şehit protestolarında şok iddia.

ghost031

New member
OHAL Gazileri ve Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Müslüm Öztürk, demokratik açılımla ilgili uzun bir mektup gönderdi. Biliyorsunuz, Öztürk, sürecin ilk günlerinde bazı şehit anneleriyle Diyarbakır’a giderek ilk kucaklaşmayı gerçekleştiren isimdir.

O günden sonra çok acılar çekmiş, iftiralarla boğuşmuş. Mektubunda hüzünlü bir dille bunları anlatıyor.

Sona doğru dikkatimi çeken bir nokta oldu. Şehit ve gazilerimizin katıldığı kimi protesto eylemlerinin arkasında TSK hastanelerine protez satan medikalcilerin olduğunu iddia ediyor.

Şöyle yazıyor: “Hiç kimsenin düşünemeyeceği konu ise belli başlı büyük mitingleri organize eden ve maddi destek sağlayarak gazi ve şehit ailelerimizi protestolara sürükleyenlerin TSK hastanelerine protez satan medikalciler olduğudur. Bu kişileri ispat etmeye de hazırız.”

Bu iddia doğruysa, çok vahimdir.

Mektubun son cümlesine ise katılmamak mümkün değildir; “Dün Çanakkale’de aynı siperi savunurken şehit olup aynı çukuru mezar olarak paylaşan ecdadın torunları bugün Şırnak dağlarında, cehennem derelerinde can alıp can veriyor. Terör bataklığında yok oluyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Gelin bu ateşi birlikte söndürelim. Evlatlar ölmesin, analar ağlamasın.”

kaynak : Şehit Protestolarında Şok İddia | Aktif Haber

OBARAKUS

New member
OHAL Gazileri ve Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Müslüm Öztürk, demokratik açılımla ilgili uzun bir mektup gönderdi. Biliyorsunuz, Öztürk, sürecin ilk günlerinde bazı şehit anneleriyle Diyarbakır’a giderek ilk kucaklaşmayı gerçekleştiren isimdir.

O günden sonra çok acılar çekmiş, iftiralarla boğuşmuş. Mektubunda hüzünlü bir dille bunları anlatıyor.

Sona doğru dikkatimi çeken bir nokta oldu. Şehit ve gazilerimizin katıldığı kimi protesto eylemlerinin arkasında TSK hastanelerine protez satan medikalcilerin olduğunu iddia ediyor.

Şöyle yazıyor: “Hiç kimsenin düşünemeyeceği konu ise belli başlı büyük mitingleri organize eden ve maddi destek sağlayarak gazi ve şehit ailelerimizi protestolara sürükleyenlerin TSK hastanelerine protez satan medikalciler olduğudur. Bu kişileri ispat etmeye de hazırız.”

Bu iddia doğruysa, çok vahimdir.

Mektubun son cümlesine ise katılmamak mümkün değildir; “Dün Çanakkale’de aynı siperi savunurken şehit olup aynı çukuru mezar olarak paylaşan ecdadın torunları bugün Şırnak dağlarında, cehennem derelerinde can alıp can veriyor. Terör bataklığında yok oluyor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Gelin bu ateşi birlikte söndürelim. Evlatlar ölmesin, analar ağlamasın.”

kaynak : Şehit Protestolarında Şok İddia | Aktif Haber
ne yani on kişiye takma bacak satacağız diye medikal satıcıları güneydoğuda terör bitmesin diye kulis çalışmasımı yapıyor şehit ailelerini kışkırtarak sözde kürt açılımının önünü kesiyorlar ha....yahu buna inanan halkıma ben ne diyeyim....:thumbdown:

game006

New member
akp ye kalsa biri birşey söyledimi kesin ya ergenekon terör örgütü üyesidir ( o da neyse bilen yok ) yada bu işten menfaati vardır..

aynaya bakın efendiler menfaat yada başka bir şey görmek istiyorsanız

ghost031

New member
AKP nin Toplumu Susturmak İçin Beyni Yıkama Çalışmasından Biridir

Oraya Gidip PKK Annesiyle Görüşen Şehit Annesinin yatacak yeri yok
Postunda değişiklik yaptığına sevindim. Kardeş yaptığı iş bize ne kadar ters gelsede nihayetinde bir şehit annesi ve bu ülke için evladını vermiş. Onun düşüncelerine de saygı göstermemiz gerekir.

ghost031

New member
ne yani on kişiye takma bacak satacağız diye medikal satıcıları güneydoğuda terör bitmesin diye kulis çalışmasımı yapıyor şehit ailelerini kışkırtarak sözde kürt açılımının önünü kesiyorlar ha....yahu buna inanan halkıma ben ne diyeyim....:thumbdown:
Birde tam tersinden bakalım. Bu tarz eylemleri destekleyenlerin bazı çıkar grupları olduğuna inanmayanlara ben daha ne diyeyim. Baksana önyargılarınız yine had safhada . Sonra bunu söyleyen sen yada ben değil bir Şehit Yakınları derneğinin genel başkanı. Ve bu konuda çok iddialı. İstenirse deşifre ederim diyor. Bence tekrar düşünmeliyiz.

ghost031

New member
akp ye kalsa biri birşey söyledimi kesin ya ergenekon terör örgütü üyesidir ( o da neyse bilen yok ) yada bu işten menfaati vardır..

aynaya bakın efendiler menfaat yada başka bir şey görmek istiyorsanız
Bence aynaya bakması gereken sizsiniz bay game006. Konunun Akpartiyle uzaktan yakından alakası yok. Sen çıkıp Sonucu yine Akpartiye yada Ergenekona bağlıyorsun. Belki haberi bile okumadın. Önyargılar insanı bu hale getiriyorlar demek ki.

MG_eVİL

New member

İddaa Ediyor... Bu Ülke 7 Senedir İddaalarla yürüyor Ne Zaman Gerçeklerle yüzleşecek Ve Gerçeklerle Karşılacak ???

Kılıçdaroğlu çok güzel bi söz söylemişti tayyip için..

Yalan Dolan Onun Adı Tayyip Erdoğan... :goz:

ghost031

New member

İddaa Ediyor... Bu Ülke 7 Senedir İddaalarla yürüyor Ne Zaman Gerçeklerle yüzleşecek Ve Gerçeklerle Karşılacak ???

Kılıçdaroğlu çok güzel bi söz söylemişti tayyip için..

Yalan Dolan Onun Adı Tayyip Erdoğan... :goz:
Kardeş olayı nasılda çevirip Akpartiye , Tayyip Erdoğana yada ülke yönetmeye getiriyorsunuz şaşıyorum bu meziyetinize. Habere konu iddianın sahibi bir şehit ailesi derneği olan Ohal Şehit ve Gazi yakınları dayanışma derneğinin genel başkanı. Ve bu iddiaları isterlerse ispat edebilirim diyor adamcağız. Bununla ilgili ne başbakandan nede Akparti grubundan bir açıklama yapılmamış. Lütfen. biraz daha vicdanlı olalım değil mi.?

game006

New member
Bence aynaya bakması gereken sizsiniz bay game006. Konunun Akpartiyle uzaktan yakından alakası yok. Sen çıkıp Sonucu yine Akpartiye yada Ergenekona bağlıyorsun. Belki haberi bile okumadın. Önyargılar insanı bu hale getiriyorlar demek ki.
Haber kaynağına bakmam yetiyor benim için
bir günde başka yerlerden kaynak gösterinde görelim , sabit fikirlilikte üstünüze yok..

Niye şimdi çıkıyor bu haberler , 30 yıldır var bu durum
düşündün mü acaba hiç , yok oyle bi gereksinim değil mi kanal7 vakit zaman verdiyse doğrudur,

MG_eVİL

New member
Kardeş olayı nasılda çevirip Akpartiye , Tayyip Erdoğana yada ülke yönetmeye getiriyorsunuz şaşıyorum bu meziyetinize. Habere konu iddianın sahibi bir şehit ailesi derneği olan Ohal Şehit ve Gazi yakınları dayanışma derneğinin genel başkanı. Ve bu iddiaları isterlerse ispat edebilirim diyor adamcağız. Bununla ilgili ne başbakandan nede Akparti grubundan bir açıklama yapılmamış. Lütfen. biraz daha vicdanlı olalım değil mi.?
Ben Ne Diyorum Sen Ne Diyorsun...

İddaa İddaa Kanıtlı birşey Yok Ortada... 7 Senedir Memleket İddaalarla Yürüyor buda İddaa İşte Ne Beklersin... Onu Anlatmaya Çalışıyorum...

ghost031

New member
Ben Ne Diyorum Sen Ne Diyorsun...

İddaa İddaa Kanıtlı birşey Yok Ortada... 7 Senedir Memleket İddaalarla Yürüyor buda İddaa İşte Ne Beklersin... Onu Anlatmaya Çalışıyorum...
O konuda haklısın ama iddia sadece Akparti cephesinden geliyormuş gibi bir izlenim vermişsin yazında. Beş dakika tarafsız olmaya çalış ve Konulara Objektif bak. Bu iddialardan en çok kim zarar görmüş.? Senin serzenişini benim yapmam lazımdı çünkü burada yazdığımız yazıların % 80'i Akpartiyi yıpratmaya yönelik iddialar oluşturuyor. Son bir yılı hatırlayalım daha öncesini boşver. Ekonomik krizin başında Ülke ekonomisinin çökeceği iddia ediliyordu. Dövizin iki katına çıkacağı iddia ediliyordu. Hatta Akparti için kapatma davasının konusu da Laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu iddiasıydı , Hatta biraz daha genişletelim bazı Gazete reklamları " Tehlikenin Farkındamısınız " diyerek ülkede bazı tehlikelerin olduğunu iddia ediyordu. İki yıl öncesinde " MUSANIN GÜLÜ " , "MUSANIN ÇOCUKLARI" vs. tarzında yazılmış kitaplarda Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün yahudi olduğu iddiaları edilmişti. İsraile " ONE MUNİTE " diyen başbakana " HAMAS'ın SÖZCÜSÜ " olduğu iddia edilmişti.. iddialar iddialar.... uzayıp gidiyor.

ghost031

New member
O Sinirle Ağzımdan Kaçtı Sonuçta Şehit Ana Sı :sneaky2:
Haklısın. Aslında hepimiz insanız ama en son söyleyeceğimiz sözü enbaşta söylüyoruz. Sonrasında pişman oluyoruz ama ağzımızdan çıkmış oluyor işte. Aslında önce biraz dinleyebilsek. Anlamaya çalışsak ve sonrasında sözümüzü söylesek hiç sıkıntıya düşmeyiz değil mi güzel kardeşim. Ama yinede hatanı erken anlayıp postunda değişikliğe gitmen takdire şayandır. Erken davranman için teşekkürler. Çünkü o anneler belkide bir evladını kaybetti ama senin gibi benim gibi milyonlarca evladı var şimdi onların. Nasıl yanlış yaparlarsa yapsınlar. Onlar bizim için elleri öpülecek annelerimizdir.

La Yus'eL

Banned
La arkadaş sizi tutan yok .Madem bukadar savaş meraklısısnız gidin savaşın. ama gelin savaşın deseler kaçacak delik ararsınız.

temürbey

New member
Yahu bizi acemi ev sahibi pozisyonuna düşürmeye çalışmanız manidardır.Hırsızın hiçmi kabahati yok?Dağa çıkmış dürzünün
meleketine kurşun sıkmış şerefsizin avukatlığını yapmak size kaldıysa
aynı tarafın yolcususunuz demektir.

Bu memlekette 2 şey olcak.
Birincisi oluşum yolunda
ikincisinde delik arayın

HTML