"100 yıldızlı otel"

nedensiz35

New member

Burası, lüksün sınırlarının zorlandığı yer. Arap şatafatıyla teknolojinin birleştiği yer. İşte Dubai'nin yeni gurur kaynağı Atlantis Oteli. Gecesi tam 24 bin dolar. Ama zengin meraklılar için bu fiyat devede kulak.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai'nin yapay adası Palm Jumeirah'da, dünyanın en lüks oteli olma iddiasıyla yapılan "Atlantis" oteli ve tatil köyü büyülüyor. Binbir Gece Masalları'ndaki Doğu şatafatını, teknolojinin son imkanlarıyla birleştiren Atlantis, dünyanın dört bir yanındaki zenginleri çekmeye başladı bile.

Okyanus temalı Atlantis 1539 odası, 17 hektarlık kısmi su parkı, deniz ve diğer eğlence bölümleri olmak üzere toplam 46 hektar alana yayılıyor.

Dünyanın en büyük açık hava deniz canlıları yaşam alanına sahip Atlantis The Palm tatil köyündeki günlerde 65 bin deniz canlısı yaşıyor.

Lüksün sınırlarını zorlayan ve bu yüzden "100 yıldızlı otel" diye de anılan otelin denizaltı akvaryum manzaralı odalarında bir gece kalmanın bedeli 24 bin dolar. Ama bu rakam birçok meraklı için devede kulak sayılıyor.

Kaynak

Tunyukuk

New member
çünkü onlar DEVE....
açlıktan ölen insanlar varken bu dünyada
bunlar lükste boğulacaklar neredeyse

SickDreTh

Altın Üye
ovunulmesı gereken cok farklı konular varken bır bına yuzunden bu kadar yaygara yapmaya gerek varmı kı?

D.w.L

New member
Paranın gözü kör olsun 1 gece kalmak için 3 - 4 sene calısmamız lazım.Bi yanda açlıktan ölenler bi yandada böyle görgüsüz ayı zengirler var

ahmetcan

New member
Az önce televizyonda gördüm. İnanılır gibi değil. Bazen düşünüyorum da bir köşede açlıktan ölen insanlar varken diğer tarafta bu kadar abartılı bir lükse ihtiyaç duyulması çok mantıksız. Yazık.

TaBi

Since1984
abi bak işte adamlar ne güzel mekanlar yapıyo Turizm sektrü canlanıyor ülkeye nakit girişi sağlanıyo bizde de var Tatil mekanları biz de yapsak olmamı...

EN35

New member
Bu Otel Yildiz ManyaĞi OlmuŞŞ...Bende O kadar Yıldız olsa Hackhelde Modların Modu Olurdum....:cool::cool::sigara::sigara:

nedensiz35

New member
abi bak işte adamlar ne güzel mekanlar yapıyo Turizm sektrü canlanıyor ülkeye nakit girişi sağlanıyo bizde de var Tatil mekanları biz de yapsak olmamı...
bizde turistleri kazıklama telaşı :D bunlarda kazıklıyordur mutlaka ama bunlar söylüyor. bizim turistinde en rahatsız olduğu şey söylemeden kazıklamak :D

HTML