ŞKYT:reklam değişsin insanı ayar ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semih1521

New member
ya sayfa açılınca sağ alt köşede bi akrı çıkıyor. sanki buradaki herkes o reklamı werenler gibi salak ya: ha tamam karı çıktı, 100 köntör verecekmiş, bende cevabı biliyorum zaten hadise delioğlan demekki benden başkası bilmiyomuş; tıklayam üye olam para werem, kontörüm gitsin, mail adresimi werem dewamlı mesaj gelsin dursun. kendileri gibi aptal zannediyorlar herkesi....

SİTE YÖNETİCİLERİNDEN RİCAM: REKLAM OLURSA OLSUN AMA HANGİ SAYFAYA GİRERSEK GİRELİM MÜZİK ÇALIYOR VE İNSANI ÇOK RAHATSIZ EDİYOR. BİDE HADİSE OH OH DERKEN BİZİMKİLERDE NOOLUYO ACABA DİE DÜŞÜNEBİLİRLER. ÖZELLİKLE HANGİ KONU VE MESAJI AÇSAM DEWAMLI İNSANI RAHATSIZ EDİYOR BU. LÜTFEN EN AZINDAN SESİ OLMASIN OK

~4яєαℓιту~

ƒσяєνєя
arkadaşım katılıyorrum bendede hadisenin müziği çıkıyor internet download manager otomatik açılıyoı ve indirmek isteyip ismedeğimi souruyo bunun bir yolu yoq mu ya :(

FatalError

New member
+ Katılıorum Muzıksız Olsa Daha Iyı Ayça_22 Forever :)

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Aynen Bende Katılıyorum..Hadi RekLam oLsun Tamamda...Müzik Nerden Çıktı Allah Aşkına :S

Edit:Off Koptum Ya Hadise Oh oh Derken Bizimkiler NoLuyo Acaba Diyecek Diyo :hhmanD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML