+13 :D:D:D Burdan sonrasını ben dikmedim :clap:clap

king96

New member
Köyün birinde evlilik cağına gelmiş yetim bi coban varmıs.Bu cobanı kendisi gibi yetim bi kızla evlendirmişler köyün ileri gelenleri..
Evlendikten sonra coban askere gidecek olduğu için karısını köyün muhtarına emanet etmişş.
muhtara demiş ki : Muhtar amca ben gidiom karım sana emanet ona ii bak... muhtar da tabi oğlum ona gözüm gibi bakarım die cevap vermiş..
Neyse bizim oğlan askere gitmiş bi süre sonra kız tabi azgınlıktan yerinde duramıyo.Muhtara dio kii: ''muhtar amca ben ormana yürüyüşe gidiom'', muhtar da kızın niyetini sezdiği için ''dur kızım kendi basına gitme basına bi iş gelir'' diyerrek kızla birlikte ormana gidio.
Bi süre yürüdükten sonra kız iice niyetini belli edio ama muhtar nasıl yanasacagını bilemiyo.
Kıza dio ki ''bak kızım burada ki bütün ağaçları ben diktim ve yemin ettim bu ağaçlara en küçük bi zarar verenin ta ..mina korum diye'' demiş.Kız da hemen oradan bi dal koparmıss.
Muhtar kızım sen naaptın öyle benim büyük yeminim var senin ta ..mina koyacam der ve işi bitirir.
Biraz ilerde kız tekrar dal koparır muhtar tekrar kızı becerir.
Aynı sey 2 defa daha tekrarlanır ve muhtarın takadi kesilmiştir.Kız biraz ilerde tekrar dal koprarır ama muhtarda hal yok kıza cevap verir:
Yeter .mina kodugum buradan sonrasını ben dikmedim
:durdurun:durdurun:durdurun

HTML