şifresini unutanlar için ideal bi pro

ReCeP_1717

New member
ŞiFReNi Mi uNuTTuN KeNDiNi ZoRLaMa BıRaKTa Bu PRoGRaM BuLSuN... Bilgisayarınızda önceden girmiş olduğunuz fakat sonradan şifresini unuttuğunuz bir program mı var???O zaman bu program tam size göre çünkü proram önceden girilen şifreleri hemen hatırlıyor...Ve en önemli özelliğide programı çalışıtırır çalıştırmaz program adı adres veya kullanıcı adı,programın adı ve şifresi sırayla yazıyor...Bu program özellikle ICQ kullanıcılarının tam işine yarayacak...Çünkü ICQ da ne kadar giriş yapmışsanız önceden olsun yeni olsun hepsini biranda ICQ numarasıyla birlikte size veriyor...

Unuttuğunuzda Bilgisayarınızda bulabileceği bazı programların isimleri ;

Not: Bulabilmesi için Parola hatırla etkin olması lazımdır(ICQ gerekmiyor)

MSN Messenger (tüm sürümler)
Windows Messenger
Yahoo Messenger (Sürüm 5.x ve 6.x)
ICQ Lite 4.x/2003-2004
AOL Instant Messenger
AOL Instant Messenger/Netscape 7
Trillian
Miranda
GAIM

Bu gibi programları kullanıyorsanız buı programı arşivinide bulundurmanız %100 lazım....Umarım işinize yarar...

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.zip

adal

New member
arkadasım sağol ben bu programı baska bırının yardımı ıle değiştim bulmak istediğim msn adresi değilde baska bır msn adresımın sıfresını verıyor acaba bulmak istediğim msn mı oraya nasıl yazabılırım kusura bakma

bouqette

New member
lütfen bana yardım et yalwarırımmmm

msnimi çaldılar we geri alamıorum bana senın yardım edebileceğini soledilerr nolurr banaa yardımm et bu sitede nası haberleşilıo bılmıorum bile noluurr yardım et bana lütfenn.... ;(

msnimi çldılar nolurr bana yardım et bana senın yardımcı olabileceğini solediler noluuuurr yalwarıorum bana yardım ettt lütfen lütfennnn nolurr;(

under_king

New member
bir cok kes verildi ayrıca msn girdigin sifreyi vermio msnde sifremi hatırla die işaretlersen onu kaydedio önce tamamen ögrenip sonra konu acarsan daha iyi olur :cool: :cool:

Hell

Başarıda bir sanattır.
Program Bilgisayardan "OTOMATİk oturum" açta bulunan Messenger şifrelerini göstermektedir.

Program iLe HErhangi bir başka adresin şifresini buLamazsınız..

--

ÇaLınana hotmail - msn hesaplarını kurtarmak için
Bağlantıdaki Başlığı inceleyiniz..
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=40283

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
msn pass güzel bi pro saylılır

cincan42

New member
sayın kardeşim denedim eline sağlık teşekkürler.doğru otomatik açta olanı veriyor bir yakınım maillerime bakacam dedi benim pc,den baktı benim adresim ve şifrem doğru olarak çıktı onun adresi ve şifreside çıktı,yanlız onun şifresinin sonunda ??? buişaretle birlikte kare şeklinde bir kutucuk çıktı bunlar ne alama gelmekte çok merak ettim lütfen bilgilendirirmisin teşekkürler.

draqon13

New member
Ben şifremi değiştirdim sonra 1-2 gün girmedim şimdide şifremi unuttum arkadaslar yardım eder misiniz ALLAH rızası için.

Burda sadece benım şifresini aradığım msn adresinin şifresi yok :S

HTML