10 Kişiye Sponsorluk !

engineer1984

New member
Merhaba arkadaşlar, Yeni kiraladığımız dedicated serverin tanıtımını yapmak amacıyla 10 siteye host sponsoru olabilirim.

Hosting Özellikleri :

ASP, ASP.NET, PHP, FrongPage Extension, CGI/PERL, Server Side Includes

E-Posta Özellikleri :

Sınırsız POP E-mail, Sınırsız Otomatik Cevaplayıcı, Sınırsız Yönlendirici, Sınırsız Aliases, Web Mail

Veritabanları :

Microsoft Access, Sınırsız ODBC/DSN, Web-tabanlı Veritabanı, MS SQL Server (500MB/DB), MySQL (500MB/DB)

Serverde Yüklü Bileşenler :

ASPmail, ASPEmail, Jmail, Dynu (FTP, POP, HTTP, DNS, Ping, Whois), ASPUpload, ASPSimpleUpload, ASPSmartUpload, ASPJpeg.

Şartlar :

-- Sitenizde 468x60 banner yayınlamak şartıyla 100MB - 1GB arası hosting sponsoru olabilirim.

-- Sitenizin günlük belli bir hiti olması lazım veya hit yapabilecek durumda olması lazım.

-- Sponsorluk sadece host sponsorluğudur lütfen domain talep etmeyin.

-- Host süresi 1 yıldır. 1 yıldan sonra süre uzatılabilir.

Web sitenizi veya projenizi buradan gösterebilirsiniz.

0ğuzhan

New member
bana yap :) ben arıyorum pm ile msn at cuma gunu konusalım .. sitem acık ama sponsor arıodum nese ..

asterix_e

New member
hımsss saol dostum ılgılenırız :D

Gardiyani

New member
dostum bana ulaş pm at oke? pm den msn ini ver görüşelim! şmdi acil çıkıorm! lütfen konuşalım bu olayı.

VOKOTURK

New member
Teşekkür Ederim Kardeşş

Benim Kafam Almadıda Şimdi Sen Bana yanii Bizlere Host imkanımı Sğalıcaksınn...

Valla Kurbanın olurumm.. sen böyle bir iyilik yap bende sanaa dua edeyim..nasıl açıcam siteyii.. yardımcı olucakmısın nereye girip başvuruda bulunucamm ..

engineer1984

New member
Bazı arkadaşlar sponsor deyince domain de istiyor :)

Sadece hosting veriyorum. Sponsorlutan yararlanmak için mevcut bir siteniz veya domaininiz olmalı bunlar yoksa bi domain almanız gerekir.

Bir de sitenizin hit yapması veya hit yapabilecek bir site olması gerekir. (Günde 5-10 kişinin girdiği siteye kimse sponsor olmak istemez.)

Pm atsınlar host almak isteyenler veya buraya yazsınlar farketmez.

voseux

Banned
www.chatulkesi.com um sahibiyim bana olurmsuunuz sponsor hostu taşımayı düşünüyorum ve tasrım başsan sorna değişecek ve güzel olucağına inanabilirsiniz ayrıca bird eforum kurmak isityoryozruz içine chatulkesi forum

voseux

Banned
www.chatulkesi.com um sahibiyim bana olurmsuunuz sponsor hostu taşımayı düşünüyorum ve tasrım başsan sorna değişecek ve güzel olucağına inanabilirsiniz ayrıca bird eforum kurmak isityoryozruz içine chatulkesi forum

HTML