+18 Altı Girmesin :)

Harder_Gm

New member
Eşşek....

bir gün eşşek ve aslan bir yolculuga cıkar
uzun bir süre gittikten sonra akşam olur ve hava soğumaya başlar
bunun uzerıne aslan eşşege derki; eşek kardeş ben üşüdüm sende üşüdün mü? eşek cevap verir; ben de üşüdüm aslan kardeş der aslan biraz düşünür ısınmanın yollarını arar ve sonun da bulur
eşek kardeş ilk başta sen domal ben s*keyim ben ısınınca da sen s*kersin demiş
bu fikir eşşegin aklına yatmış ve pozisyona geçmiş
aslan işe başlamiş aradan 1 saat geçmiş eşşek sormuş; ısındınmı aslan kardes, aslan da; ısındım eşşek kardes demiş bunun üzerıne sıra eşeğe gelmiş aslan pozisyona geçmiş eşşek işe başlamiş 1 saat geçmiş 2 saat geçmiş
eşek dayanamamiş ve aslana demişki; aslan bunun tadı boyle cıkmıyor dönde bide öpuşelim demiş bunun üzerıne aslan ;
boynumu bi cevire bilsem senin ananı s.kecem zaten

3 Bit

3 bit bir gün bir kadının göbeğinde toplanmışlar. Bitlerden birisi demiş ki;
-Biriniz yukarı biriniz arka tarafa, ben ise aşağıya doğru gideceğim. Yarım saat sonra aynı yerde buluşalım ne gördüğümüzü birbirimize anlatırız demiş.
Yarım saat sonra buluşmuşlar.
Yukarı çıkan bit;
-Yukarıda 2 tane dağ vardı kocamandı çıka çıka bitiremedim, yoruldum geri döndüm.
İkinci bit;
-Ben ise koskocaman 2 dağ arasında sıkıştım kaldım, birde zort diye bir sesten sonra bir koku geldiki sormayın demiş.
Üçüncü bite sıra gelince eee sen niye böyle sırıl sıklamsın demişler başlamış anlatmaya.
-Aşağıya inince bir ormanın içinde kayboldum, derken karşıma kocaman bir yılan çıktı, neyseki bir mağra buldum ve içine saklandım, gitti geldi yakalayamadı, gitti geldi yakalayamadı derken bir süre böyle devam etti...
-Baktı olacak gibi değil tükürdü kaçtı pezevenk...!!

Tetikçi...

Iki arkadas pazar günü golf oynarlar. Bir pazar yine golf oynamaya hazirlanirken, biri de, onlara katilmak istedigini söyler. Elemanlar birbirine baktiktan sonra adamin teklifini kabul ederler. Oyun ilerler ve elemanlar, adama ne is yapyigini sorarlar. Adam:
-Ögrenmek istemezsiniz. Ben tetikçiyim. Tüfegim golf çantasinda ve nereye gitsem onu yanimda tasirim. Istersen bir göz at.
Biraz beklemeden sonra biri cesaretini toplayip çantaya bakar. Gerçekten de orada, büyük bir dürbünü olan tüfek vardir. Eleman heyecanlanir ve "Vaaay! Suna bak. Eminim ki, buradan, bu dürbünle bizim evi görebilirim" der. Bir iki saniye baktiktan sonra "Evet görebiliyorum! Hatta pencereden yatak odasini bile görebiliyorum. Iste karim... Dur bir dakika, çiplak! Yaninda da kapi komsum var, o da çiplak!!!" der ve düsünmeden tetikçiye dönüp "Bir atis için kaç para istiyorsun?" diye sorar. Tetikçi
-Her tetigi çekisim 500 milyon.
-500 milyon!!! Çok para. Ama tamam. Senden iki atis yapmani istiyorum. Birincisi karimin agzina, ikincisi ise, komsumun penisine... Güzel bir ders alsin!
Tetikçi kabul eder. Tüfegi kaldirip evi nisanlar ve beklemeye baslar. 5 dakikalik bir beklemeden sonra, eleman(golfçü)dayanamayip neden ates etmedigini sorar. Tetikçi, "Biraz daha bekle. Isi tek kursunda halletmek üzeriyim" der...

HTML