вαк göяüуσя мυѕυи,вιятαиєм (Written By aLoNe BoY)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
вαк göяüуσя мυѕυи,вιятαиєм (Written By aLoNe BoY)

Bak görüyor musun,birtanem
Yine gözlerim doldu,sanırım ağlamaklı oldum yine
Bilirsin ağlamayı sevmem
Bilirsin diyorumda sen beni tanımıyorsun ki nerden bilesin...

Seni hala rüyamlarımda görüp
Sana ancak orada sarılabilmenin ızdırabını çekiyorum
Senin yüzüne bakarak ancak orda birtanemsin canımsın diyebiliyorum...

Kalbimi hala susturamıyorum
Seni unutamıyorum
Ve sensiz yaşayamıyorum...

Bak görüyor musun,incim inci tanem!
Ben sensiz hep yok oluyorum
Sensiz kendimi yok ediyorum!

Görüyor musun! Sessizce gidiyorum
Ama kalbimi bırakıyorum ardımda
Lanet olası kalbimi sende bırakıyorum!!
O uzun yolculuğa sensiz gidiyorum!

21:58

22 Mart 2006 Çarşamba

Written By aLoNe BoY

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
olm bi adım burdan kıpırdarsan seni cehhenemin dibinde olsan bulur çıkarır kendi elimle boğarım hiç bi yere gidemezsin orti geçecek hem söz vermedikmi ağlasak bile BAŞIMIZ DİK ağlamıyacakmıydık??

düşünce kaldırmıcakmıydık?? bi yere gidemezsin olm unutma bunu ve şunu hatırla bu gecede YARINI DÜŞÜNME ;)

chuckies

_-€X-_
bende aniden aranızdan ayrılabilirm hakkını sende helal et dostum :( aynı yolun yolcusuyuz iki biletim vardı o gelmedi bari senle gidelim :( suçumuz sadece sevmekti..Karşılıksız sevginin vefasız sevgilinin bomboş kalan bi elin acısını iyi bilirim.Yüreğine sağlık :(

JeX

New member
Arkadaslar nedir bu karamsarliginiz Basiniz onde akliniz basinizda olsun.Sevmek suc falan deil alin yazisi gunun birinde gercek mutlulugu sizlerde yakaliyacaksiniz.Bakin bende nisanliydim 20 gun once bitirdim.Bana gore deilmis olmadi.Hic uzulmedim bu duruma.Alin yazisi dedim gectim.Unutmayin gunun birinde herkesin onune istedigi kisiler cikicaktir.Mutlaka ama mutlaka.

2nisan

New member
abi yapma böyle seyler hakkaten tutun hayata bende cok zor günler geçirdim cok aşk acısı cektim bana da söylüyolardı siz ne anlarsınız dıyodum şuan cok mutluyum sende öyle olucaksın yapma ! Haykırsakta bu hınca hınç dünyada hep kendi sesimizi duymak bizi korkutsada direnelim hayata!

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Aslında ben bu şiire daha fazla yorum beklerdim şahsen benim açımdan önemli bir şiirdi ama neyse ya kimseye zorla yorum yaptırılmaz....

chuckies

_-€X-_
dostum çok güzel şiir kimse yorum yapmamış hakikaten bende daha fazla yankı uyandırmasını beklerdim

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
aLoNe BoY' Alıntı:
Aslında ben bu şiire daha fazla yorum beklerdim şahsen benim açımdan önemli bir şiirdi ama neyse ya kimseye zorla yorum yaptırılmaz....

la ne yorumu istion deli:Dmillet psikolojik manyaq die yorummu yapar sil bakıım o notta yazanları baq nasıl yorum yağar

delisin olm ya:Dakli dengen bozuk senin:Dbenimde öle:p:lol: :D

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
illuminati' Alıntı:
la ne yorumu istion deli:Dmillet psikolojik manyaq die yorummu yapar sil bakıım o notta yazanları baq nasıl yorum yağar

delisin olm ya:Dakli dengen bozuk senin:Dbenimde öle:p:lol: :D

manyak demesinler bea haklarını helal etsinlerde helal eden yok öbür tarafa sorumlu gitcem walla :D Yok ya değmez artık kalbim acıyor belki, belki gözlerim dolmuş yine ağlıyorum,belki de önüne kapanmış aşkını istiyor,aşkını dileniyor önüne hıçkırıklarla ağlıyor bile olsam değmezz... Çirkin biri değilim başkasını bulabilirim bazen unutmak gerekiyor ne yapalım...:cool:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
orti az önce başımdan geçenleri anlattım ben napııımmmm valla gidersen hakkım helal del bu kadar söliim

stubborn

New member
Valla alonecum herkes aşktan anlamıyo işte.Zaten aşkın ne olduğunu bilmeyenler de bize bu acıları çektiriyo.Ama sen çok fazla takma kafana bence.Böyle insanlar bu kadar sevgiyi haketmiyo.:(

Bu arada yüreğine sağlık...

soysal87

New member
bılrım alone unutmak cok zordur zaten unutmak dıye bırsey yoktur bence sadece ona olan sevgın azalır okadar bak dıyelım bır sınavdayız ve karsımıza bussuru soru cıktı kımısını kolay gorur hemen cevap verrırız kımısındede cok zorlanırız ama eger dersımıze calısmıssak mutlaka cevabını buluruz hayatta boyle bır sınava tabı tutuluruz omur boyu ama onemlı olan zorda kolayda olsa dogru cevabı vermek o yuzden bıze sadece sabır lazım sadece sabır allah sızın gıbı kullarına sabır versın ınsallah ılerde kalbıne gore bırını bulur mutlu olursun tek dılegım bu kendıne ıyı bak hoscakal

HTML