şimdi Rahat Mısınız ?

ezel_1907

New member
Kaoscular içiniz rahat etti mi ? Bakın 3 polisimiz şehit oldu.

Son günlerde üslubunu saldırıya çeviren Hürriyet’in malum yazarı bu gece acaba rahat uyuyabilecek mi merak ediyorum.

Ergenekon’un savunuculuğuna soyunan büyük gasteci öyle bir yazı yazdı ki; şimdi nasıl kıvıracak merak ediyorum.

Ergenekon belgelerinden çıkan ‘7 Temmuz’da ülkede kanlı eylemler yapılacağı’ bilgisini aklınca uydurma ve Ak Parti servisi olarak gören büyük gastecinin yazısının başlığı: İki gün geçti tık yok.

‘Hani 7 Temmuz günü ülkede büyük bir kaos yaşanacaktı, bugün 9 Temmuz ve hiçbir şey olmadı’diyor.

Kendi tabiriyle‘tık olmamasını’ aklınca Ergenekon’un tertip olduğunun bir ispatı olarak değerlendiriyor.

Kafayı Ak Parti ve kendi deyimiyle ‘hükümet yanlısı medya’ ile bozan Ergenekoncu yazar, 8 Temmuz gününü akşama kadar televizyon seyrederek ve haber sitelerini takip ederek geçirmiş. Ama ne eylem olmuş, ne de saldırı.

Büyük gasteci suikast işinin çocuk oyuncağı olmadığını en az dört-beş kişilik ekip gerektiğini yazıyor.

Ve bu 4-5 kişi de silahlı olmalıymış yoksa kesekağıdı patlatarak kimseyi kalpten öldüremezmişsiniz.

Aklınca Ergenekon’da ele geçirilen suikast belgelerinin düzmece olduğunu savunuyor.

Aklınca Ergenekon’un ‘çevreci emekliler kulübü’ olduğunu yutmamızı istiyor.

8 Temmuz’u böyle geçiren zat, 9 Temmuz’a gelindiğinde Ak Parti tertibi kaos gününün üzerinden 24 saat geçmesine rağmen bakıyormuş ki hala "tık" yokmuş!

Ve büyük konuşuyor, bombayı patlatıyor :

‘Bu haber servisini yönetenler, AKP medyası ile dalga mı geçtiler acaba?’

diye aklınca laf dokunduruyor.

Ergenekon savunucusu büyük gasteci; şimdi için rahat etti mi ?

Bak 3 polisimiz şehit oldu.

Bak ‘24 saat geçti tık yok’ dediğin dakikalarda ABD Başkonsolosluğu önündeki polislerimiz tarandı.

Bak; kesekağıdı patlatarak olmaz diyordun ! Saldırganlar uzun namlulu silahlar kullandı.

Bak en az 4-5 kişi lazım diyordun. Saldırganlar 4 kişiydi.

Merak ediyorum bu haberi duyunca ne yaptın ?

Yoksa bu da mı tertip ?

Ak Parti ve yandaş medya tertiplemiş olmasın saldırıyı ?

Ey büyük gasteci !

Bu gece başını yastığa koy ve düşün.

Savunduğun Ergenekon’u düşün.

Şehit olan üç polisimizi düşün.

Onların eşlerini, yetimlerini düşün. Analarını babalarını düşün.

‘Ben kimim’ diye düşün, ‘neyi savunuyorum’ diye düşün.

Merak ediyorum acaba yarın;

‘Suikastler 24 saat gecikmeli başladı’

diye yazacak yürekliliği gösterebilecek misin ?

Bunu bir düşün.

Şimdi sen düşün.

Milletin yüzüne nasıl bakacağını düşün.

A.Abdülkadiroğlu

OrHUN_BEY

New member
Kaoscular içiniz rahat etti mi ? Bakın 3 polisimiz şehit oldu.

Son günlerde üslubunu saldırıya çeviren Hürriyet’in malum yazarı bu gece acaba rahat uyuyabilecek mi merak ediyorum.

Ergenekon’un savunuculuğuna soyunan büyük gasteci öyle bir yazı yazdı ki; şimdi nasıl kıvıracak merak ediyorum.

Ergenekon belgelerinden çıkan ‘7 Temmuz’da ülkede kanlı eylemler yapılacağı’ bilgisini aklınca uydurma ve Ak Parti servisi olarak gören büyük gastecinin yazısının başlığı: İki gün geçti tık yok.

‘Hani 7 Temmuz günü ülkede büyük bir kaos yaşanacaktı, bugün 9 Temmuz ve hiçbir şey olmadı’diyor.

Kendi tabiriyle‘tık olmamasını’ aklınca Ergenekon’un tertip olduğunun bir ispatı olarak değerlendiriyor.

Kafayı Ak Parti ve kendi deyimiyle ‘hükümet yanlısı medya’ ile bozan Ergenekoncu yazar, 8 Temmuz gününü akşama kadar televizyon seyrederek ve haber sitelerini takip ederek geçirmiş. Ama ne eylem olmuş, ne de saldırı.

Büyük gasteci suikast işinin çocuk oyuncağı olmadığını en az dört-beş kişilik ekip gerektiğini yazıyor.

Ve bu 4-5 kişi de silahlı olmalıymış yoksa kesekağıdı patlatarak kimseyi kalpten öldüremezmişsiniz.

Aklınca Ergenekon’da ele geçirilen suikast belgelerinin düzmece olduğunu savunuyor.

Aklınca Ergenekon’un ‘çevreci emekliler kulübü’ olduğunu yutmamızı istiyor.

8 Temmuz’u böyle geçiren zat, 9 Temmuz’a gelindiğinde Ak Parti tertibi kaos gününün üzerinden 24 saat geçmesine rağmen bakıyormuş ki hala "tık" yokmuş!

Ve büyük konuşuyor, bombayı patlatıyor :

‘Bu haber servisini yönetenler, AKP medyası ile dalga mı geçtiler acaba?’

diye aklınca laf dokunduruyor.

Ergenekon savunucusu büyük gasteci; şimdi için rahat etti mi ?

Bak 3 polisimiz şehit oldu.

Bak ‘24 saat geçti tık yok’ dediğin dakikalarda ABD Başkonsolosluğu önündeki polislerimiz tarandı.

Bak; kesekağıdı patlatarak olmaz diyordun ! Saldırganlar uzun namlulu silahlar kullandı.

Bak en az 4-5 kişi lazım diyordun. Saldırganlar 4 kişiydi.

Merak ediyorum bu haberi duyunca ne yaptın ?

Yoksa bu da mı tertip ?

Ak Parti ve yandaş medya tertiplemiş olmasın saldırıyı ?

Ey büyük gasteci !

Savunduğun Ergenekon’u düşün.

Şehit olan üç polisimizi düşün.

Onların eşlerini, yetimlerini düşün. Analarını babalarını düşün.

‘Ben kimim’ diye düşün, ‘neyi savunuyorum’ diye düşün.

Merak ediyorum acaba yarın;

‘Suikastler 24 saat gecikmeli başladı’

diye yazacak yürekliliği gösterebilecek misin ?

Bunu bir düşün.

Şimdi sen düşün.

Milletin yüzüne nasıl bakacağını düşün.

A.Abdülkadiroğlu
??????????

Haklı... Mesajlarımın hepsine bak özür diledik. İnsanları domuz bağıyla bağlayıp diri diri toprağa gömdüğümüz için... İktidar yalakası gazeteden anayasa hakimlerini hedef göstertip saldırıya uğramalarını sağlayıp sonra tetikçiye "Türban kararı yüzünden yaptım" dedirttiğimiz için. Küresel Isınmanın temel sebebi olduğumuz için...

Abdullah Adulkadiroğlu.Her gün ruhlar alemi sırlar alemi bilmem ne alemi gibi onllarca saçmasapan diziye evsahipliği yapan, normalde ismini ağzıma bile almayacağım iktidar yalakasının gazeteci neferi. Her zaman yaptıkları gibi suçluyu bulmuş. Kesin Anıtkabir'den gelmiştir talimatı da...

BU ARADA... SİZİN İDDİANAME DE YALAN OLDU?

uieaüt

New member
ezel_1907 tebrik ederim kardeşim seni, çok güzel bi konuşma yapmışsın . :D benim korktuğum yakında o büyük gazetecinin de ergenekonda bi parmağı çıkması..

HTML