+18 Paketinden bile çıkarmadım =))) harbi yarılırsınz =)

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Bana daha önce bi abi anlatmıştı sizinle paylaşmak istedim ben kopmuştum inş.. sizde koparsınız :D

Şimdi bi gün adamın biri evlenmeye karar verir.Ama adam bakirdir daha önce hiç bi kadınla birlikte olmamış.Arkadaşları adamı zorla karıya götürücekler adam ya olurmu öle şey gelmem ben felan derken zorla düğüne 1 hafta kala ikna etmişler.Gitmişler mekana arkadaşının biri demişki buna en azgın olanını ver.Neyse herkes bi odaya çekilmiş bu adamda bi odaya.Adamın sex yaptıı kadın çok fena azgınmış resmen zıplıyomuş alet kırılma noktasına gelmiş o derece en sonunda dayanamamış çat kırılmış =)
adam baırmaya başlamış arkadaşları koşmuşlar hemen neyse adamı almışlar hastaneye götürmüşler.Doktor bakmış bi demiş alçıya alınması gerekiyo.Adam doktor yapmayın düğünüm war felan.Neyse almışlar alçıya.Düğün günü gelmiş düğün olmuş bitmiş.Ve bizim damatla gelin başbaşa kalmış sonunda odada.Gelin soyunmaya başlamış üstte aşağı doğru gögüslerini göstererek demiş bak kocacım bunlar senin için bugüne kadar kimseye elletmedim göstermedim.Neyse aşağı inmiş bak kocacım buraya hiç bi erkek sokmadı görmedi.Sonra adam soyunmaya başlamış aynı şekil demiş bak karıcım bu vücudu senin için yaptım derken sıra alçı içindeki alete gelmiş demiş ki bak karıcım bunu sana ayırdım şimdiye kadar paketinden bile çıkarmadım :durdurun

biraz uzun ama okuduğunuza değicek :D

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
guzeldı tesekkurler

HTML