100 misli kuponum...yorumlarınız...

memokurban

New member
Chelsea-middlesbourgh:alt 1.75

Kasımpaşa-sivas:2/2 2.25

Manisa-rize:1 1.75

Milan-atalanta:02 çş 3.11

Yorumlarınız??

juniormrt

New member
selam

kardeş msn adresimi veersemde eklesen bana da birz yardımcı olmanı istesem olur mu acaba yhaa bende öncelerde para alıyordum ne güzel bi şanssızlık çöktü üzerime aylar oldu para alamadım gözünü seveyim yardımcı ol bana msn adresim: [email protected]

memokurban

New member
Slm Kardeşim O Kuponu Oynadım Istersen Gösterebilirim...saat Meselesine Gelince Pc Nin Saati Ayarlı Değildi Ondan Dolayı Saat Yanlış Gitmiş Olabilir Istersen Msn Den Kuponu Gösterebilirim...bu Kazandığım Ilk Para Değil Son Da Olmayacak...

Ayrıca 50 Ytl Lik Kuponumda Da Aek üst Real üst Liverpool Sivas Lyon Arsenal Ve Herenveen üst Oynadım Ordan Da 2 Ye Yakın Para Kaldırdım Sistem Belli Geniş Kupon Oyna Maçları Belirle Parayı Kaldır...

iSpiK

Kadim Dost
yok bılgısyarın saatiyle alakalı bısı degildir öle bi pozısyon olamazda =)

sen diyorsan dogrudur hayırlı olsun :p

memokurban

New member
Valla Ben Parama Bakarım Parayı Aldım Mı Aldım Yeterli:)) Inşallah Hep Beraber Kazanırız Arkadaşlar Birbirimize Yardımcı Olalım Mesela Burda Oynayan çok Herkes Güvendiği Bi Maç Sölesin Sonra Onun Başına Ekşiriz:))

memokurban

New member
arkadaşım biraz maçları incelersen neden atalanta yı oynadığımı anlarsın...ben öyle iddaa sitelerinde araştırma yapmıyorum italyan sitesi ingiliz sitesi takımların son durumu ama dediğim gibi kimseye bişey ispat etme durumum yok inanan inanır...

HTML