1 Tera Byte Maİl E Sahİp Olmak İstermİsİnİz!!!

yavuzcan

New member
http://www.thinkpost.net/mail/blanks...702aea0d084193

ARKADAŞLAR BİRAZ TERS KARŞILANDIM AMA GENEDE KENDİMİ GÖSTERMEK İÇİN BENDEN SİZE BİR KIYAK . BU LİNK İ TIKLAYIN YADA KOPYALA YAPIŞTIR YAPIN. GELEN PENCEREDE KULLANICI ADI VE PAROLA SORAR AŞAĞIDAKİ Sign-up for a new account LİNKİNİ TIKLAYIN açılan pencerede sizden istenilen yerleri doldurun ve create account a basın ve tekrar çıkan pencereden giriş yapın şimdiden hayırlı olsun!!!!!!

yavuzcan

New member
AyakÇiliĞi Anlayamadim Sen Benİ Anlayamadin Herhalde Sevİyelİ Ol Bİraz Mesajimi Tam Oku Ve Ona GÖre Yazini Yaz

firatay

>>>> ALESTA
Abone Olduk Ama Kendime Mail Gönderdim Yarım Saat Oldu Hala Gelmedi Sakata Gelmeyelim.

zanggief

New member
ya ben gmail kullanıyorum hiç mail silmedim bi sürüde mail geliyo ama halen yüzde 5 i bile dolmadı. 1 terabaytı ne yapalım onlarda biliyolar kimsenin bir terabaytını kullanmayacağını , kıllığına şöyle 100 kişi 1 er terabaytı doldursa ne yapacaklar merak ediyorum.

dj_ezdan

New member
abi linkler kırık sanmıyorum bu kadar genişlikte bir meil adresi olmasi :)) adamlar uçuyorlar biz 2 gb lik bir mail bulunca hemen ekmek kapar gibi saldırıyoruz :)

HTML