Şokk! Aragones den inanılmaz açıklama!

V.ManisaspoR

PLãyß0y

Fenerbahçe resmi sitesinden Aragones ile 2 yıllık ön sözleşme yaptığını duyurdu ama İspanyol çalıştırıcı akıllara durgunluk verecek bir açıklama yaptı !.. Aragones, "Çıkan haberleri şaşkınlıkla izliyorum, kimse ile bir anlaşmam olmadı" dedi.

Aragones'in bu sözlerini Dünya'nın önde gelen haber ajanslarından Reuters duyurdu. İşte Sporx.com sitesinde yer alan Reuters kaynaklı haber:

Aragones Fenerbahçe'nin kendisiyle 2 yıllığına anlaştığı duyurmasına şaşırdığını ve gelişmeleri hayretle izlediğini söyledi. 69 yaşındaki tecrübeli hoca Rusya maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında, "Çıkan haberleri anlamıyorum çünkü kimse ile bir anlaşmam olmadı" dedi.

NELER OLUYOR?
Fenerbahçe'nin resmi açıklamasının ardından Aragones'in bunu yalanlaması büyük şaşkınlık yarattı. Fenerbahçe'nin Aragones ile sözleşme imzalamadan böyle bir açıklama yapması mümkün olmadığına göre akıllara iki ihtimal geliyor:

- Aragones ön sözleşme yaptı ancak bir nedenle Fenerbahçe'ye gelmekten vazgeçti ya da kesin karar vermedi. Bunun için de böyle bir açıklama yapıyor.

- Ya da Aragones, Fenerbahçe'nin resmi açıklama yaptığını bilmiyordu. Ve bunu bilmediği için de gazetecilere doğruyu söylemedi.

Ligtv

oLdness_07

The Darkness
ßu adam geLirse 2.Liğe düşeriz adamın kednine hayrı yok gibi =)

omemo

New member
Bi emre birde aragones..Müthiş darbe yedik..!! 3 milyon euro bide..!!
Ya zico ile kaç paraya anlaşamadınız da gitti ??
hani istikrar zırvaları ???
Fenerbahçelimisin doğuştan kederlisin valla arkadaş..Yalan olduk..Bu adam 2 yıl değil 2 sezonu geçiremez Adam 70 yaşında yavhu ???
Aman bırakın gelmesin ?? Saygı duyuyorum geçmişine ama dinamik biri lazım bize..

1001Design

330i ///M3 Design
zico dön nolur =)

DaredeviLL

Uşak Gfb
Aragones şaşkın!

İspanya teknik direktörü Luis Aragones, kulübümüzün kendisiyle 2 yıllığına anlaştığı duyurmasına şaşırdığını ve gelişmeleri hayretle izlediğini söyledi.

69 yaşındaki tecrübeli hoca Rusya maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında, "Çıkan haberleri anlamıyorum çünkü kimse ile bir anlaşmam olmadı" dedi.

Kulübümüz, bugün resmi sitesinden Luis Aragones ile 2 yıllığına anlaşıldığını duyurmuştu.

EURO 2008'den sonra İspanya'yı bırakacağını daha önce açıklayan Luis Aragones'e İspanya Futbol Federasyonu'nun sürpriz bir teklif yapma hazırlığında olduğu da İspanyol medyasında çıkan haberlerden. İspanya'nın turnuvada başarılı olması halinde İspanya Federasyonu'nun, Aragones'e yeni bir teklif sunacağı söylentiler arasında.

Basın toplantısında 'Bu haberlerin takımı etkileyip etkilemeyeceği' yönünde sorulan bir soruya ise Aragones, "Bu tür haberlerin oyuncuları etkileyeceğini düşünmüyorum. Sonuç olarak bu bir haber. Bazen haberler doğru çıkar, bazen de yanlış" diye konuştu.

69 yaşındaki hoca, İspanya Futbol Federasyonu'nun kendisine yeni bir kontrat önereceği konusunda da, "Kesinlikle böyle bir teklif almadım. Daha önce karar alınmıştı. Turnuvadan sonra görevimi bırakacağım" diye sözlerini tamamladı.

Kaynak: Reuters

mrzlem

New member
fenerbahce.org da inatla giriş sayfasına aragonesle ön anlaşma yapıldı yazmış.
belki bunamştır yaw 70lik dede nereye imza attıını bilmiodur ya da hatırlamıodur.
böle dedelerle işimiz yok bizim baştan böle yapçaksa hiç gelmesin daha ii

MONTANO

New member
Ne yalancı Bir takım Gelmeyen adamı zorla getireceklerini sanıyorlar.Adam ağzıyla söylüyor,böyle bir anlaşma yok fakat birilerine göre çok doğru güvenilir sanılan site Rezil Rusvah Durumuna Düşmesi Doğrusu Bizleri Şaşırtmadı.

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Adam ağzıyla söylüyor,böyle bir anlaşma yok

- Aragones ön sözleşme yaptı ancak bir nedenle Fenerbahçe'ye gelmekten vazgeçti ya da kesin karar vermedi. Bunun için de böyle bir açıklama yapıyor.

- Ya da Aragones, Fenerbahçe'nin resmi açıklama yaptığını bilmiyordu. Ve bunu bilmediği için de gazetecilere doğruyu söylemedi.

iki satir okuyup cvp yazmayalim

26.06.2008 11:42 - Spor haberleri bugün 619.859 kişi tarafından okundu

Fenerbahçe'de tam bir Aragones kaosu yaşanıyor !.. Fenerbahçe'nin resmi açıklamasıyla başlayan süreç önce taraftarlar arasında fikir ayrılığına yol açtı. Ardından da Aragones'in şaşkınlık yaratan sözleri geldi.
Aslında Fenerbahçe'nin resmi sitesinden yaptığı açıklamanın ardından işin %99.99 ihtimalle bittiği bir gerçek.

Aragones'in sözleri konusundaki karmaşa neden kaynaklanıyor anlaşılamadı ama İspanyol çalıştırıcı öyle ya da böyle gelecek sezon Fenerbahçe'yi çalıştıracak. İspanyol basını ise Aragones'in açıklamalarının milli takımın etkilenmemesi için yapıldığını yazdı.

Kaynak

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Öncelikle bizim yöneticilerin işbilmezliği.Adamın takımı finale çıkma maçına hazırlanıyor.Bizimkiler şimdi açıklama yapıyor.Daha önceden anlaşmışsın neden yapmıyorsun açıklamayı.Neyi saklıyorsun.Aziz başkan artık biraz cılkını çıkarmaya başladı işin.Büyük klüp olmak FBI gibi herşeyi gizlemek değildir.Bu arada çok bilmiş 6S'lılar siz neden galeyana geldiniz anlamadım.Adam gelicek her türlü anlaşma yapıldı.Şunu unutmayın sizinle aramızda dağlar kadar fark var.Siz hayallerle yaşarsınız.Biz ise alıcaz dedikmi bitmiştir.

HTML