% 100 Garanti Veriyorum - Sizde Site Hackleyebileceksiniz !!! Çakın İndexinizi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DureX

New member
Evet Arkadaşlar % 100 Garantili Hack Anlatımıma Hoş Geldiniz

İlk olarak size Iss açıı olan sitelere nasıl hacklenir onu göstercem.Site hacklemek için öncelikle krndinize ait bi html sayfası lazım ben buraya koyuyorum kendim için hazırlamıştım siz onu not defteri ile açın benim adımın bulunduu yerleri kendinize göre düzenleyin!!!!

http://rapidshare.de/files/8609776/default.htm.html

Ewt şimdi geldik asıl yere başla\çalıştır diin we %WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} aynen yapıştırıp çalıştır diin .Web klasörleri die bi yer açılcak ordan dosy\yeni diin we hacklemek istediiniz sitenin adresini yazın(Dikkat sadece ISS açıı olan sitelere olur,onu nerden anlıycaz derseniz aşağıya bi dosya daha upload ettim onda hedef siteler war hem de yüzlerce!!!)
Resim:

Sonra

İşte o meşhur hedefler dosyası:

http://rapidshare.de/files/8611536/Hedefler...txt.html

Artık siz de site hackliyebilirsiniz...

Bu sekılde yapabılmenız ıCın Sıtelerde ISS acıgı olması lasımdır.Kurcalaya kurcalaya yapmanız Dileğiyle
Not : (aLıntıDır)

é@rt

New member
Ben bunu çok denedim ama olmuyor söylenenlere göre bu 1000 sitede 1 defa ancak oluyormuş Siteye Default.htm dosyasını yapıştırdığımda kopyalama sırasında bilmem ne oldu dİO :D yani sonuÇ ! Başarısız :D saYgılaR hacKleyeN oLursa habER versin...

Bilgiler içİn gene de tŞk eDeriz

chuckies

_-€X-_
sİte Hacklemenİn Cezasi Var Bunu Da GÖz ÖnÜnde Bulundurun....
aga o verdiğin sitedeki resimler ne a...si..im ben böle insanların....ŞEREFSİZLER
.

DureX

New member
EarT' Alıntı:
Ben bunu çok denedim ama olmuyor söylenenlere göre bu 1000 sitede 1 defa ancak oluyormuş Siteye Default.htm dosyasını yapıştırdığımda kopyalama sırasında bilmem ne oldu dİO :D yani sonuÇ ! Başarısız :D saYgılaR hacKleyeN oLursa habER versin...

Bilgiler içİn gene de tŞk eDeriz
Bu sekılde yapabılmenız ıCın Sıtelerde ISS acıgı olması lasımdır.Eger bole herkes yapabılSeydı herkes hacker olurdu...

killrhacker

Banned
daha önce çok werildi çogu kişi gibi bende yapamadım çünkü olmuo bir yerden sonra bilgisayar takılıor öyle dilmi

Solariz

Administration
Küfürlü Konuşmak hackhell.com da yasak tamam sinirlenebilirsiniz ama forumda sizden başka bayanlarda bulunmakta bu sebebten mesajını editla ve aynı şekilde bida mesajını görmek istemiyorum..

Phara0h

Banned
Lütfen Forumda Konu Açarken Aramayi KuLLanaLim... KiLit !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML