1 Kamilin Rutin Günlüğü

morfin34

New member
Burada okumuş oldugunuz tüm(satır,bıcak,kelime) Yazı Konusu Bize ait olup İçinde Geçmiş olan kamil
Yaşayan Kamillere Hatıra olarak sunulmuştur..

Dikkat Bu yazı MoRfin34 Tarafından Yazılmış olup içinde geçen Herşey birer Hayal ürünüdür..Üzerine alınmak isteyenler alınabilir tutmuyoruz kimseyi
Yazı +18 bir Yazıdır belirtelim..

Sabah 10:00

Kamil insan güne hazır kalkar çünkü bir önceki gecenin kız düşürememe etkisiyle bugünkü şansını yeniden denemek üzere güne merhaba der

Kavaltısını eder t.v açar örnek kanalı Kral tv dir Müziklerini dinlemeye koyulur ve evrimine kaldıgı yerden devam eder

Dinledigi parçalarda platonik aşık oldugu kızlar aklına gelir hüzünlenir sitem eder tv yi kapatır Dışarı çıkmak ister.

mavi kot beyaz atlet elinde bilumum tesbik bulunabilir yada altın kolye takmış olabilir bu kamilin giyim tarzına baglı bir işlemdir..

Öglen 12:30

Kamilimiz 1kg briyantin yada jöle yi yapıştırıp Aynaya bakar

-vaybee koçum sen ne kız kaldırırsın şu tipe bak duruşuna kızlar gidişine yollar hasta.. der gibi bir eda'da olup içinden yada sesli şekilde mırıldanır kendi kendine.

Ve dışarı ilk adımını atmıştır artık kamil DÜnyaya merhaba der oysaki Dünya bu kamil-leri ne atabilir ne satabilir öyle yer edinmişlerdir kamil oglu kamil.!

Mahallesinde çok ünlüdür ünsüz sıfatlı insan hayvanı kamilimiz

saat 15:00 akar suları

kendi cinsinden buldugu arkadaslarıyla bir kenar mah.köşesinde yada sıtarbakıs cinsi cafelere ragbet etmeye baslarlar çünki onlarda biliyorlardırki

karı-kız düşürme olayları buralardan oluyordur ki onlar bu işlemi bir türlü gerçekleştirememe stresiyle her gün müdavimi olmuşlardır buraların.

Saat : 17:00

Kamilin kendini dışarı salması ve yürürken karşındaki geçen her kıza sevgilisi gözüyle bakması bir seri sapık sıfatı içine yer edinmiştir bizde

kamil günü yarılamış olup elinde 0 cebinde 0 dolaşmaya baslar dısarda oysaki kamil hiç bıkmaz içindeki bu azmi yararlı birşeye yönlendirebilseydi topluma kazanabilseydi

belkide yararlı bir insan olabilirdi!!

Gördügü kızlar hep onun sevgilisiydi aslında ona göre, istedigi gibi taciz yapabiliyordu

Kamil acıkmıştı iştahı kabarıyordu Piliçleri çıtırları gördükçe ruhen boşalmıştı aslında düşledigi okadar hayal vardiki pozisyon zenginiydi..

Saat 20:00

Kamil insan hayvanımız yaşadıgı mağraya geri döner akşam olmuştur artık ki mağrasında dünyaya baglanan bir alet vardır buna Kompiter (Bilgisayar) deriz
genelde yararlı bilgiler ögrenilmeye yada eglenmek müzik dinlemek arkadaslarımızla sohbet etmek için kullanırız..

Ama kamiller bunu bir kız düşürme aleti olarak görürler ve ellerinde bide kem (cam) olursa kem tu kem beybi gibi lafları duymamız çok uzak degil bizlere..

Saat 22:00

Ve artık Bilinen tüm arkadaslık sitelerine üye olunmustur feysbuk - saybıralem - hoşmu boşmu - v.s
msnde açıktır msn adresleri genelde kamilce oldugu için hepsini yazmak uzun geldigi için aklınızdan üretiblirsiniz..

saldırmaya başlamıştır kamilimiz artık tüm alet ve edavatları kullanmaya baslamıstır

kadın kadın kadın hissindedir ve sigarasını yakıp nekadar Female (kız) profili varsa hepsine birer msj göndermeye başlamıştır

Yazdıgı örnek msjlarından bazıları Şunlardır ;

- mrb Güzelim çok tatlısın benimle tanışmaya ne dersin seni mutlu edicegime inanıyorum ekle beni tanışalım...

- Selam naber tanışallımmı ben galiba aşık oldum sana yok böyle güzellik

- yada Şiir sitelerinden şiir bulup o şiiri kopyala yapıştır yapar kamil ve bi ço kıza msj gönderir.

Kamilimiz Sınır tanımaz tipini hemen belli eder bize konuşmalarından ve resminden ben kamil der aslında profiline bakıpta anlıyabilirsiniz bu kamil'i

Saat 24:00

Kamilimiz Artık tüm işlemleri yapmış ve Pusuya yatmıştır msj gönderdii 300-500 kızdan en az 1inden elbet cevap (karşılık) alacagını bekler ümit eder..

Bekler bekler durmadan cvp yok 5dk 10dk 1saat olur..

ve evet kamilimizin gözlerinde bir ışık belirir a new message (bir yeni mesaj) gelmiştir artık öyle çok mutlu olmuştur ki tuttugu takım sanki şampiyon olmustur

allahın kamili..!

mesajlar bölümüne gelir bakar oysaki yıkılır mesaj gönderdigi kızlardan biri fake üyedir ve kamile msj atar :

kardeşş ben erkegim bende kızları düşürmeye çalısıyorum ok.mi der

ve kamil kendi cinsinden buldugu seri sapıgın msjnı okur yıkılır..Canı çok sıkılmıştır bu duruma küfür eder ve Kompiter'i kapatır..

1kız bile atamadıgı o güzel yatagına yatar açar tv yi başlar manuel çalışmaya..

Face te No kamil No kezban Grubumuza bekleriz ;)

Yakında 1 kezban'ın Anatomisi Gelicek Çalışmalarım devam ediyor fikir vermek isteyen varsa bnmle irtibata geçerbilir..

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
kamıl yazısını gordum daldım hemen dogruları yazmısın ne dım su son zamanlarda dılıme baya takılmıstı kamıl lafı zaten cs 1.6 nıck ım de ''''' KiRaLıK KamiL* ''''' :D

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
kamiluss :D rutın takılıolar

morfin34

New member
Yorumlar için teşekkürler arkadaslar güldürebildiysek ne mutlu bana :)

+ tek kamil profili olarak deil evrimini tamamlamamıs kro,abaza v.s hepsinin birleşimi oalrak sadece yüzeysel olarak çalışılmış bir yazıydı :)

HTML