%100 Para kazanma yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

charliston

New member
Adbux

Siteye üye olup sitedeki reklamlara tıklıyoruz (Surf Ads bölümünden) Tıklanan her reklam karsılıgında
size 1 cent veriyor. Kulaga çok az gibi gelebilir. Ama isin güzel tarafı sizin üye yaptıklarınızın da
tıklamalarından 1 cent kazanıyorsunuz.

Sitede söyle bir örnek var :
Her gün 50 reklama tıklarsanız = 0.50$
100 alt üyeniz her gün 50 reklama tıklarsa = 50.00$
Haftalık kazancınız = 353.00$
Aylık kazancınız = 1515$

Gördügünüz gibi 50 alt üye ile aylık iyi bir gelir elde edilebiliyor. Ancak sitede her gün 50 reklam
yayınlanır mı bilinmez. Yine de denemeye deger. Su anda ödemeler yalnızca PayPal ile yapılıyor ve
minimum ödeme 5$ ama site her geçen gün büyüyor ve üyelerin isteklerini dikkate alarak yeni ödeme
sekilleri belirleyebilirler.

Su an itibariyle AdBux'ın sitesi aktif ve reklamlara tıklanabiliyor. Sitede günde yaklasık 30-40 tane
reklam çıkıyor. Tıkladıgınızda reklamlar yeni bir sayfada açılıyor ve 30 saniye geri sayıyor. Geri sayım
bittiginde 1 cent hesabınıza ekleniyor. Tek alt seviyeli bir üyelik sistemi var. Yani yalnızca Direct
Referrals'larınızdan kazanıyorsunuz. Ama onların kazancının %100'ü de sizin hesabınıza ekleniyor. Aynı
reklamlara 24 saat sonra tekrar tıklayabiliyorsunuz.

TheMetaor

тм ρRoduction
Zekice Aslında.Eline saglık..

KeRti

Forum Kertenkelesi
bu tarz sitelerden ödeme alan varsa çıksın ben aldım desin.para kazanmak için en iyi en garanti adsense.yada yabancı sponsorlar var gidin onlarla uğraşın.primeq,copeac,syvernation,rpmnetwork vs...

Aktuğ

Altın Üye
bla bla bla...

gına geldi böle konulardan artık
çöpe lütfen...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Millette BAkmadan Eline saglık Denemek lazım falan diyor..

charliston

New member
arkadaşım bakın derim parayı paymala yatırıyor nakit olarak çekemedim ona bişey demiyorum ama paypalın geçtiği yerlerden alışverişimi yapıyorum onuda söliiim

react

Admin
Süper Moderatör
reklam nedeniyle 5 gün cezalısın, zihni sinir arkadaşım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML