1 dogru=20 pirinç

baris622

New member
Birleşmiş Milletler Dünya Yiyecek Programı düzenlediği kampanyalar arasına bir yenisini daha eklemiş.

http://www.freerice.com

adresine giriyorsunuz ve size verilen kelimenin eş anlamlısını buluyorsunuz. Doğru cevapladığınız her soruyla birlikte, ihtiyacı olan ülkelerdeki insanlara 20 pirinç tanesi gönderiliyor. Yardımlar; aç çocuklara, Afrika'da ve Asya'da yaşanan felaketler sonucu zarar gören insanlara ve daha bir çok yere gönderiliyor. Ben 640 pirinç tanesi kadar soru cevapladım, umarım sizler de katkıda bulunursunuz

duyarlılık bumu yani.
insanların karnını doyurması bu kadar da alay konusu reklam yapılmamalı.
siz tıklayın adamlar çuvalla parayı götürsün sonrada dalga geçer gibi 5-10 pirinç tanesi......
fesupanallahhhhhh....
dünya nelere kaldı.3-5 pirinç tanesiymiş yaaaa.
gülesinmi ağlıyasınmı.
allahıma saçmalığın daniskası.

baris622

New member
duyarlılık bumu yani.
siz tıklayın adamlar çuvalla parayı götürsün sonrada dalga geçer gibi 5-10 pirinç tanesi......
fesupanallahhhhhh....
gülesinmi ağlıyasınmı.
sitede hiçbir reklam içerikli bir şey yok halkın yaptığı bir organizasyon bu ama bundan birşeyler çıkartıcak suç atıcak içi sefatlar tabi ki olucaktır

5 milyon kişinin bunu yaptığını düşünürsek buda tonlarca pirinç eder saçma saçma 3 ün 5 in dalgasını yapma bana

ρђilσѕσρђ

♥ ∂υуqυ ♥
Rastgele tıkladım ingilizcem olmadıgı icin

Please try again. Your donation
total is 140 grains of rice.

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
ya nıye bole aptal bısı yapıyolar..Ve nıye tane oalrak kılo kılo versınler getırsınler en baba mat sorusunu ısımı gucumu bırakam cozem

canor

New member
sitede hiçbir reklam içerikli bir şey yok halkın yaptığı bir organizasyon bu ama bundan birşeyler çıkartıcak suç atıcak içi sefatlar tabi ki olucaktır

5 milyon kişinin bunu yaptığını düşünürsek buda tonlarca pirinç eder saçma saçma 3 ün 5 in dalgasını yapma bana
ewet haklısın kardes diger arkadas mal oldugu için oyle yazmıs inglizcesi de yok belli zaten ehuauhuhue :) o salak adına senden özürdiliyorum allam yaa ne insanlar war su koca dunyada

_Sir_DaNieL_

Uploader Team
pek ingilizcem yok ama genelde aynı sorular çıktı.cevapladım.
"You have now donated
340 grains of rice."
inşallah işe yarar..

secret_g

New member
arkadaslar suanda 660 dayım devam ediyorum ama yanlısta yapsanız yukarda dogru olanını veriyor onu not edip aşagıdan devam ederseniz kaldıgınız yerden devam ediyor. yani yanlıs yaptıgınızda sıfırlanmıyor yaptıklarınız...

op.me

New member
You have now donated
560 grains of rice.

bence dillerini öğretmek için yapıolar

x_deniz_x

New member
duyarlılık bumu yani.
fesupanallahhhhhh....
gülesinmi ağlıyasınmı.
BENDE ÖLE DÜŞÜNÜOM !!! ve hep aynı soruları soruo garippp

HTML