вιя мєℓєк gιвι υçυуσяυм şιм∂ι..кєşкє кαηαтℓαяıм &#963

innfnnty

мα¢αкızı
вιя мєℓєк gιвι υçυуσяυм şιм∂ι..кєşкє кαηαтℓαяıм &#963

havaya savrulmuş sözcükleri üstüme alınacak kadar bencilim..ve onu da umursuyorum öyleyse, onun sözcüklerini üstüme alıncak kadar..bahsettiği şeyin benimle en ufak bi ilgisi bile yok..sadece imalar arıyorum..onun da benim sözcüklerimi üstüne alınmasını bekleyecek kadar bencilim..bu kadar çocuksu bakıyorum.oysa o en çok çocuksuluğumdan nefret ediyor..nefret ettiği bütün diğer ayrıntılarımın yanında..

beni merak ederse bile soracağı kişi ben değilim..neyseki bunu sadece uzaktan uzağa hissediyorum..çünkü beni sormuyor..ne yaptığım, ne düşündüğüm..uzaklarda atılan bir çığlığın kulağına ulaşmayan yankısı..ben..beyaz bir kedi..ve siyah bir kedinin yanına sığınmak istiyorum..kedinin adı nuitari ve benim yeterince karanlık olmadığımı söylüyor..

uyumak istiyorum..kendimi geceye teslim ediyorum..

herşeyin ardında sadece hayalkırıklığı hissediyorum..elimdeki birşeyleri duvarlara fırlatıyorum,kendimi duvarlara fırlatıyorum..bir akvaryum dolusu balığı fırlatıyorum duvara,duvara çarpınca minik parçalara ayrılıyor o baloncuk akvaryum,balıklar suyla birlikte yere düşerken son birkaç anlarını yaşıyolar..sonra çığlıklarımı fırlatıyorum duvara,sadece yüzüme çarpmak için geri dönüyorlar..burnum kanamaya başlıyor..boğazımdan sadece hırıltılar çıkyor..kan dolu tükürüyorum duvarlara..saçlarımı öbek öbek yoluyorum..bebek buklelerim o kadar da sakin ve masum durmuyor, deri parçaları ve kan olunca üstlerinde...ağlıyorum..duvara tutunuyorum, ayakta kalabilmek için, kanla elimin izi çıkıyor..yüzümü taşın soğukluğuna yaslıyorum..kendimi toplamaya çalışırken,yüzümü duvardan,yana çeviriyorum..şimdi gözümün önünde boydan boya cam olan balkona açılan sürmeli kapı var.bikaç saniye duraklıyorum..koşuyorum ve cama çarpıyorum, tek hissettiğim kırıkların üzerime boşaldığı..ve bir adım daha atıyorum..bir melek gibi uçuyorum şimdi..keşke kanatlarım olsaydı..

alıntı

ibrahimkaya396

New member
sanki yazılan yazılar paylaştığın konular biraz zayıfladı innf bence yaptıgın işe birazda sevkat katmalısın

HTML