1 aylık rapid premium konusunda yardımcı olacak biri varmı ?

AmirOne

New member
arkadaslar konuyu açacak en uygun yerin burası oldunu düşündüm yanlışsa adminler konuyu taşıyabilir sorum şu olucak benim 1 aylık rapid premium hesabım var ancak günlük indirme limitim 2.66 gb ama sagda solda okudum haberlere göre artık günlük indirme limiti 10 gb olmuş ama bende hala 2.66 bunun bi ayarı varda ben mi bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz rapidde tecrübeli biri bana bunu açıklayabilirmi ?

Boschwer

M€SHGUL
rapidshare yeni uygulamayla gece yarisindan sabah 10.00 a kadar indirdigininizin %10 nu indirmis sayarak BIR DESTEK SUNUYOR
AYRICA LIMIT 2:6 Gb sadece premium upload dosyalariniz varsa bunlardan alacaginz puanlarin premium account hesabinizda kotayi yükseltme seklinde cevirmeniz halinde mümkün,, simdilik olay bu

AmirOne

New member
rapidshare yeni uygulamayla gece yarisindan sabah 10.00 a kadar indirdigininizin %10 nu indirmis sayarak BIR DESTEK SUNUYOR
AYRICA LIMIT 2:6 Gb sadece premium upload dosyalariniz varsa bunlardan alacaginz puanlarin premium account hesabinizda kotayi yükseltme seklinde cevirmeniz halinde mümkün,, simdilik olay bu
eyw saolasın :D bende 9,900mb upload dosyası var 10gb yi geçince kotan artıyo dediler ama bakalım

günlük 2.6 gb indiriyonda gözünü 10 gb. mı diktin valla pes
abi 2.6 gb benim 1 saatimi alıyo :S hemen bitiyo 26part yapar ben hd filim arşivi yapan biriyim bana 10 gb bile az ama idare edices napalım artık :D

EsMeR_BoY

İsTanBuL
uplad ısı berbat yemınle yanı ıs yapsan bıle kötü beklede dolsun senınsorun ise greklı acıklama rapid kendı sıtesınde yaapr yada mail atar :p eng yoksa bılene sor yada sözlükten bak googlenın

AmirOne

New member
peky ne kadar upload etmem gerekiyo ki benim limit artsın ? şuanda 10 gb küsür uploadım var

HTML