
manken warmı kafandanmı cizdin?manken yok galiba 2 ay beklemez zaten karşında:durdurun demi:D:goz: saka bi yana ellerine saglık guselll olmuss

cequen

New member
aaa arkadaslar hmn sapik damgasi vurdunuz yaww:)farkli farkli bi suru resim lerim daa var onlarida bi ara paylasacam:):)

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
eline sağlık kardeş. güzel çalışmalar.

ben portre çalışmakta zorlanıyorum. istediğim sonucu alamıyorum. :(

Giovane

Altın Üye
Bence coq qüzeL olmus ..
cizimlerinin devamını .. buraya da paylasımlarını beklerim ..

princeofdarkness

New member
2 ay da bu sevıye ye geldiysen .. woww derım sana ... helal olsun... perfect amigo.. oyy yeahhhh ....... fıgur calısmalrınıda gormek ısterım....

skycrazy

New member
dostum bence çizimin gayet güzel, ilk defa mı çiziyorsun bilmiyorum ama orantı yerinde.çok hafif gölgede vermeye çalışmışsın, ışık bilgisi var gördüğüm kadarıyla, bence devam et ve bizlerle paylaş.Yeni çalışmalarını görmek istiyorum.

İstersen yeni konu aç yanii herkesin görmesi açısından diyorum...Böyle kimse anlayamaz yorum yapamaz ki görmedikten sonra...Neyse çalışmaların çok güzell...Eline sağlık...

HTML