+18 AceLEm Var......:P

[KooZ]

New member
Acelem var.. Çabuk ol !!

Adam canı sıkkın kaldırımda yürürken boş meşrubat tenekesi görür. Sert bir tekme atar ve gözlerine inanamaz. İçinden dev bir cin çıkmıştır, kendisine bakarak; ne var çabuk söyle acelem var der...

Adamcağız hayattan bıkmış bir vaziyette; şu hayatta otuz yaşıma geldim ve hep kötülük gördüm, bıktım artık hayattan bana artık kötülük gösterme der..

Cin adamın gözlerini kör eder ve kaybolur gider... Artık adam hiç bir kötülüğü görmüyordur..

Aradan zaman geçer adam kör olarak hayata alışmaya çalışır. Sağa sola çarparak yürüdüğü bir gün ayağı tökezler yine karşısına aynı cin çıkar; yine mi sen ne var?

Adamcağız biraz ağlamaklı; çok fazla bir şey demeyeceğim, benim penisim biraz küçük kör olmadan önce bir kaç yerde görmüştüm adamların penisleri ayaklarından uzundu sanki, böyle bir penisim olsun ve cinsel hayatım renklensin? der.

Cin yine aynı acele ile adamın iki bacağını kökünden keser ve al işte sana bacaklarından uzun penis tepe tepe kullan der yine kaybolur...

Adam yaşadığı hayata bir kere daha lanet eder ve hem kör hem ayakları olmadan yaşamaya alışmaya çalışır... Aradan epey bir zaman geçer ve sokakta sürünerek ilerlemeye çalışırken eli bir şeye takılır... Karşına çıkan şeyin sesinden aynı cin olduğunu anlar... Cin sormadan adam yalvarır; bak beni ne hale getirdin ama sesim çıkmadı. Fakat son bir isteğim var senden... Bana yaşayabileceğim en büyük hazzı yaşat, öleceksem öyle öleyim der.

Cin; Elini pantolonun kemerine atar, bir taraftan kemeri çözer bir taraftan adama söylenir; Acelem var Çabuk ol dön hadi dön.....

[KooZ]

New member
Adam Ol Lan Yanlişlikla Olmuştur Yoksa Ben öyle şeyler Yapmam

HTML