1 kürdistan sıtesı ve 5 yabancı sıte heykid:D:D

SickDreTh

Altın Üye

bysuha

New member
yha sayın mod. bulamadım orayı:S snın verdgn lınke tıkladım böle dıyo"bysuha, Sizin bu Sayfaya giris yetkiniz bulunmuyor. Asagidaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Baska bir Üyenin yazmis oldugu Mesaji degistirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eger Üyeliginiz yasaklanmis yada Üyeliginizin aktiflestirilmesi gerekebilir"

bluetılsım

мανі вüyü
iyi yapmışsında rahat durmuyoki pezolar sen hack ediyon o hemen yenisini acıyo ama yinede eline saglık...

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
konu yanlış yerde

biraz daha dikkatli aç konularını.

DarkCod3r

Key&RC4 Coder
çok güzel olmuş eline sağlık bişe sorcam bu konu hakkında 6tane zone almışsın(hacked by senin tarafından)ama bazı--- Kralinizi Kapıya BagLadım PADÄ°SAHINIZ GELSÄ°N!!
NE MUTLU TÃœRKÃœM DÄ°YENE!--- die bişe yazmışsın elinede sağlık ama niye bu tam okunuşuyla yazmamışsın onu anlamdım!!!site puntolarında mı sorun var yoksa senden mi kaynaklanan bi sebeptenmi?
ne olursa olsun eline sağlık bu konu hakkında

bysuha

New member
çok güzel olmuş eline sağlık bişe sorcam bu konu hakkında 6tane zone almışsın(hacked by senin tarafından)ama bazı--- Kralinizi Kapıya BagLadım PADÄ°SAHINIZ GELSÄ°N!!
NE MUTLU TÃœRKÃœM DÄ°YENE!--- die bişe yazmışsın elinede sağlık ama niye bu tam okunuşuyla yazmamışsın onu anlamdım!!!site puntolarında mı sorun var yoksa senden mi kaynaklanan bi sebeptenmi?
ne olursa olsun eline sağlık bu konu hakkında
walla kardesım bn dogru ındex attım sıteye gırıncede dogru cıkıyodu ama mırrorr kaydı yapınca bozukh gorunmus nıyeyse:durdurun yha arkadaslar bırde konu yanlıs yerde dıyorsunuz aglıcam su dogru yerın söleyın o zaman:saskin:saskin