11 eylül uçakta son sözler

BANGBANG

New member
Daha önce verildimi bilmiyorum arattım konu bulunmadı o yüzden verildiyse kusura bakmayın

Amerika'da 11 Eylül saldırılarıyla yargılanan tek zanlı Zekeriya Musavi'nin duruşmasında, teröristlerin kaçırdığı 93 numaralı uçaktaki tüyler ürperten kokpit kayıtları dinletildi. Pennsylvania eyaleti yakınlarında düşen uçağın telsiz kayıtlarından şimdiye kadar hiç yayınlanmamış bölümünü dinleyenler dehşet dakikalarına şahit oldu. Saatler sabah 09.30'u gösterirken, kaptan sakin bir ses tonuyla şu anonsu yaptı: "Bayanlar baylar, lütfen yerlerinize oturun. Uçakta bomba var"... 11 Eylül 2001 günü uçak yere çakılmadan önceki 35 dakika boyunca telsize
yansıyan konuşmalar:

* Cleveland merkez arıyor... Ne dediğiniz anlaşılmıyor. Yavaşça tekrarlayın.

* Hareket etme. Kes sesini.

* Otur yerine.

* Bağışlayıcı, affedici Allah'ın adıyla.

* Devam et. Haydi. Direnme, direnme.

* Lütfen lütfen canıma acıtma

* Otur yerine.

* Kes sesini...

* Benimle mi konuşuyorsun? Ziyad Cerrah adlı terörist, 33 yolcu ve 7 kişilik mürettebatın bulunduğu uçağın kontrolünü ele alıyor. Bu sırada yolcular kapıya vurmaya başlıyor.

"DALIŞA GEÇ"
Yolcuların teröristlerle mücadele sesleri sürerken, teröristlerden biri "Dalışa geç" emri veriyor. Ve uçak çakılıyor... Savcılar, Musavi'nin 11 Eylül zanlılarıyla işbirliği yaptığı gerekçesiyle idamını istiyor.:hhman:

ases

Altın Üye
gercekten ilginç

ns37

New member
hepsi planlanmış ve uydurulmuş şeyler.Hepsi amerikanın oyunu.inanmayın böle şeylere

Uzunefe

Altın Üye
şuraya bak . afganistan ı almak için adam yetiştiren abd , şimdi yetiştirdiği adamı öldürtmek istiyor . bence hepsi oyun

latin

New member
eline sağlık paylaşımın için teşekkürler ama bunlar düzmece...adamlar belli periyotlarla deliller(?) sunuyor. mesela gökdelenin çelik kolonlarını eriten sıcaklıkta pasaport bulabildiler (?) pentagondaki uçak evlere şenlik....bircok belgeselde gösterildi ucakların yolcu ucağı olmadığı falan....

gohan

New member
yaa bunlari okuma bile tulylerimi urpertiyo emegine saglik Allah oyle bi duruma dusurmesin :( tesekkur ettim

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
uçağın teröristlerce kaçırıldığı kesin olarak kanıtlanmamış
ama şunu da düşünmek lazım hangi cani kendi ülkesine böyle bir saldırı yapabilir :eek:

lnmiskin

New member
ya tabi bende yedim :) kahraman amerikalılar hani sel felekatinde yardımları yağmalamak için çete kurup ordu ile çarpışan ikizkuleleri soymak için koşturan adamlar dimi güzel hikaye :D

HTML