10 saniyede ingilizce xp yi türkçe yapmak

hobbaa

New member
Hemen hemen çoğu kişinin korktuğu tek şey ingilizce işletim sistemi olanlar pc içerisinde elini kolunu bağlayan program ve dosyalardan dolayı format atıp Türkce yapamamaları. Ama artık bununda çözümü bulundu.
Aşağıdaki vermiş olduğum linkten programı indiriyorsunuz;

rar dosyasını açtıktan sonra, MUISETUP.EXE dosyasına çift tıklayıp kuruluma geçin.

programı çalıştırdıktan sonra Accept License Agrement' işaretleyip Continue tuşuna basın.

English seçili geliyor siz Türkçe'yi seçip Select language kısmından da Turkish'i seçin.Ok deyip kurulumu başlatıyoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birkaç saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir anında hata olduğunu ve devam edip etmemenizi sorduğunda evet deyin, yani devam edin.
bu, firewall veya antivirüs programından kaynaklanabilir, önemli değil..bunları kurulum öncesi kapatırsanız daha iyi olur..

Son olarak, denetim masası/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, ok deyin pc yi yeniden başlatın..

Hayırlı Olsun..
Sağlıklı bir öneri olması bakımından, ingilizce olan işletim sistemimde denedim. deneme öncesi ve sonrasındaki capslar aşağıda..

Burdan

not:alıntıdır

jordanian

New member
once cok tesekkur ederim ama denedim olmaadi sadece acilis ve kapanista logo turkce digeer menuler aayni kaldi

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
emeğine sağlık

vipemre

New member
Bunların hepsini 10 saniyede mi yapacağız??? Böyle dikkat çekici, gerçek dışı başlıklarla üyeleri yormayın!!!

DeLaLeT

New member
Link ölmüş fakat başka biryerdeki kaynaktan sizlere linki veriyorum..

Download Icin Tıkla 93403 KB

Kaynak : DonanimHaber

Not: " Oradaki yazan bilgilendirmeyi sizlerle paylaşıyorum"

"Patch'i Yükledikten Sonra Pc yi Yeniden Başlatın

Başlat / Control Panel'e Girin Orada Dünya ve takvim resmi olan language li birşey var oraya girin.. sonra dünya var language yazar ona tıklayın. oradan yapabilrsiniz..
(* yerine a koy) "

Sadece sizlere kaynak olması amacıyla verdim..

HTML