Şişmansan Arkadaşsın...

atesmls

New member

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar arkadaşlarının kendisinden şişman olmasını istiyor, hatta arkadaşlarını buna göre seçmeye özen gösteriyor.

Ayrıca kendisini daha iyi hissetmek için kilo alan yakın arkadaşlarına ‘Biraz kilo versen iyi olur’ tavsiyesinde bulunmuyor. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 12’si kendinden kilolu en az iki arkadaşı olduğunu söyledi. İngiltere Ulusal Obezite Forumu’nun araştırmasına göre kadınların yüzde 10’u da kilolu olduğunu düşündüğü arkadaşına bunu söylemiyor. (The Daily Mail)

Sizce de gerçekten öyle değil mi :durdurun

Kadınların etrafında birbirlerine canım, cicim, peluşum, tontişim diye hitap ettikleri arkadaş-ları var ancak hep 'en güzel ben olmalıyım, arkadaşımdan bile' havasındalar...

Araştırma ile onaylanmış bir görüştür bu:closedeyes:

Ne kadar riyakar bu kadınlar ya:glare:

Fyonb

предате&
kız değiL mi aLayının köküne kibrit suyu =)
istisnaLar kaideyi bozma demiş ataLarımız =)

xemmi

New member
"Ne kadar riyakar bu kadınlar ya"
olmamalıydı

"Ne kadar riyakar bu insanlar ya
olmalıydı bence
çünkü kıskançlık hissi bayan lara özgü degildir...

Mayhoş

mayhoş

jewel

Wormwood
Moderatör
Neden Öyle Diyosun Riyakarlar Gecen Sene En Yakın Arkadaşım Kilo Versin Diye 49 Kiloya Düşmüştüm

atesmls

New member
Neden Öyle Diyosun Riyakarlar Gecen Sene En Yakın Arkadaşım Kilo Versin Diye 49 Kiloya Düşmüştüm

istisnalar kaideyi bozmaz demiş yukarıda kantırcı modum fyonb ;)

istisnalar elbetteki olacaktır ama geneli böyle araştırma ortada ve kanıtlanmış bir gerçek :001_rolleyes:

NeCcko

Altın Üye
Dış görünüşüne göre arkadaş seçene ne diyelim Allah kurtarsın onu böyle tutsak etmiş boş düşünceden, kanına girmiş ifritten, vakti dolmuş kimlikten, Feri sönmüş gözlerden.

HTML