+18 fıkra cık guleceksınız

kartalege1

New member
kadınla kocası çarşıda giderlerken kadın vitrinde 1 saat görür ve almak ister.fakat saat çok pahalıdır ve kocasının alma imkanı yoktur.
gel zaman git zaman kadın hep o saati ister kocası da bir türlü alamaz.birgün koca işten döndüğünde karısının kolunda o saati görünce sorar:
-karıcım nasıl aldın bu saati ben sana para falan vermedim?
kadın da derki;
-çok basit hayatım!!!
yarım saat verdim bir saat aldım...

Bi gun kalabalık bi grup kızlı erkekli bi evde erkekler demiş o kız benım otekisi demiş ötekisi benım biride demiş lambayı kapatalım karanlıkta kim kimi götürürse.herkes kabul etmiş lambayı kapatmışlar herkes tabi birilerini tutmaya baslamış biri cıkmış aradan ağır abi tarzıyla lambayı yakmış hoop beyler biraz dikkatli olun yaa... tekrar lambayı kapamış yine baslamışlar yine aradan bi kaç dk sonra aynı kişi lambayı yakmış." beyler ayıp oluyo ama yaa a.q yerınde biraz dıkatli olun be kardeşim" tekrar lambayı kapatmış yine aradan bi kac dk ka gectikten sonra lambayı yine yakmış "a.ına kodumun yerınde ellediğimiz 2 göğus yedığımız yarr.ğın haddi hesabı yok"demiş p o arada herkes lavuğa çalışıyomuş pP

1sc0rp!tX

Altın Üye
İlkini tuttum =)

araghorn-g

Pentaxian
ilk fıkra gayet güzel olmuş, yarım saat ver bir saat al.. süper valla. :durdurun

HTML