+18 sayılır(:

ySf

New member
Diyarın birinde padişah eğlence olsun diye bir yarışma açmış. Buna göre kim padişahın atını güldürmeyi becerirse 1 çuval altın alacak... Her tarafa haberler salınmış, duyurular yapılmış. Yarışma zamanı gelince herkes deniyor ama kimse atı güldürmeyi beceremiyor tabi, bazısı yarım saat bazısı 2 saat uğraşıyor ama sonuc yok.
Bizim Nam-ı Kemal de yarışmaya katılmış. Sıra buna gelince, atın bulundugu odaya almışlar, 1 dakika sonra Nam-ı Kemal odadan çıkmış ve atı güldürdüğünü altınlarını almak istediğini söylemiş. Padişah ve görevliler şaşkınlık içinde tabi bir bakmışlar hakkaten at gülmek ne demek kahkahalar atıyor yerlere yatmış tepiniyor. Sonuçta altınları vermişler Nam-ı Kemal e...
Aradan günler geçmiş ama at hala gülüyor, bir türlü susturamamışlar. Son çare olarak Nam-ı Kemal i bulup, nasıl güldürdüyse susturmasını istemişler. Nam-ı Kemal bir çuval daha altın verirlerse bunu yapacağını söylemiş. Kabul edilmiş isteği tabi ki. Neyse bizimkini atın olduğu odaya almışlar tekrar, yine girişi ile çıkışı bir anda olmuş. Bir bakmışlar at bu sefer ağlıyor, hem de hüngür hüngür. Tam altınlar verilirken, padişah :
- Sana bu altınları veririm ama bir şartla, bu atı nasıl güldürdüğünü ve şimdide nasıl ağlattığını söyleyeceksin
Nam-ı Kemal başlamış anlatmaya :
- Valla hünkarım, ilk geldiğimde atın kulağına yaklaşıp benimki seninkinden büyüktür dedim, gülmeye başladı..
- Ya şimdi ya şimdi nasıl ağlattın
diye atılmış padişah merakla..
Nam-ı Kemal padişahın yanına yaklaşmış :
- Şimdi de çıkarıp gösterdim

Çıldırtan Sevişme

Bir grup erkek oturmuslar kadinlari nasil cildirttiklarini
birbirlerine anlatiyorlarmis.
Alman olan,"Ben once dudaklarindan baslarim.Ordan goguslerine
inerim.Gobek deligiyle bir sure oynarim ve en son kadinligini
yalamaya basladigimda yeterince cildirmistir. Icine girmeme bile gerek
kalmaz" demis.

Sira Ingilize gelmis."Ben ayak fetisistiyim. Herseye oradan
baslarim. Parmaklarini bilegini daha sonrada kadinligini yalarım. En sonunda
icine girerim.Iste o anda altimdaki kadin cildirir " demis.

Sira bizim Temele gelmis."Valla ben hicbirsey yapmam. Fadime'ye
hasirt diye geciririm. Olay bittiginde kalkarim, seyimi perdeye silerim.
Iste benim kari o zaman cildirir."

Kadinin biri futbol hastasi olan FB`li kocasinin kendisine olan ilgisizliginden sikayet ediyormus.
Ne yaptiysa kocasinin istegine, ilgisine muhatap olamiyormus. Sonunda bir arkadasi ona kocasinin
nefret ettigi sari kirmizi renkli ic camasirlarla yataga girerse belki istedigini alabilecegini
soylemis. Kadin arkadasinin onerisini denemis.Kocasi onu sari kirmizi renklerle gorunce
gercekten de azgin bir boga kesilivermis ve karisina istedigini vermis, onu sabaha kadar uyutmamis.
Bu ertesi gun de boyle gitmis, ondan sonra da... Kadin cok mutluymus, ancak bu tempo ilerideki gunlerde
kadini yormaya baslamis. Ama o camasirlari giymese de kocasi artik durmuyormus. Ne yapacagini dusunurken,
arkadasi bu defa da ilk yaptiginin tersini yapmasini onermis. Kocasinin karsisina sari lacivert renklerle
cikarsa onu rahat birakabilecegini onermis. Kadin da bunu uygulamis.
Gece karisini karsisinda sari lacivert camasirlarla goren kocasi gulumsemis:
"Ee, adami iste boyle Sıke Sıke FenerBahce`li yaparlar" demis.

Uc arkadas golf oynarken biri yanasmis.
-Katilabilirmiyim?
-Tabii ki adiniz nedir, ne is yaparsiniz?
-Ben kiralik katilim para icin insan oldururum.
-Hadi canim, saka yapiyorsunuz.
-Su cantada golf sopalari yerine durbunlu suikast tufegi var, inanmazsaniz bakin.
-Inanilmaz, gercekten tufek var.Benim evim hemen sahanin arkasindaki ev, durbunle evime bakabilir miyim?
-Buyrun bakin.
-Inanilmaz evim sanki yanibasimda; bahce,tv odamiz, yatak odamiz ve neeeeeee...!
-Bayim ne oldunuz birden?
-Bak kardesim sen kiralik katilsin degil mi?
-Evet.
-Kaca bitirirsin iki kisiyi?
-Anlamiyorum.
-Kardesim benim kari komsuyla yatakta, kac para bir kisi?
-Valla abi adam basi 1.000$
-Tamam anlastik 2.000$ verecegim, yalniz komsumu tam aletinden vuracaksin ki anlasin oyle her yere girilmeyecegini, karimi da tam agzindan cunku biktim o.....nun dirdirindan.
-O.k. abi nasi istersen.
Bizim katil yere uzanir nisan alir ve boylece tam
10 dk gecer. Adam sabirsizlanmaya baslar.
-Hadisene lan vursana birini.
-Abi bekle az sonra tek atisla isi 1.000$'a bitiriyorum....

Fadime , kocasi Temel olmadan ilk defa tatile cikar. Ilk mola
yerinden cep telefonuyla Temel'i arar:
-Kocacim yolculugum cok iyi gidiyor, bir doktor beyle tanistik,
cok hossohbet birisi" der.
Ikinci molada tekrar arar:
-Yolculuk cok iyi gidiyor, su an doktorla yemekteyiz"
...Sabah tatil yoresine varinca tekrar arar:
-Kocacim otelime geldim, tesaduf doktorla ayni oteldeyiz"
...Temel olaydan killanir ama ne yapsin?.. Ogle vakti Temel
Fadime'yi arar:
-Tatil nasil gidiyor Karicim?
-Cok iyi gidiyor, bizde doktorla yemek yiyorduk, cok egleniyoruz...
Temel olaydan iyice killanmistir.
ogleden sonra tekrar arar Fadime'yi:
-Tatil nasil gidiyor...
-Iyi, bizde doktorla havuz basindayiz, bana gunesyagi suruyordu,
birazdan havuza girecegiz...
-Uzerinde su an ne var? der Temel.
-Bikinim.
-Iyi ustunu cikart.
-Niye?
-Cikartt!..
-Simdide altini cikart.
-Niye?
-Cikart!..
-Simdi de bacaklarini ac ve gunese dogru dondur.
-Tamam ama niye yaptim?
-Gunes giren yere doktor girmez de ondan.

Bir Amerikalı, bir İngiliz birde Namık Kemal bir nehir kenarına tatile gitmişler. Hepsi kendinin özelliklerinden bahsediyormuş. Neyse laf dönmüş dolaşmış. Amerikalı demiş ki:
- Ben, demiş şu nehrin suyunun sıcaklığını derece kullanmadan bilirim demiş.
Neyse nehrin kenarına gelmiş pantolonunu indirmiş ve penisini çıkarmış suya sokmuş. Demişki: su 23 derece.
Sıra ingilize gelmiş o da aynı işlemi yapmış ve demiş ki : su 25 derece.
- En son sıra Namık Kemal e gelmiş. Namık Kemal de aynen nehrin kenarına gelmiş ve pantolonunu
indirip penisini suya sokmuş. İkisinin yanına gelmiş hiç tepki yok.
Herkes bir tahmin bekliyormuş Namık Kemal de ses yok. Meraklanmışlar ve sormuşlar:
- Senin tahmini ne demişler. Namık Kemal yanıtlamış:
- Valla demiş suyun sıcaklığını bilmem ama derinliği 60cm. di

pori

New member
sağol kardeş sabah sabah ii geldi...koptum yinee....

hep çok güsel.......özellikleee 'çıldırtan sewişme'':D :D :D

ySf

New member
Eğer

Adam resepsiyonda bekliyormus. Arkadasındaki güzel bayanı görememiş. Ve birden dirseği kadının göğüslerine dokunmuş. Adam: Hanımefendi eğer kalbiniz de göğsünüz kadar yumuşaksa beni affedersiniz demiş. Kadın da bunun üzerine: Beyefendi eğer pnisiniz de dirseğiniz kadar sert ise oda 406'da bekliyorum demiş..

BACAĞIMDAN TANI

BİYOLOJİ DERSİNDEN YAPILACAK SINAV İÇİN SINIFTAKİ HERKES ÇOK ÇALIŞMIŞ;NOTLAR FOTOKOPİLER HAVADA UÇUŞMUŞ.DAHA SONRA SINAVIN YAPILACAĞI GÜN GİTMİŞLER, BİR DE BAKMIŞLAR,ORTADA KAĞIT KALEM YOK;SADECE SIRA SIRA MİKROSKOPLAR...
HOCA DEMİŞ Kİ: -"BU MİKROSKOPLARDA LAMDA BİR BÖCEĞİN BACAĞI VAR,SINAVINIZ:BACAĞINDAN BÖCEĞİ TANIMAK." TABİİ HEMEN İTİRAZLAR;AMA FAYDA ETMEMİŞ. HOCA DEDİĞİ DEDİK,ÇALDIĞI DÜDÜK... ÖĞRENCİLER MİKROSKOPLARIN BAŞINA GEÇMİŞ.AMA BİR ŞEY YAPAMIYORLAR.EN SONUNDA BİRİ DAYANAMAMIŞ,KAPIYI ÇARPIP ÇIKMIŞ..
HOCA ARKASINDAN SESLENMİŞ: -"KİMSİN OĞLUM SEN,KAPIYI ÇARPIP ÇIKIYORSUN!?..." KAPI HAFİFÇE ARALANMIŞ VE BİR BACAK UZANMIŞ: -"TANISANA HADİ,TANISANA KİM OLDUĞUMU... "

Kıvırcık

KADININ BİRİ EVDE YANLIZ BANYO YAPARKEN KAPI ÇALAR.KADIN ÇIRILÇIPLAK BİR DURUMDA KAPIYA BAKMAYA GİDER... KADIN KAPININ ÜSTÜNDEKİ DELİKTEN BAKARKEN POSTACIDA ALTTAKİ MEKTUP ATMA YERİNDEN BAKAR VE -ŞİŞŞT KIVIRCIK ANNEN EVDEMİ DER...

Güzel Mazeret

Sürücü dikiz aynasında kendisini izleyen polis aracını görünce kaçabileceğini düşünüp gazı kökler. Ancak polisi silkeleyemediğini görünce pes ederek kenara çeker. Polis arabadan çıkıp sürücünun yanına gelir ve sorar:
-Arkadaş, çok yorgunum. Bana mantıklı bir mazeret gösterirsen seni bırakıp gideceğim.
Sürücü düşünür ve yanıtlar:
-Karim gecen ay beni bir polis için terk etti. Aynada polis aracını görünce, kaçtığı polis onu bana geri getiriyor sandım.
-Pekala, gidebilirsin.

Erimez

FEN DERSİNDE ÖĞRETMEN,ELİNDEKİ METAL PARAYI GÖSTERDİ:
ŞİMDİ PARAYI ASİİTE ATIYORUM.NE DERSİNİZ ERİYECEK Mİ?
NURİ CEVAPLADI:ERİMEZ HOCAM.
HOCA:EVET,ERİMEZ AMA NEDEN?
NURİ:ERİYECEK OLSA ASİTE ATMAZDIN DA ONDAN HOCAM..

İki sperm

İki sperm kadın vücudunda yol alırken biri diğerine: -"Abii ben çok yoruldum daha ne kadar var yumurtaya" diye sorar.
Diğer sperm:
-"Daha dur gırtlağı yeni geçtik" der.

happygod

New member
teşekkürler

iyi olmuş:clap
teşekkürler,ellerine sağlık
ellerin dert görmesin, allah ne muradın varsa versin...
eeeee daha ne diyiym!:D

HTML