17.07.2006 - Peygamberimize Büyük Hakaretler

burs_avcisi

New member
Muhammed (sav) hakkında akla gelmeyecek iftiralar düzüyor. Küstah papaz; (resimde zaten belli misyonerlik faliyetleri) peygamberimiz Muhammed (sav)’in tecavüzcü olduğunu, 6 yaşlarındaki küçük çocuklara bile göz diktiğini, beğendiği evli kadınları, kendisi evlenmek için kocalarından boşattığı yalanlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor.

Peygamberimize Hakaret

Türkiye'nin tek uydu operatörü olan Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş.’nin bazı frekanslarından Arapça ve İngilizce yayın yapan Misyoner kanallarda, peygamberimiz Hz. Muhammed (sav)’e apaçık küfrediliyor, inanılmaz hakaretlerde bulunuluyor. Bu kanallarda yayınlanan çeşitli programlarda, direk İslâmiyete, yüce peygamberimiz Muhammed (sav)’e saldırılıyor. Özellikle Müslüman isimler seçilerek düzülen uydurma hikayelerle, Müslümanların gözleri boyanmaya çalışılıyor. Bu kanalların en büyük madurları ise, Afrika Halkı; cahil Afrika Halkı, hastalıklardan şifa buldukları yalanlarıyla kandırılıyor. Arap Halkı ise, bu durumdan aşırı rahatsız ve Türk kardeşlerinden acilen bu ayıba son vermelerini istiyorlar.

Türksat üzerinden dinimize, peygamberimize saldırılıyor, hakaretler ediliyor. Hıristiyan misyonerler, Müslüman karşıtı faaliyetlerini dört bir yandan sürdürüyorlar. Yaptıkları propogandalar, tüm sınırları aşıyor. Peygamberimizi, tecavüzcü bir katile, dinimizi de kılıçla yayılan, putçu bir dine benzetiyorlar. Bu misyoner kanallarda atılan iftiralar, aynen Danimarka karikatür krizinde olduğu gibi, hiç bir düşünce özgürlüğü ya da basın özgürlüğü sınırları kapsamına giremez. Çünkü dayanaksızca ortaya attıkları yalanlar ve uydurmalar, asla hak olamaz.
Türksat Üzerinden Yayın Yapıyorlar
Stv, Hilal Tv, Atv, Kanal 1 gibi birçok ulusal kanalın üzerinden yayın yaptığı Türksat 1C Uydusu’nda Arapça El-Hayat, İngilizce God, God UK gibi Misyoner kanallar da yer alıyor. Bu kanalların en çirkini ise Türksat 1C 12590-V 3003 frekansından yayın yapan El-Hayat Kanalı (Life Channel) ki; kanalda hergün programa çıkan papazlar, peygamberimize (sav), apaçık küfürler ediyorlar, olmayacak iftiralar atıyorlar, İslâm Dinine hakaretler yağdırıyorlar ve hurafelerle Müslümanları dinlerinden döndürmeye çalışıyorlar.
Peygamberimize Tecavüzcü İftirası
Arapça yayın yapan El-Hayat Kanalı, Hotbird Uydusu’ndan da yayın yapıyor. Bu kanal, dînî dersler, ayinler ve konferanslar vermekle yetinmiyor, özellikle İslâm Dini’ne karşı savaş açmış durumda. Günlük olarak yayınlanan ‘Hewaralhaq’ (Hak Diyaloğu) isimli programda, Botrus Zekeriya isimli bir papaz, Hz. Muhammed (sav) hakkında akla gelmeyecek iftiralar düzüyor. Küstah papaz; peygamberimiz Muhammed (sav)’in tecavüzcü olduğunu, 6 yaşlarındaki küçük çocuklara bile göz diktiğini, beğendiği evli kadınları, kendisi evlenmek için kocalarından boşattığı yalanlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor. Yalancılığı sınır tanımayan bu papaz, peygamberimizin hayatını anlatan El-Siret El-Halebiye kitabının 3. cüzünün 277. sayfasında şöyle yazıldığını iddia ediyor: ‘peygamber, bekar bir kadını beğenirse, nikahsız, şahitsiz, rızası olsa da olmasa da onu gasben evine alırdı. Eğer beğendiği kadın evli ise, zorla onu kocasından boşatarak kendisi evlenirdi.’
Önceden Hazırlanmış Sahte Sorular
Hewaralhaq Programı’nın sunucusu, papazın yalanlarına ‘ne utanç verici, yazıklar olsun ona’ gibi aşağılayıcı sözler sarfederek destek veriyor. Papaz da, sözlerinin arasında, ‘bir gaspçı, bir tecavüzcü nasıl peygamber olur’ gibi hakaretler sokarak, alemlere rahmet olarak gönderilen yüce peygamberimizi küçük düşürmeye çalışıyor.
Papaz, program esnasında İnternet’te kendisine ait Paltalk Odası’ndan kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırıyor. Sorular ve soruları soranlar, özenle seçiliyor. Hepsi sözde İslâmdan dönmüş yeni Hıristiyan olmuş kimseler ve soruların hepsi de İslâmı küçük düşürücü.

Zekeriye Botrus Peygamberimiz için ' tecavüzcü' diyor (böle pisliklerden Allaha sığınırım)

Bizler birer Musluman olarak acilen bu kanalın yayınının durdurulmasını sizden talep ediyoruz. Bu kanalın yayinina son vermediginiz takdirde de hakkinizda dava acacagimizi bilgilerinize sunuyoruz. Nasil ki; Danimarka davasinda dunyayi ayaga kaldirdik bunu yapmaya yine de haziriz. Peygamberimize canimiz feda olsun.

bychairman

New member
ya kardesim sana ne adamlar işini yapıyorlar sende işini yap misyonerler kimseye sılah zoruyla hrıstıyan ol yahudı ol demıyorlar sonucta onlarında dını gorevlerı var.Ha senın tek kızdıgın efendımız (s.a.v)kufurle hıtap etmelrıyse tammam orda serefsızlık yapıorlar rabbım onların zaten cezalarını vercektır.Ama unutmakı her dıne baglı olan mısyonerdır vede bızımde gorevımız gayrı muslımlerı ıslama davet etıp onları musluman yapmaktır bunun ıcın ugrasalımkı bır sevap alalım.Eğer bır ınsan ınanclı bır mumınse zaten bu hurafelere benım gıbı guler gecer cunku bız rabbımıze vede efendımıze ınanmısız sen rahat ol buyuk ortadogu savası gelıyor vede ALLAHc.c ın ıznıyle bızler ıslamıyetı tekrar sahlandıracagız.

burs_avcisi

New member
selamun aleykum

bychairman kardeş
dediklerinin son cümlelerine katılıyorum lakin ;
yaa kardeşim sanane adamlar işini yapıyo demen beni çok üzdü ;adamların amacı zaten karalayarak islamı belli bir seviyeye düşürmek zaten savaşlar oluyo ve halk gerçekten imani noktada zayıflamaya başladılar. bu habberde arapyarımadasında oluyo ve insanları kafasını bulandırıyo ...eğer seni gibi yerinde rahatça oturan müslüman bile buna tepki vermezse danimarka olayı gibi başımıza çıkmasını bilirler
sen gülüp geçersin ama ben değil kardeşim....müslümanlar batılın karşıısnda hakareti karşıısnda hz. musa ve hz. ibrahim gibi olmasını bilmeli ...

bychairman

New member
bak benı galıba yanlıs anladın ben sana degıl topluma dıorum dusunebılen kavımler ıcın bunda ıbretler vardır.onun ıcındırkı onlar yapcaklar tabı ama sana ben otur demedım ben zaten oturmuyorum sen benım kım oldugumuda bılmıyorsun senı rahatlatmak ıcın dedım ama sen yanlıs anladın bak benım avatarıma ben zaten sıyasetcıyım vede bu ıslerle savasıyorum ama halkıda rahatlatmak zorundayım bu şarlatan lavuklara ınanıpta islamı terk edecek kadar ımanı eksık olan kısıler zaten bızden degıldır bıze hak yoluna sehıt olmayı onur bılenler lazım egerkı onlarda bu yoksa varsınlar gayrı muslım olsunlar ama bız gorevımızı yapalım tabıkı ama bıze sahtekar hrıstıyan ımamlar degıl ALLAH korkusu vede sevgısı oolanlar lazım onlarla cıhata gıderız ancak.

erdii1905

New member
DİN BOZUCULAR DİNİMİZİ KÖTÜLEMEK İÇİN SÖYLENEN SÖZLER BUNLAR

ona ancak onun gibi salaklar inanır!!!

T

Banned
o papazında programın sunucusununda programı yayınlayanında ALLAH BELASINI VERECEK HABİBULLAHA dil uzattan kimse cezasız kalmayacak kafirlere karşı tek dost ALLAH bize yeter

ALIEN_07

Türk Genci
ŞErefsizlere bakın aslında suç turksat ta neden yayınlıyor sa tepki göreceğini bile bile yayınlıyor aslında turksat kimin orasını merak ediyorum ?

burs_avcisi

New member
selamun aleykum

bychairman' Alıntı:
bak benı galıba yanlıs anladın ben sana degıl topluma dıorum dusunebılen kavımler ıcın bunda ıbretler vardır.onun ıcındırkı onlar yapcaklar tabı ama sana ben otur demedım ben zaten oturmuyorum sen benım kım oldugumuda bılmıyorsun senı rahatlatmak ıcın dedım ama sen yanlıs anladın bak benım avatarıma ben zaten sıyasetcıyım vede bu ıslerle savasıyorum ama halkıda rahatlatmak zorundayım bu şarlatan lavuklara ınanıpta islamı terk edecek kadar ımanı eksık olan kısıler zaten bızden degıldır bıze hak yoluna sehıt olmayı onur bılenler lazım egerkı onlarda bu yoksa varsınlar gayrı muslım olsunlar ama bız gorevımızı yapalım tabıkı ama bıze sahtekar hrıstıyan ımamlar degıl ALLAH korkusu vede sevgısı oolanlar lazım onlarla cıhata gıderız ancak.
kardeş devam edin inş. dediklerinize katılıyor ve size bu yolda Allah yardım etsin inş.

o imamalara gelince ise onlar mevki ve az para için makam için ayetleri gizlerler ve onu sölemekten kaçınırlar ..sana onlarla ilgili bir ayet kardeş

İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayetin kendisi olan âyetleri insanlar için biz kitapta açıkladıktan sonra gizleyenler var ya mutlaka onlara Allah lanet eder. Lanet edebilecek olanlar da lanet ederler.(bakara 159)

axl

New member
ALIEN_07' Alıntı:
ŞErefsizlere bakın aslında suç turksat ta neden yayınlıyor sa tepki göreceğini bile bile yayınlıyor aslında turksat kimin orasını merak ediyorum ?

efendimiz (sav) bir hadisinde dediği gibi;
"vesile olan yapan gibidir"

siz sanmayınki içimizde yahudi uşağı yok diye.

onlara sorsanız verecekleri cevap;

"ifade özgürlüğü ve uydunun ticari bir araç olduğudur"

siz bunlarla kendinizi harab etmeyin

Rabb'imin katında onların cezaları belli. bizlerin yapması gereken şeyse imkanımız ne ise o dairede hareket etmek ve herkes kendi imkanını çok iyi bilir ama nefsine hükmedemez.

hepimiz interneti kullanıyoruz ve müslümanlığımız sadece bu tip olaylar cereyan ettiğinde değil her zaman ortada olmalıdır.

interneti tebliğ için kullanın

insanlara islamiyeti anlatın

her konuda mutlaka ALLAH'ın anılmasını sağlayın

mail grubları kurun veya varolanlara üye olan

unutmayın tebliğ vazifesi günümüzdeki anlamıyla bir "misyonerlik" faaliyetidir. AMa bizim misyonerliğimiz hak yoluna davet olduğu için kesinlikle kutsal ve dğrudur.

siz üzerinize düşeni yapın ve tevekkül edin

ALLAH herşeyi hakkıyla bilendir

ALLAH herşeye gücü yetendir

burs_avcisi

New member
interneti tebliğ için kullanın

insanlara islamiyeti anlatın

her konuda mutlaka ALLAH'ın anılmasını sağlayın

mail grubları kurun veya varolanlara üye olan

unutmayın tebliğ vazifesi günümüzdeki anlamıyla bir "misyonerlik" faaliyetidir. AMa bizim misyonerliğimiz hak yoluna davet olduğu için kesinlikle kutsal ve dğrudur.

siz üzerinize düşeni yapın ve tevekkül edin

ALLAH herşeyi hakkıyla bilendir

ALLAH herşeye gücü yetendir

internet Allahın bir nimetidr......

ayrıca kardeşim

resul sav. yazı ile tebliğin önemi çogu kez vurgulamıştır..

yaz ile tebliğde bi o kadar önemli ve etkilidir

Allah razı olsun kardeşim...............( axl )

axl

New member
burs_avcisi' Alıntı:
internet Allahın bir nimetidr......

ayrıca kardeşim

resul sav. yazı ile tebliğin önemi çogu kez vurgulamıştır..

yaz ile tebliğde bi o kadar önemli ve etkilidir

Allah razı olsun kardeşim...............( axl )
ECMAİN

LÜTFEN TEBLİĞE DEVAM

burs_avcisi

New member
selamun aleykum

devam inş. kardeşim dua ediniz ..............

islamı anlatmak halifeysek boynummuzun borcudur.............

HTML