Şok Olacaksınız Şaşıracaksınız (CON) Contorium

GameOver

»¿GaMeOveя™¿«
Herkese Merhaba Arkadaşlar ,

Çok İlginç Bir Bilgi Öğrendim ve Bunu Sizlerle Paylaşmak İstedim ..

İstanbul boğazının altında bir element varmış ... Bu elemet o kadar değerliymiş

ki ne altın ne elmas onun çok çok ufacık bir parçası kadar değeri yokmuş ...

Bu elementin adı '' CON '' elementidir . Bu element çok değerlidir ve çok çok minik bir

parçası bir bilgisayarı 1 yıl elektriksiz çalıştırabilirmiş .. Elle dokunulamazmış.

Ayrıca bu element ismiyle bilgisayarda bir dosya açılamıyor - xp de ise

con

con1

con2

con3

şeklindede açamıyoruz ...

Şimdi Size Bir Kaynaktan Aldığım Bilgiyi Okuyacağım Gerçekten Çok İlginç..
CONTORIUM=CON+TORYUM simgesi con/ atom numarası 90/kütle numarası 367,4!bu rekor bi radyoaktivite dünyada sadece istanbul bogazının diplerinde tespit edildi.bu madde olagan üstü enerji veriyor.ve çok ucuza mal edilen bi elementtir.türkiye aslında çok zengin ve fakir bi ülke.niye arplar istanbul bogazının etrafını çeviren yalıları kapış kapış alıyorlar ve orya türklerin girmesini yasakladılar amerikada buna dahil istanbulun her bi köşesine binalar dikyor.CONTORIUM isimli dosyanın açılmamasının sebebi consele UN.KISALTMASI OLDUGUNA DAİR.mossad ve cia güdümlü açıklamalar var.bunu araştırmak isteyen bilim adamları susturuldu.periyodik cetvelin kurucusu DİMİTRİMENDELEYEV İN 90 numaralı yeri boş bırakması için rus hükümetince baskı gördüğü fakat onun ancak günümüzde sebebi anlaşılabilen bi cinlikle oraya TORYUM U yerleştirip ileride bu elementle ilgili araştırma yapılabilmesi için geleceye ışık tutugunu göryoruz.işte sebep.TORYUM:ATOM NUMARASI 90,ATOM AGARLIGI YAKLAŞIK 232OLAN,112,6 YOĞUNLUGUNDA 1700 C DE ERİYEN KURŞUN RENGİNDE HAVADA BOZULMAZ ATOM ENERJİZİ KAYNAGA OLARAK KULANILAN RADYOAKTİF BİR ELEMENT.KISALTMASI TH.TÜRKİYEDE MANİSA-GÖRDEST E ÇIKARILAR .ŞİMDİ TÜRKİYE HARİTASINI PERİYODİK CETVEL GİBİ DÜŞÜNÜP MANİSA-GÖRDES TEN KUZEYE 364,7 (CONTERIUM KÜTLE NUMARASI)KM GİDİNCE NEREYE GİDİYORUZ CEVAP BELİ TABİKİ İSTANBUL BOGAZI.BU AÇIKLAMA SAVUŞTURULMUŞTUR.türkiye bölünmek istenecek atamızın toprakları bize emanet bu topraklar bizim biz çok zenginiz ama başımızdakiler topraklarımızı kulanıyor buna bi dur diyelim…

bir tarih öğretmeni arkadaşımla görüştüm oda bunu üniversteden bir hocasından duymuş..

gerçekten ilginç ve olduğuna inanıyorum ..

devletimize bu elementin çıkarılmamasını söylüyorlar ve iktidar uyguluyor ..

çıkarılsa gerçekten zengin bir ülke olabiliriz ...

[VIDEO]http://video.atv.com.tr/view_video.php?viewkey=d3fc59624a18663b8d4d[/VIDEO]

Videoda Koydum

izleyemeyenleri direk link

Atv Video - CONTORİUM---Silinmeden mutlaka izleyinnn

Yorumlarınızı Bekliyorum ...

GameOver

»¿GaMeOveя™¿«
arkadaşlar hepsini yazmak istemedim video dan daha geniş bilgi alabilirsiniz izlemenizi şiddetle öneririm. ..

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
bende bunu babamdan duymuştum..
kulaklarıma inanamadım..
çok zengin bir ülke olmayı bırakın dünyanın en büyük ülkesi olabiliriz...

TheMetaor

тм ρRoduction
Yeni Nesil yani bizLere Baglı.

NeCcko

Altın Üye
Biz daha o aşamaya gelemeyiz, biz cıkarmak istesek bile yine biz engel oluruz.Saçma sapan yasaklarla ve gerzek siyasiylerle ugrasıoruz.Torunlarımız belki bu işi yaparda bizde zor.

KaSıRgA

New member
Bizler Ve sizler bunları Anaca Yazabiliriz Elimize Baskada Bir şey geçmez yada hükümette buna el atmaz bir arada bor minaralleri diyorlardı yok ımf yasak koymus cıkartmasına yok abd karşı geliyo daha bu türkiyede toprağın altında daha böle çok element çıkar ( ne kadar gercek ne kadar yalan ) tabi biz bunalrı çıkartamayız ya yasak vardır yada teknoloji yoktur o yüzden yormayalım kendimizi boş verin gitsin =)

HTML