***1000. mSj'ım $erefiNe..***

StrikeMan

New member

ßenim CaNıM ApLam ßitanem o! oNu Joook SeFiOrum..
Üni YüSünDen GidioSun Git ama Jook ÖsLiCem Seni ühhüh..​

fOrumDa ve GerCek hayatta €n Cok sefDiim üSer taßi gerCek hayatta aRk. : )) jOk maNiak ßi jOjuk .))​

ßenCe HH GirLs'ün eNN GüSeL kıSı keNdiSi

O oLmaSa ßaNa fOrumDa kim LiNk yoLLicaktı : )) GeiK ßöLümü iÇin Çoook öNemLi ßi üSer . ))

fOrumDa iLk taNıŞtıĞım uSerLerDen ßiriSi taNışır taNışMas SanaL ajk oLayıNa GirmiJtik : )) : ))

fOrumDa ßenim iÇin çOk ii ßir aĞaßeiY : ))

dOum güNü JooJuĞu : ))

ßuNuDa SiZ SöyLeiN yOrumLarı aLim ßakim..??((ii & kötü hepSi..)

[me|2wi$]

H & M
hayıyLı oL$un 1000. mesaJın canım kayde$im..apLa$nının b1tan3$1 : )))) geLiorum bnde bekLe beni ahueheeu : ))) Çoq $ewioyum sizi ajqım benim ;)

CHI€F

Kalpsiz
valla 1000 msj ın serefine bos bi msj olmamıs güzel yapmıssın ii kötü arkadasların hakkında düsüncelirini belirmissin ilk msj ında benden olsun madem yorum istiosun kendin için

fazla oyun oynayan :) sevdiğim hiç bir zaman saygıda kusur etmeyen ii nietli bi kardesim ;)

edit ilk msj bize nasip değilmis merviş bacımız biz baska konulara bakarken hızlı davranmıs

n£wj0o0

New member
herkes bu kadar değer vermez katkıda bulunanlarına.. belki verir ama içinden; onu dışarıya vurup katkıda bulunanları da mutlu etmek gerekir.. strikeman bunu unutmamış ve üyelerimizin değerini bilmiş.. teşekkürler strikemen..

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Çok sewdiğim bi kardeşim :) Bana (ve kimseye) bugüne kadar hiç saygısızlık yapmamıs,edepli,aklı basında yorumlar yapan bi kardeşim...Herzaman yanındayım... :)

Gєηco

Altın Üye
ah şu avatarını deişsen her baktıgımda yarılıyorum gülmekten şhey gelior aklıma
kafanı sallada kıro oldugun belli olması lafı : = )

DeeRPaRtY

IRC Operator
kafanı sallada kıro oldugun belli olması lafı : = )

ahuauhahuahuhuahu

StrikeMan Banada Yapmıstın O Awatardan Duruosa qöndersene Bende Yapcam.

KroLuqumuz beLLi oLsun :D :D :D

Kroyuz Ama Yetki Bizde faLan :)

alish

вυяαq αℓι&#1
HayırLı OLsun Kardeşim ;)

Mephisto

R€B€L
hayırlı olsun 1000.msjın
avatarda komik ayrıca ama güzel;)
benimde bildiim kadarıyla oyun bölümüle ilgili iii bi arkadaşsın ayrıca modifiye arabalar falan
zaten erkeklerde ne düşünür ki başka kız,araba,oyun,eglence gerisi boş =) (genel)

R_a_B_i_A

New member
Hayırlı olsun aşkısı ya :) mesaj sayının 200-300 olduu günler geldi aklıma aaaahh ahh ne günlerdi o günler... :D:D

arfy

____yaNNNNN
cıx cıx yok sana iii post ... sana eLestry yapcam ...:D:D

hany deer e yorum hany bana yorum ... aip aip :D:D:D

StrikeMan

New member
arfy' Alıntı:
cıx cıx yok sana iii post ... sana eLestry yapcam ...:D:D

hany deer e yorum hany bana yorum ... aip aip :D:D:D
ya kime yorum yapTımısımı ßiliOz :D meseLa diğir'ın araßasıNa yorum yaPmıŞım oNdan haßerim yok :D:D

HTML