๑۩۞۩๑_affetmem Senİ !!!_๑۩۞۩๑

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
๑۩۞۩๑_affetmem Senİ !!!_๑۩۞۩๑

AFFETMEM SENİ

Maziyi silip yeniden başlamayı,seni affetmeyi düşündüğüm anda yine karanlıklara boğuldu gündüzüm..

Hangi vicdana sığdırdın oynadığın oyunları,
hangi yüreğe yakıştırdın kirlettiğin sevdanı? Benim yüreğim bu lekeyi taşımaz..Sevdam yalanların tutsağı olmaz..Bu güne kadar anlayamadınmı bunu zalim..

Ben sana " can " demiştim..Canımı bir nefesin uğruna feda etmiştim..Oysaki değmezmişsin hiçbirşeye..Boşuna ağlamış sevda kokulu mısralarım ardından..

Yaktım az önce yüreğimin cümlelerini..Kocaman bir suskunluk hediye ediyorum sahte bakan gözlerine,yalanla dost olmuş" sevdim seni" diyen yüreğine

Alev alev yanan sevdam değil nefretimsin bundan sonra..Arayıp sorma,acıtma yüreğimi..!..Ben seni çıkardım şiirlerimden,yokluğunu bağışladım dünlere..Son kez haykırıyorum sevdama şahitlik eden gecelere..

AFFETMEM SENİ !!! AFFETMEM SENİ !!!

Alıntı

Son resmin üzerindeki yazı baya anlamlı...Eline emeğine gönlüne sağlık Asi her zamanki gibi çok güzel... =)

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
eline, emeğine, yüreğine sağlık asi.

gerçekten anlamlı ve güzel. gerek şiir gerek se resimler. özellikle umutla ilgili olan.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi

Alev alev yanan sevdam değil nefretimsin bundan sonra..Arayıp sorma,acıtma yüreğimi..!..Ben seni çıkardım şiirlerimden,yokluğunu bağışladım dünlere..Son kez haykırıyorum sevdama şahitlik eden gecelere..

AFFETMEM SENİ !!! AFFETMEM SENİ !!!

HTML