16-19 yaşlarında SEO öğrenmek isteyen webmasterlar var mı?

digiklan

New member
Arkadaşlar SEO konusunda çok uzun zamandır çalışıyorum az çok bir çok şey öğrendim.
Her gün de öğrenmeye devam ediyorum.
SEO konusunda kendini geliştirmek isteyen giriş seviyesi ve orta düzey arkadaşlarla bir ekip kuralım hackhell bünyesinde.
Bu alanda kimse bildiklerini paylaşmaya yanaşmaz. Püf noktaları hep kendilerine saklarlar.
Ben bildiğim herşeyi paylaşmaya hazırım, eğer siz de temel web kavramlarına hakimseniz disiplinli ve istekli iseniz ekibimize katılın.
Millet SEO kursu, kitabı peşinde.
Buyrun tüm temel SEO tekniklerini paylaşabilirim sizlerler.
Hatta ilerledikçe çok detayları ve püff noktaları da paylaşmaktan kesinlikle çekinmem.
Özellikle 15-19 yaş arası, seo ve web sistemleri üzerine hevesli, çok okuyan, disiplinli çalışan arkadaşlar ile daha verimli çalışabiliriz gibi geliyor.

Eğer temel ve ileri seo teknikleri öğrenmek ve ekibe katılmak isterseniz özel mesaj atınız.
Hackhell bünyesinde böyle bir ekip kuralım ve çeşitli kelimelerde çalışalım.

Hell

Başarıda bir sanattır.
Arkadaşlar SEO konusunda çok uzun zamandır çalışıyorum az çok bir çok şey öğrendim.
Her gün de öğrenmeye devam ediyorum.
SEO konusunda kendini geliştirmek isteyen giriş seviyesi ve orta düzey arkadaşlarla bir ekip kuralım hackhell bünyesinde.
Bu alanda kimse bildiklerini paylaşmaya yanaşmaz. Püf noktaları hep kendilerine saklarlar.
Ben bildiğim herşeyi paylaşmaya hazırım, eğer siz de temel web kavramlarına hakimseniz disiplinli ve istekli iseniz ekibimize katılın.
Millet SEO kursu, kitabı peşinde.
Buyrun tüm temel SEO tekniklerini paylaşabilirim sizlerler.
Hatta ilerledikçe çok detayları ve püff noktaları da paylaşmaktan kesinlikle çekinmem.
Özellikle 15-19 yaş arası, seo ve web sistemleri üzerine hevesli, çok okuyan, disiplinli çalışan arkadaşlar ile daha verimli çalışabiliriz gibi geliyor.

Eğer temel ve ileri seo teknikleri öğrenmek ve ekibe katılmak isterseniz özel mesaj atınız.
Hackhell bünyesinde böyle bir ekip kuralım ve çeşitli kelimelerde çalışalım.
Konu hakkında birkaç bişey de olsa bilgilerim mevcut.
Bu vesile ile ortak işler çıkarabiliriz sanıyorum.
Tebrikler.

:goz:

furkan0123

New member
selamün aleyküm

bende varmı abi kabul edersen herşeye hazırım öğrenme kabiliyetimde var ne yapılması gerekiyorsa herşeyimle hazırım saygılarımla

HYDR-MC

New member
ilerleyen günlerde php tabanlı 1veya 2 site açmak üzereyim bildiğim kadarıyla siteap vs hazırlayarak googleye katılmayı düşünüyordum geçen yıl wbbtabanlı bir forum sitem vardı ve onu seo optimizasyonu ile php linklerini html yapmıştım googlede çok hit almıştım kendimce bilmediğim çok şey var eğer gerçekten paylaşım olacaksa bende varım

lamira

New member
Merhaba,
Ben foruma yeni katıldığım için yani 50 girişim olmadığı için henüz özel mesaj atamıyorum. SEO konusunda aranıza katılmaktan mutluluk duyarım. Bende bu işe merak salalı 1 ay kadar oluyor. Elimde de oldukça döküman mevcut, hatta sırf bu SEO uygulaması yapmak içinde http://www.nettenkazan.net sitesini yaptım. Daha siteyi yükleyeli 2 gün oldu. Denediğim teknikleri ve sonuçlarını ayrıca elimde olab dökümanları seve seve paylaşırım.

MintDestek

Banned
İsim:Uğur

Meraklı Olduğu Ve AzCok Bildiği Konular : Php , Asp , Hack ; (Rfi , + Script Açıkları ) , Flash (Swf) Site Yapımı ...!

Misyon : Webmaster

Size Katılmak İsterim .

Selametle .... !

sefer002

New member
S.A
eğer siz öğretmek isterseniz deli gibi öğrenirim disiplin var had safada eğer gel seni alalım öğretiriz diyorsanaız tamam geliriz ama şu ana pek bilgim yoq

ugurgenc

New member
Ben katılmak istiyorum. Genel SEO taktiklerini az çok biliyorum. Ama ondan ötesinide öğrenmeye hevesliyim. :D

Cnkrt

New member
Ben 6-7 senedir forumlardayım adminlik vs yapıyorum. :)
Webmaster neden olmasın 16-19 yaşları arasında ? Tabikide vardır 18-19 yaşlarında fakat yeni nesil oldukça amatör olarak karşımıza çıktığı için 15-19 yaşları arasında webmaster yoktur deniliyor artık. :)

Korgoo

New member
Mesaj Sınırım Dolayısıyla Ö.M Gönderemiyorum . [email protected] Msn Adresimi Eklerseniz Sevinirim Yada Msn Adresinizi Ve ya Telefon Numaranızı Gönderirseniz Sevinirim.. Bilgilerimi Paylaşmak İsterim .

HTML