+ 18 taksici ve intikam gülme garantili

imparator6

New member
Bir gün bi adam işten eve giderken felaket bi yağmur bastırır adam sırılsıklam olmuştur hemen ilk gördüğü taksiye ıslık çalar ve taksi durur taksici adamın ıslanmış ve çamurlanmış kıyafeti yüzünden adamı arabaya almak istemez ve topuklayıp kaçar adam bunu gurur yapar ve taksi plakasını alıp adresini bulur durakta 5 tane taksi beklemektedir ve aradığı taksi de ordadır adam hemen o taksicinin arkadaşının arabasına biner ve beni hava alanına götür sana taksimetrenin yazdığının 10 katını vericem ama bi şartım var taksici hevesle sorar nedir şartınız diye seni bi kere düdükleyecem taksici sinirlenir senin ananı avradını der ve adamı indirir adam onu almayan taksicinin bütün arkadaşlarının arabasına biner ve aynı tepkiyi alır ve en son onu almayan taksiciye gelir arabaya biner ve derki beni hava alanına götür taksimetrenin yazdığının 10 katını veririm ama bi şartım var der taksici sevinçle sorar şartınız ne diye durakdaki bütün arkadaşlarına biz giderken gülerek el salla der taksicide düşünmeden kabul eder ve gülerek el sallar arkdaşlarına........ umarım gülmüşünüzdür güldüyseniz yorum ve teşekürleri unutmayalım lütfennnn

Gєηco

Altın Üye
ehueheh :D güzeLdi..

HTML