“Sarkozy mi?? Iğğğğ!"

maki1907

New member

Fransa'nın First Lady'sinin başı bu sözleri yüzünden ağrıyacak gibi...

Fransa’nın First Lady’si Carla Bruni’nin evlenmeden sekiz ay önce Sarkozy hakkında söylediği sözler başını ağrıtacağa benziyor...

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin İngiltere gezisine güzelliğiyle damga vuran Carla Bruni’nin evliliğinden önce verdiği bir röportaj eşiyle arasını bozacak gibi görünüyor. Bruni, Sarkozy’yle tanışmasından sekiz ay önce yapılan, ancak İngiliz Daily Mirror gazetesi tarafından önceki gün ilk kez yayınlanan röportajda eşinin cumhurbaşkanlığı seçimindeki sosyalist rakibi Segolene Royal’i överek, “Sarkozy mi?? Iğğğğ! Fransa’ya yazık edecek” ifadesini kullanıyor. Bruni’nin röportajından bazı kısımlar şöyle:

Evlilik: Eğer benim gibi özgür olmayı seviyorsanız evlilik tam bir tuzaktır. Ayrıca sadık olacağınıza dair yemin etmek zorunda da kalıyorsunuz.

Sarkozy: Fransa’nın başına Royal’in gelmesini isterim, oyumu da ona vereceğim. Ama kaybedeceğini biliyorum. Çok yazık olacak. Ah Sarkozy, Iğğğğ!! Sarkozy Fransa’ya yazık edecek.
Röportajlar: Röportajlarımda kendi hakkımda konuşmaktan artık çok sıkıldım. Bana Yunan mitolojisi ya da seks sorun, grup seks sorun. Hatta gelin şimdi grup seks yapalım...
Arkadaşlıklar: Uyurken yanımda hep birileri oldu. Hatta aslına bakarsanız üç kişi olduğu günler bile vardı.... Ama bu yanlış anlaşılabilir. Yani kızkardeşim ve abimi kastediyorum.

“İri yarı sevgilim olsun isterdim”

* Adımı seviyorum. Şimdiye kadar sadece dört kişide Carla adına rastladım. İtalya’da sadece çok yaşlılarda ya da yeni doğanlarda Carla adı kullanılıyor.
* Bir ara beni adım adım izleyen korumalarım vardı. Ama tuvalete gittiğimde
kapının önünde iriyarı bir adamın beklemesi beni rahatsız etti. Gerçi onlar gibi iriyarı ve her söylediğimi dinleyen bir erkek arkadaşım olsun isterdim.
* Podyumları bırakalı 12 yıl oldu ve modellik yaptığım dönemleri gerçekten özlemiyorum. Böyle mutluyum.
* Çok nadir olarak makyaj yaparım. Herkesin en doğal görünüşüyle daha mutlu olduğuna inanıyorum.
haberturk

HTML