+15 biraz gülelim=)

ySf

New member

Katıl Kurt

Tarkan'ın köpeği Kurt'a sürekli "atıl kurt" dediği hep bilinir. Bir gün Tarkan mağarasında çok güzel bir kızla sevişirken Kurt içeri girer ve olanları görünce, şöyle düşünür:
"Yıllardır hep atıl Kurt dedin. Bari bugün katıl Kurt desen ne olur sanki? "

Tekrar Yaparsın

Bir gün kızın biri babasının yanına gelir ve "ben çok büyük bir hata yaptım ve hamile kaldım beni hamile bırakan adam aksam üzeri sizinle tanışmaya gelecek haberiniz olsun" der.Bu sözler karşısında şok olan baba "gelsin gelidiği gibi kafasını kırıcam" der.Neyse aksama dogru kızı hamile bırakan adam kırmızı bir Ferrari ile kapıya yanaşır.Adamın kılık kıyafeti görüntüsü muhteşemdir.Bunu goren baba biraz afallar.Adam aileyle tanıştıktan sonra lafa başlar.
-"Efendim biz böyle bir hata yaptık kızınızı çok seviyorum dogacak cocuga kendi soyadımı vermek istiyorum."
Ama bu sıra baba adama dalmamak için kendini zor tutar.ama adam söze devam eder ..
-"Doğacak olan cocuk kız olursa babaya araba anneye villa artı 2mil. dolar" teklif eder.
Baba affalar tabi ama adam devam eder.
-"Eğer çocuk kız değilde erkek olursa babaya 2 araba anneye 2 villa artı 5mil dolar" der..
Ama der genç adam . Babanın gözleri parıldar...
-"Eger çocuk düşük olursa" .. Tam bu sıra baba girer araya ..
-" Tekrar s.krsin evladım" ...

Balon

Küçük çocuk, annesinin kendisini yakaladığı bir anda annesinin göğüslerini göstererek sorar, "-Anne bunlar ne?" Ne diyeceğini bilemeyen annesi, unutacağını düşünerek:
"-Yarın kahvaltıda babana sorarsın! Diyerek geçiştirir. Ertesi gün kahvaltıda çocuk soruyu bu kez de babasına sorar. Baba :
"-Oğlum onlar birer balon, annen öldüğü zaman onları şişireceğiz ve annen de cennete uçacak!" diye cevap verir. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra, birgün eve erken gelen baba, küçük çocuğu gözyaşları içinde bulur: -Baba koş, annem ölüyor.
-Nereden anladın yavrum ?
-İçerideki amca annemin balonlarını şişiriyor ve annem de "Tanrım, geliyorum" diye bağırıyor.

Karne

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür.
"Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

HTML