şaka maka derken adult başlıkları sapıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAŞAVRİ

Braveheart
örnekleri verıyım ıstersenız
AğlAmA be yavrucum ne var bunda altı üstü bir TECAVÜZ
Tecavüz *Hemde Bakire
Kolejli Kıza Hiç Acımıyor =P
Hatunlari Parçaladi Beee
kadın film boyunca 3 kere boşalıyor görmeyen kalmasın
Böyle Bi Manitaya Tecavüz Yazik Derim Ben
Rus Pi.. AbLasına Tecawüz edior !! ( AbLa mükemmeLL

yaratıcılığına bişey demıyorum ama msjların başıkları alt alta geldığınde hiçde güzel şeyler cıkmıyor

örnek 2
<<<cennet>>>
Hatunlari Parçaladi Beee
Ana - Baba Hakkı ...
Böyle Bi Manitaya Tecavüz Yazik Derim Ben
40 Sene Yatsı Abdestiyle Sabah Namazı!!

MAJESTE

Kadim Dost
evet kimi zaman bende görüyorum saçma şeylerde çıkıo napalım arkadaşlar öle yazmışlar katılıyorum sana bu konuda...

HAŞAVRİ

Braveheart
adult mesajları kendı içinde görünse cok ıyı olur bu rahatsızlığı gidermiş oluruz....

J@CK@L

[ &#965;&#951;&#402;&#963;&#1103;g&#953;&#957;&#11
Bu benım Adult bölümünde Tüm Üyelerimiz okusun başlıklı sabıt konudakı mesajım

J@CK@L' Alıntı:
Arkadaşlar burda herkes paylaşımda bulunuyor.Tabiki dikkat cekmesini ve konunun
hit yapmasını herkes ister. Fakat paylastıgımız konular adult içeriklide olsa lütfen açtığımız
konuların başlıklarına dikkat edelim.Kelimelerimizi daha dikkatli seçelim.
Unutmayın kı forumumuzda bayan kullanıcılarda
var 18+ dan küçük arkadaşlarda var.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.
Hatta burdakı ... olan yeri ben editledim

Ama alt alta koyunca yanyana koyunca kötüü görünüyo olmaz be haşavri ;)

Kufur yada argo olunca edıtlenıyor.Belki bıraz daha dikkat edılse daha iyi olur.

Ama burda abartılacak bişey yok bence dostum ..

edit:''kadın film boyunca 3 kere boşalıyor görmeyen kalmasın''

Burdakı tek abartılı denebılecek başlık bence bu onu söyleyim.
boşalıyor=orgazm oluyor dese daha ii olur mesela=)

crazyquake

.::®crazy™::.
İyi güzel isteyen girsin baksın buna tamam dedik uyarında var jackal ama
Artık buna ciddi önlemler alınması gerekliliğini düşünmeye başladım..

Burası bir forum paylaşımın yapıldığı şey...

Nasıl siyaset küfür bilmem ne yasaksa bazı yasaklarında bu yönden gelmesi taraftarıyım.. Dozu artıran artırana .. Buna artık bir dur demeli.. Yoksa daha ileri şeyleride yaşayacağız ne yazıkki..

Yönetimden acil önlemler bekliyorum..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
bu kadar rahatsız oluyorsanız forumun alt tarafına bakmayın arkadaslar

cop kutusu ve adult var orda.. madem rahatsızsınız.. bu kadar abartmaya gerek yok bence

adult mesajlar kendi icinde gorebilir ona bise demem

HAŞAVRİ

Braveheart
J@CK@L' Alıntı:
Bu benım Adult bölümünde Tüm Üyelerimiz okusun başlıklı sabıt konudakı mesajım

Hatta burdakı ... olan yeri ben editledim

Ama alt alta koyunca yanyana koyunca kötüü görünüyo olmaz be haşavri ;)

Kufur yada argo olunca edıtlenıyor.Belki bıraz daha dikkat edılse daha iyi olur.

Ama burda abartılacak bişey yok bence dostum ..

abartılacak derken ben sadece bı konuda tevazu gösteremem oda din .bu konuyu açma nedenım bu .bı yerde değerler bı yerde zevkler. haklısında alt alta yada üstüste ama ben rahatsızım önceden bu kadar değildı çünkü ınsan ve islam konusu yokdu..ve bu görüntü çıkmıyordu.

MAJESTE

Kadim Dost
arkadaşlar bu kadar da demedik be :D çok büyütüyoruz arkadaşlar okumuşlardır konu açacaklarda ona göre yazarlar Smod ve bölüm yöneticileri zaten aşırı kötü gördükleri başlıkları değişiolar gözden forum dışı bişi kaçmaz aralarda da bazen çıkabilir

crazyquake

HoCuSPoCuS' Alıntı:

cop kutusu ve adult var orda.. madem rahatsızsınız.. bu kadar abartmaya gerek yok bence

yeni mesajlar kısmına tıklarsan ne demek istediğimizi anlarsın.

en azından yeni msjlar kısmında çıkması engellensin . 80 binin arasında bayan üyelerde olduğunu unutmamak gerekiyor diye düşünüyorum..

HAŞAVRİ

Braveheart
HoCuSPoCuS' Alıntı:

anlamadın sanırım yada konuyu okumadın ..ana sayfada ve yenı msjlarda cıkan başlıklardan söz edıyoruz..
ben adulta gırmıyorum dıye bişey belirtmedım

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
evet yeni postlarda gözükmemesi olabilir yazdım zaten okudum ;]

J@CK@L

[ &#965;&#951;&#402;&#963;&#1103;g&#953;&#957;&#11
HAŞAVRİ' Alıntı:
abartılacak derken ben sadece bı konuda tevazu gösteremem oda din .bu konuyu açma nedenım bu .bı yerde değerler bı yerde zevkler. haklısında alt alta yada üstüste ama ben rahatsızım önceden bu kadar değildı çünkü ınsan ve islam konusu yokdu..ve bu görüntü çıkmıyordu.

başlıkların din konularıyla beraber olmasından rahatsızsanız arkadaşlar yıne konu

adult gıtsın kalsın yada yenı mesajlarda görünmesine gelecek.

Adultun kaldırılması söz konusu değil.

Yenı mesajlarda da adult görünmesin dersek o zaman yöneticiler konulara anında

mudehale edemez ki cok ciddi sorunlar olur.Reklamlar ve kufurlerın en cok yapıldıgı

bolum adult dıyebılırım.

O zaman gerıye ne kalıyor.Konuları Anasayfadan takıp etmek.Tek yapmanız gereken Yeni mesajlar yerine anasayfa linkine tıklamaktır.;)

Böylece siz adult konularını din konularıyla beraber görmemiş olursunuz.

sorunda hallolmuş olur böylece

edit:

MAJESTE

Kadim Dost
crazyquake' Alıntı:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=97507

arkadaşlar buda bir şikayet linki. hepsi gibi sonuçlanmamış..
sonuçlanmayan şikayet yok şu ana kadar kapatılmaması veya üstadların yorum yazmaması şikayetin veya önerinin sonuçlanmaması anlamına gelmez arkadaşım smod veya mod veya hatta hatta asistan mod arkadaşların cevap vermesi veya konuyu okuması konunun önemsendiğini ve sonuçlandığını gösterir bazı konularda teknik olarak forumda mecburi yönde istediğiniz olmayabilio bunlarıda hesaba katın...ve anti parantez hackhell Yönetimi öneri ve şikayet bölümüne baya hassas bakıo bunda kimsenin en ufak şüphesi olmasın sonuçta forum için en güzeli sizlere sunuluo elimizden geleni yapmaktayız ve bunu da başardığımıza inanıyoruz sizlerin görüşü ve istekleri bizim için herşeyden önemli bunu da unutmayalım.

crazyquake

yönetimin hassasiyetini biliyorum , farkındayım bunun ama aylardır bu adult tartışılıyor bir türlü ( diğer şikayetler yada istekleri göz önünde bulundurmuyorum ) belli bir elle tutulan bir şey ben göremedim.

Hep tartışılıyor , adult devam edecek deniliyor kilitleniyor. Bizlerde aksini söylemiyoruz kapatılsın demiyoruz herkes kendi seçimini yapar ama sadece isteğimiz yeni msjlar kısmında gözükmemesine bir çare bulunsun. gündüz bile ön plana çıkıyor adult başlıkları bunu hepimiz biliyoruz.

HAŞAVRİ

Braveheart
J@CK@L' Alıntı:
başlıkların din konularıyla beraber olmasından rahatsızsanız arkadaşlar yıne konu

mudehale edemez ki cok ciddi sorunlar olur.Reklamlar ve kufurlerın en cok yapıldıgı

bolum adult dıyebılırım.

O zaman gerıye ne kalıyor.Konuları Anasayfadan takıp etmek.Tek yapmanız gereken Yeni mesajlar yerine anasayfa linkine tıklamaktır.;)

JAKAL SEN VARYA ALEM ADAMSIN DOSTUM ....:eek:

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Yaa beyler hakketten yeni mesajlara tıkladım mıı yarısından fazlasıı adult...

Belkide ana sayfadaki son mesajlaarın sayısını biraz daha arttırarak yenii mesajlar bölümüne girmekten kurtarabilirsiniz bizi belkiii...

Mesala ana sayfada son 20 mesaj göründe ve biz de yenii mesajlar bölümüne girmek zorunda kalmasak...:)

yamakası

New member
J@CK@L' Alıntı:

bolum adult dıyebılırım.

edit:

ben de bunu merak ediyordum sağol açıkladıgın için [email protected] zamandır deneyeyim dedim adult mesajlar anasayfada gözüküyormu diye...gerek kalmadı..gerçekten de yeni mesajlarda din konulari ile üstüste binince rahatsız ediyor...umarım daha iyi çözümler üretilir...

Uzunefe

Altın Üye
aylardır diyorum kardeşim , isteyen elemanlar adult u görsün , istemeyenler ise kontrol panelinden ayarını yapsın ve ona hiç bi şekilde adult gözükmesin. 80000 üyenin hepsi de erkek değil , bayanlar da var .

yamakası

New member
Uzunefe' Alıntı:
aylardır diyorum kardeşim , isteyen elemanlar adult u görsün , istemeyenler ise kontrol panelinden ayarını yapsın ve ona hiç bi şekilde adult gözükmesin. 80000 üyenin hepsi de erkek değil , bayanlar da var .

o da güzel bir fikir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML